Jump to content
Dogomania

Kielce!!!! Błagam Was, przeczytajcie ten list! FONEK W DOMU!!!!!!


asiuniap

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pojechał...:placz::placz::placz: oj już mi brakuje tego małego kochanego Fonka
Wkleje jeszcze kilka zdjęć

[IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6585/p9141730ox6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/888/p9141731io0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/8353/p9141732sl8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/929/p9141754hu3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img48.imageshack.us/img48/5187/p9141757uf4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiona.22']Dziewczyny napiszcie coś...cokolwiek... No tak... jayo i Fonek pewnie jeszcze nie dojechali...[/quote]
Nie denerwuj się, yajo na pewno dowiezie go bezpiecznie :)
F(i)onek jest naprawdę wspaniały, ktoś będzie miał wielką pociechę z tego psa. Jest sympatyczny, pyszczek mu się uśmiecha, nie przejawia nawet odrobiny agresji.

Czekamy na wieści :)

Link to comment
Share on other sites

Dojechalismy.
I ide zaraz spac. Spedzilam za kierownica
prawie 12 godzin, z sunia z Wawy do Kwa, potem po zakorkowanym miescie, potem z powrotem do Kielc, do wawy i bladzilam jeszcze zeby znalezc lecznice na Bemowie, oczekalam w kolejce, a wracalam na przeciwna strone miasta, wiec calosc podrozy mnie ciut zmeczyla.

Maly jest generalnie bardzo dzielny i slodki.

Jutro beda wyniki badania ogolnego, po 18stej wyniki badan laboratoryjnych.
Na 90% lapka ukrwiona, ale do polowy bez czucia. Polamana byla az do samego ramienia. Amputacja bedzie konieczna, ale niekoniecznie naychmiast... Pomyslalam, ze moze lepiej po adopcji... ale oczywiscie wlascicieli trzeba bedzie o takiej koniecznosci poinformowac.
Oczy ma chore, wokol oczu zmiany jakby nuzycowe.
Poza tym jest cudny.
Nie lubi za dlugo byc w zamknieciu - w samochodzie co jakis czas plakal, musialam go uspokajac, po wyjsciu z samochodu na sikanie podskakiwal z radosci.
Po stanie zebow (kamien) nie wyglada na zbyt duzo lat, raczej 3 niz 7 - a przednie ma wybite, wiec akurat tego nie mozna ocenic najlepiej.


Dziewczyny z Aniola pewnie beda juz samodzielnie decydowac o przebiegu jego leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Kto teraz zajmuje sie Fionkiem?...juz się trochę pogubiłam :roll:

Szkoda troszkę tej łapki...i przykro mi, ze bedzie musiał jeszcze raz cierpieć z jej powodu... Jeśli chodzi o estetykę to w sumie mogłoby tak zostać, ale jeśli są jakies medyczne przeciwwskazania żeby zostawić łapkę to Fionek musi to jakos przeżyć.

A w ogóle to wiadomo już cos?

Link to comment
Share on other sites

[B]Supergoga[/B], dzięki za dobre słowo. Sama wiesz, jak bardzo pomogłaś mi w sprawie Perełki :) O, właśnie, masz o niej jakieś wieści?

A odnośnie F(i)onka to powtórzę pytanie Fiony: kto się nim teraz zajmuje i kto będzie nam o Fionku pisał? My musimy wiedzieć, co u Fionka! :)

Link to comment
Share on other sites

Opieke nad psem w tej chwili ma Psi Aniol i jego wolontariuszki - w tym asiuniap, ktora nie ma dostepu do netu do poniedzialku.
Fonek jest w lecznicy na Powstancow Slaskich.
Mam tylko krotka wiadmomosc na temat jego stanu: mial wczoraj robione badania, krew jest w porzadku, jeszcze musi go obejrzec ortopeda.
Pani, ktora zawiadomila asiuniep o piesku, wstepnie zadeklarowala, ze go wezma do siebie (albo ona albo jej rodzice).

Tyle wiem.
Reszte pewnie dopisze asiuniap jak wroci.
Dziewczyny mialy ew. przygotowac jakies gotowane zarelko bo biedak ma jednak zdecydowane braki w uzebieniu (wybite zabki przednie) - mam nadzieje, ze im sie udalo.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do asiunip. Wszystko dobrze z Fionakiem, czekają jeszcze na konsultacje u ortopedy...i zobacza co się da zrobić z ta łapą. Asiuniap zgodziła się na to bym co jakiś czas nękała ja telefonami...:evil_lol:
Cioka fiona poinformowana i szczęśliwa może spokojnie iść się dotlenić...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani :lol:
Fonek jeszcze w lecznicy, ALE w środę idzie do domu :razz:
Pani Małgosia zakupiła już część wyprawki, jutro dokompletuje resztę.
Weźmie urlop do końca tygodnia, bo chce być z nim przez pierwsze dni (czeka ich i Fonka też podróż na Mazury w łykend). P. Małgosia i jej mąż są bardzo zaaferowani, udzieliło się to też jej mamie, która dziś dryndała z Mazur specjalnie żeby się zapytać co u niego słychać :cool3:
Fonek ma dobre/w normie wyniki krwi, dostaje kropelki na zapalenie spojówek i leki na nużeńca. Poza tym jest OK. Kupy prawidłowe, nie ma z nim kłopotów, jak się dowiedziałam w klinice. Jutro idę go wyprowadzić na spacer, więc wieści będą świeże.
Jeszcze raz chciałam bardzo podziękować za tak szybką i piękną akcję :loveu:
Fiona, Gem, Jayo, Erka, wielkie dzięki!!!!!
Co by z nim było, jakby nie Wy no i p. Małgosia.
Teraz trzymajmy kciuki, żeby zaaklimatyzowałsię w nowym domu.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, zapomniałam o łapie. Na razie łapa mu w niczym nie przeszkadza. Raczej nie uda się skonsultować łapy przed wyjściem do domu, p. Małgosia zarejestruje go do Janickiego, my spróbujemy, jeśli nie uda się teraz, to karnie ustawić się w kolejce do Sterny. W szpitalu pani powiedziła, że Sterna konsultuje nagłe wypadki, a Fonek nie jest takim :shake:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się cieszę, ze pani Małgosia zaopiekuje się Fonkiem :loveu: Mam nadzieję, ze z tą łapą jakoś się ułoży bo jak napisała asiuniap ona w sumie na razie mu w niczym nie przeszkadza. Z niecierpliwością czekamy na wieści po jutrzejszym spacerku i oczywiście proszę wymiziać Fonka od ciotki fiony :cool3:
On tak lubi szaleć na świerzym powietrzu :loveu:
Jeszcze tylko jeden dzień i Fonek zaczyna nowy rozdział w swoim zyciu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę :) Ciekawe, jaka będzie decyzja w sprawie jego łapy. No i mam jeszcze dwa pytania: czy będą relacje z nowego domku Fonka i czy będzie mieszkał u pani Małgosi, czy u jej rodziców?

Sorry za zawracanie głowy, ale ten psiak zapadł mi głęboko w serce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...