Jump to content
Dogomania

4 internationale raseehunde-Ausstellung Roztock 2007


bull-bang

Recommended Posts

[quote name='blaira']Wy macie ring 6 a ja 3, mam nadzieje ze okaze sie ze blisko siebie, a nie 2 hale dalej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


pozdr.[/quote]

przekonamy się jak dojedziemy a mamy spory kawałek:eviltong: zero spanka 4 rano wstajemy 4.30 wyjazd

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Joanna G']Szukam transportu na sobote z pudlem miniaturowym , może ktos ma 1 wolne miejsce??[/quote]

niestety u mnie pelno:shake:

jechal ktos ze Sczecina do Rostocku i wie moze ile to km albo jak to czasowo bo nie wiem o ktorej wyjechac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiK']niestety u mnie pelno:shake:

jechal ktos ze Sczecina do Rostocku i wie moze ile to km albo jak to czasowo bo nie wiem o ktorej wyjechac[/quote]

Martach1 jechała w tamtym roku ode mnie jest dokładnie 227 km,my wyjeżdżamy ok 5 rano, może się spotkamy w okolicach przejścia granicznego, my jedziemy przez Kołbaskowo, razem będzie łatwiej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']Martach1 jechała w tamtym roku ode mnie jest dokładnie 227 km,my wyjeżdżamy ok 5 rano, może się spotkamy w okolicach przejścia granicznego, my jedziemy przez Kołbaskowo, razem będzie łatwiej :lol:[/quote]
byłoby fajnie :lol:razem zawsze raźniej
myślałam że to jest dalej

Link to comment
Share on other sites

Droga bardzo łatwa i prosta mi zajeło 2,5 godzinki dojechanie z szczecina do rostoku ( razm z przekroczeniem granicy). Jest tez bardzo dobrze oznakowany zjazd na hale wiec bez problemu traficie. A po drodze przyda sie 5 euro w drobnych bo trzeba zapłacic za przejazd tunelem. Ja przynajmnie tak miałam. ( na pocieszenie tunel jest tylko przy wjeździe do miasta)
Bardzo łana wystawa aż szkoda ze przegapiłam w tym roku termin :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']Droga bardzo łatwa i prosta mi zajeło 2,5 godzinki dojechanie z szczecina do rostoku ( razm z przekroczeniem granicy). Jest tez bardzo dobrze oznakowany zjazd na hale wiec bez problemu traficie. A po drodze przyda sie 5 euro w drobnych bo trzeba zapłacic za przejazd tunelem. Ja przynajmnie tak miałam. ( na pocieszenie tunel jest tylko przy wjeździe do miasta)
Bardzo łana wystawa aż szkoda ze przegapiłam w tym roku termin :placz:[/quote]
super ja mam jeszcze ponad 100 do szczecina

Link to comment
Share on other sites

Hihii , z tymi pieczątkami to prawda :)
Ja w tym miejscu pragnę bardzo podziękowac dla Edyty od malamutów ,która zaoferowała mi transport i dla jej kolezanki.
Mam nadzieje ,że dobrze Ci Edyta poszło :)

Nasz wyjazd bardzo udany , Miss Negry od Lalanki wróciła z tytułami CAC , BOS ,CACIB i BOB .Moja radośc jest jeszcze większa ,poniewaz była ona jedynym pudlem reprezentującym Polskę :)

Link to comment
Share on other sites

Dla nas Rostock tez byl milym przezyciem ;)

Cest zdobyl V1, CAC, CACIB, BoB oraz BoG 3 :multi::multi::multi:

Bardzo milo bylo poznac nowych ludzi.
GRATULACJE dla wszystkich.

Dziekuje bardzo Ani za mile towarzystwo, przygarniecie mnie i umozliwienie mi pojechanie na wystawe, bez niej Cest nie osiagnal by tego!!!
WIELKA BUZKA dla Ciebie AiK :loveu:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...