Jump to content
Dogomania

Ile czasu jesteś z psem na spacerze?


Moniskaa

Ile czasu jesteś z psem na spacerze?  

125 members have voted

  1. 1. Ile czasu jesteś z psem na spacerze?

    • 10-15 min
      5
    • 30-45 min
      30
    • 45min-1godz
      38
    • 1-4 godz
      51
    • więcej czasu
      3


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Zaznaczylam 15-45 minut, ale w sumie na mysli mialam najdluzszy czyli popludniowy lub wieczorny spacer bo tyle przewaznie trwa plus oczywiscie krotsze spacerki rano, po powrocie ze szkoly, przed spaniem (podwojnie zawsze, bo Rude chodzi zamykac brame na klucz z moja mama o 22, a potem jeszcze ja z nia na kilkanascie minut wychodze przed samym spaniem :)).

Plus raz w tygodniu (moze nie caly rok, zwykle zima jest gorzej z tymi wyjazdami, a wiosna i jesienia co tydzien, latem dostep do przebywania na dworze nieograniczony bo spedzamy je na wsi) wyjezdzamy sie wyspacerowac na rozxne laki, do lasow, nad jeziora pobliskie i wtedy 3h to minimum :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Fajnie widzieć że bywacie długo z psami na spacerach :)
To bardzo cieszy,znam takich co wychodzą tylko na załatwienie się...
Ja wychodzę na 10-15 minut tylko wtedy jak baaaaaaardzo się spieszę albo jestem chora.
Ale wychodzę z psami na spacer 2 razy dziennie po ok godzinie,i dwa razy po pół tak to zazwyczaj wygląda,w tej porze roku:)
Jak jest ciepło to mogę z nimi latać cały dzień! Zazwyczaj 3 razy po 1,5 godziny i raz godzina-kiedy ciepło.
Zależy jeszcze co robię,czy ćwiczę z nimi komendy i inne zabawy zręcznościowe czy tylko biegają po łące :)
To jest najczęsciej uwarunkowane moją nauką-jak więcej czasu - to więcej czasu z psiorami na dworze :D
w maju czerwcu zdarza mi się spuszczać psa(już teraz psy) i odrabiać lekcje na łące bo żal mi im kazac siedziec ze mną w domu :)

Edited by Martuchny
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...