Jump to content
Dogomania

Szkolenie Yorka


Śliczna

Recommended Posts

szkolenie u yorka po co.. ale posluszenstwo jak najbardziej ale pamietaj ze nawet jezeli pojdziesz na zajecia z pozluszenstwa to nie trener bedzie uczyl psa tylko ty a trener co najwyzej bedzie toba kierowal takze rownie dobrze mozesz go uczyc posluszenstwa sama tylko pamietaj, ze 1sza zasada to konsekwencja. powodzenia

Link to comment
Share on other sites

York to też pies, nie ma przeszkód, żeby go szkolić. Przykładem może być Majka - dziewczynka Wind. Robi postępy, biega w agility i w ogóle jest super. Szkolenie Twojej suńce na pewno nie zaszkodzi, tylko dobrze by było, gdybyś trafiła na szkołę, w której WSZYSTKIE rasy są mile widziane. Tu musisz popytać dogomaniaków ze śląska, niech Ci podpowiedzą, gdzie warto się udać. :D

Link to comment
Share on other sites

szkolenie u yorka po co..

Pewnie niepotrzebnie sie bulwersuje, ale przez ludzi zadajacych to pytanie (zwlaszcza jesli sa oni przy okazji wlascicielami) male pieski maja opinie "szczekajacych rozpieszczonych <brzydki wyraz>".

Uwazam, ze jak jakis wlasciciel ma ochote szkolic swoja miniaturke, wszyscy powinni go goraco popierac (co zreszta robicie, ale chcialam dolozyc swoje 3 grosze).

Kay - przyszla wlascicielka szczekajacej myszy

Link to comment
Share on other sites

Już to kiedyś podawałam, ale wyraźnie trzeba raz jeszcze:

http://www.geocities.com/workingyorkie/ to stronka o yorkach "pracujących", czyli uprawiających posłuszeństwo i agility, często na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście w USA, gdzie szkoli się WSZYSTKIE psy, niezależnie od rasy.

Śliczna, powodzenia! Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć dobrą psią szkołę, że zarazisz się bakcylem psiego sportu i że może spotkamy się w przyszłości na jakichś zawodach! (Widzisz, jakie mam dla Ciebie ambitne plany! :wink: )

Tu na dogomanii, poza Wind, również Lady szkoliła swojego yorka. Może jeszcze ktoś, ale wybaczcie, nie pamiętam. Warszawski oddział ZKwP myślał o stworzeniu specjalnej grupy szkoleniowej dla małych psów, ale nie wiem, czy coś z tego wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, dzięki, dzięki!!!!

Moja Oliwia jest bardzo nieposłuszna, ale przy nodze chodzi (oczywiście jak ma ochotę). Jak się zaomni to posłucha, ale zdarza się jej to bardzo rzadko.

Obszczekuje wszystkie psy i niektóre dzieci.

O szkoleniu pomyślałam jak byłam na wystawie. Miły pan, który ma szkołe dla psiaków chętnie by wyszkolił moją Oliwunię, ale do Katowic mam dosyć daleko. A właśnie ma 13 miesięcy i najlepszy czas na moje rozbrykane stworzonko.

Pozdrawiam i dam znać jak to będzie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Polecam gostar

Adres

www.gostar.home.pl

Wiem, że to w Katowicach ale warto pojechać. Zresztą z Tarnowskich Gór autobus jedzie bezpośrednio no a poza tym warto.

Niektóre ćwiczenia na psim przedszkolu pokazywała nam właśnie jedna z treserem z Yorkiem - warowanie, siad na zabawkę i tym podobne.

Pewnie wystarczyłoby Ci przedszkole - tam też są elementy agility, ćwiczenia na przyrządach. I na pewno chętnie Twojego psiaka pomogą Ci wyszkolić.

Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...