Jump to content
Dogomania

CAC-Kowno/LT, 09-09-2007


Asiaczek

Recommended Posts

Dopiero teraz zauważyłam, że w ogóle nie powstał topik nt. krajowej wystawy w Kownie/LT (09.09.2007 r.)!

A szkoda, bo właśnie wróciliśmy z wystawy, nasyceni sukcesami.... "po berecik"!!! Naprawdę!:lol:

Może to nieskromnie, ale zaczne od moich sukcesów.

[B]JAZZY BOY Asiaczek [/B]- CAC, BOS [COLOR=Magenta](rozpoczęty Championat Litwy[/COLOR])
[B]JUMA MONGO Asiaczek[/B] - dosk.2.
[B]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek[/B] - CAC, [COLOR=Magenta]Nowy Champion Litwy![/COLOR]

[B]JELLY JOSHREEN Asiaczek[/B] - CAC ([COLOR=Magenta]to juz trzeci wniosek na doroslego Championa Litwy)[/COLOR]
[B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek[/B]- [COLOR=Red]CAC, BOS, BOB, BOG4, Nowy Champion Litwy i Champion Bałtyku!!!
Jestem bardzo dumna z Felki, bo tytuł Champion Bałtyku jest pierwszym tej rangi tytułem w mojej hodowli!!![/COLOR]

[B]Para Hodowlana - Felmeria + Farique - I miejsce! (na 9 zgłoszonych par!)
Grupa Hodowlana - Felmeria, Farique, Jelly, Jazzy, Juma - I miejsce!

[/B][SIZE=3][COLOR=SeaGreen]Dodatkowo wystawiałam na BOG Welsh Corgi Cardigan - i.... razem z [B]PIRRTEK CANZONE D'MARE - BOG3!!!!

[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrchid][SIZE=3][B]OLYMPIC FIRE HUK AMAROK[/B] - BIS Juniorów - I miejsce, BOG - chyba 2 (przepraszam, ale nie wszystko pamiętam).

[/SIZE][COLOR=Navy][SIZE=3][B]PIKSEL WSPóLNY DOM [/B]- BOG1, wyników z BIS - nie pamietam...

[/SIZE][COLOR=DarkRed][SIZE=3][B]SUNNY RAIN THE STAR AT SAUSSUREA[/B] - BOB, BOG (II lub III miejsce), Musiałku nie gniewaj się... ale nie pamiętam...

[/SIZE][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][B]N'NGORO TOGO Kananga[/B] - BOB, BOG4!!!

[COLOR=Lime][B]BLACK BEATIC'S YOSCHKA-SUPERGIRL + ATENA Z CEDRY[/B] - pary hodowlane - III miejsce!!!

:terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol:

[SIZE=2][COLOR=Black]Wiecej info nie pamietam.
Pzdr.
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Wiesia756']GRATULUJE
A Togo Kananga to rhodesian wiec chyba BOG VI (a nie IV):evil_lol:
Pozdrawiam[/quote]
Wiesiu, nieeeee, to jest 4 miejsce na BOG! A nie BOG gr. IV...:lol:

A gratulacje to należą sie dla całej polskiej ekipy. Mam nadzieje, że koleżanki odezwą sie i doprecyzują informację co do lokat na grupach...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dopiero teraz zauważyłam, że w ogóle nie powstał topik nt. krajowej wystawy w Kownie/LT (09.09.2007 r.)!

A szkoda, bo właśnie wróciliśmy z wystawy, nasyceni sukcesami.... "po berecik"!!! Naprawdę!:lol:

Może to nieskromnie, ale zaczne od moich sukcesów.

[B]JAZZY BOY Asiaczek [/B]- CAC, BOS [COLOR=magenta](rozpoczęty Championat Litwy[/COLOR])
[B]JUMA MONGO Asiaczek[/B] - dosk.2.
[B]FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek[/B] - CAC, [COLOR=magenta]Nowy Champion Litwy![/COLOR]

[B]JELLY JOSHREEN Asiaczek[/B] - CAC ([COLOR=magenta]to juz trzeci wniosek na doroslego Championa Litwy)[/COLOR]
[B]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek[/B]- [COLOR=red]CAC, BOS, BOB, BOG4, Nowy Champion Litwy i Champion Bałtyku!!! [/COLOR]
[COLOR=red]Jestem bardzo dumna z Felki, bo tytuł Champion Bałtyku jest pierwszym tej rangi tytułem w mojej hodowli!!![/COLOR]

[B]Para Hodowlana - Felmeria + Farique - I miejsce! (na 9 zgłoszonych par!)[/B]
[B]Grupa Hodowlana - Felmeria, Farique, Jelly, Jazzy, Juma - I miejsce![/B]

[SIZE=3][COLOR=seagreen]Dodatkowo wystawiałam na BOG Welsh Corgi Cardigan - i.... razem z [B]PIRRTEK CANZONE D'MARE - BOG3!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=darkorchid][SIZE=3][B]OLYMPIC FIRE HUK AMAROK[/B] - BIS Juniorów - I miejsce, BOG - chyba 2 (przepraszam, ale nie wszystko pamiętam).[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=darkorchid][COLOR=navy][SIZE=3][B]PIKSEL WSPóLNY DOM [/B]- BOG1, wyników z BIS - nie pamietam...[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=darkorchid][COLOR=darkred][SIZE=3][B]SUNNY RAIN THE STAR AT SAUSSUREA[/B] - BOB, BOG (II lub III miejsce), Musiałku nie gniewaj się... ale nie pamiętam...[/SIZE][/COLOR]

[COLOR=darkorchid][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen][B]N'NGORO TOGO Kananga[/B] - BOB, BOG4!!![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=darkorchid][COLOR=lime][B]BLACK BEATIC'S YOSCHKA-SUPERGIRL + ATENA Z CEDRY[/B] - pary hodowlane - III miejsce!!![/COLOR][/COLOR][/SIZE][COLOR=darkorchid]

[SIZE=3][COLOR=darkorchid]:terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol::terazpol:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=darkorchid][SIZE=2][COLOR=black]Wiecej info nie pamietam.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkorchid]Pzdr.[/COLOR][/SIZE]

[/COLOR][/SIZE][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]
Brawooo!!! :multi::multi:
Moglaby jakas dobra osobka podac mi stawke seterow angielskich? I ilosciowa beagle?

Link to comment
Share on other sites

Beagle.
PSY
kl. baby
ARMSTRONG BIGBENDAS
NILAS TURKIO OAZE

kl. puppy
TOTAS SEIMOS DRAUGAS

kl. mł.
LORD VIKINGUE CANTABELLA

kl. o
LEWIS EIKLUSIS
FART Z WIATREM GNA

kl. ch
BLACKY THE FIRST CATULUS
FORTIBUS AYERS ROCK

suki
KL. PUPPY
aiva nuostabus draugas
ursa vejukstis

KL. Mł.
cindy vesta
mira puikus medzioklis
prima uostinetojas
siver star magnus

KL. O
kuma uostinetojas
sonia polkrza

KL. U
chantal weinlinie
hebe misko siela

pZDR.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Gratulacje ! Wyniki super :-)
Czy moglabym prosic o stawke goldenow ?[/quote]
Stawka - spora.
PSY
kl. baby
NENUORAMOS MY MACHELLO
NENUORAMOS MR.MARTIN

kl. puppy
ASHBURY CALL ME LUIS

kl. mł.
LAS CAMPANAS SELENE
ROD STIGRALIS
ROKIS STIGRALIS

kl. o
AMIGO MUNDY LA FRESKA
COGNAC'N CREAM OSKARAS
NENUORAMOS TONITTO
SKOTAS FENIKSAS
STRAIKAS FENIKSAS

kl. u
ATLANTIS VANILINIS DANGUS

SUKI

kl. baby
NENUORAMOS MAGIC SONG
NENUORAMOS MAGIC MACOTA

kl. puppy
BURTA BALTA LETENA

kl. ml.
AMBERGOLD AMANDA KANTELE
ASHBURY BELIEVEIN LOVE
CHEEK TO CHEEK BELLE DE JOUR
FLORA GELIU VAIKAI
KASANDRA VILNOJA
LAUMA DORSA SELENE
LUNA SELENE
STARSHINE SELENE
TAIRA FENIKSAS
TESSA BERENIKE

kl. o
CAFE AU LAIT OSKARAS
LYRA ELDORADO ZVAIGZDE
NENUORAMOS BIANCA
NENUORAMOS TEKERA TWIST
NENUORAMOS SPRING FANTAZY
SIIMLINE'S MYSTICQUE
TITANIJA SELENE

kl. ch
MAJIK DONA SCULLY
NENUORAMOS BABETTE
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula']Gratulacje dla polskiej ekipy :klacz:

A ja dyskretnie uśmiecham się o stawkę cocker spanieli angielskich (FCI 005)[/quote]
SUKI
KL. BABY (pod nazwą rasy byl taki oto dopisek: Nezinoma spalvos grupe. Nie wiem, co to znaczy, ale może dla Ciebie bedzie to jasne...)
IMORA ROWAN-THREE

kl. o (ten sam dopisek)
REJA SETA
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Rzeczywisciee.... GRATULACJE dla wszystkich :terazpol: :terazpol: :terazpol:

Asiaczku czy na wystawie byly jakies Staffordshire bull terriery?

pozdr.[/quote]
Były, były...
PSY
kl. mł.
SKY WALKER LAIMES VEJAS
STICH LAIMES VEJAS
kl. ch
KHLOLANDER KROS BOW.

Natalia, ale tutaj mogą być pewne nieścisłości,bo:
w spisie ras Twoja rasa ma numery 701-703. Ale już w treści katalogu te trzy numerki sa wymieszane razem w bulterierami. Tak więc nie wiem, czy to - wg ciebie i Twojej znajomości hodowli - się zgadza.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Były, były...
PSY
kl. mł.
SKY WALKER LAIMES VEJAS
STICH LAIMES VEJAS
kl. ch
KHLOLANDER KROS BOW.

Natalia, ale tutaj mogą być pewne nieścisłości,bo:
w spisie ras Twoja rasa ma numery 701-703. Ale już w treści katalogu te trzy numerki sa wymieszane razem w bulterierami. Tak więc nie wiem, czy to - wg ciebie i Twojej znajomości hodowli - się zgadza.
Pzdr.[/quote]

Z tego co widze to sa chyba amstaffy :roll: ale pewnosci nie mam. Staffiki maja fci 76 jezeli to cos pomoze ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Nieeee, AST były następujace:

PSY
kl. puppy
VISKIS KARIGAJA ZANABYKAS
kl.mł.
MONARCH BORG ARGO BALTOJI UOLA
kl. o
LAKIS LAIMES VEJAS
SPARK SOROS IN THE SKY
UNIGO TAJAN TAVINJO
kl. ch
DENJERS DELAIT

SUKI

kl.puppy
VEGA KARIGAJA ZANAVYKAS
kl. mł.
SONATA SISTER RED SUGAR
kl.o
GABI EREBUS LAIMES VEJAS'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz, oboje z Mareczkiem mieliśmy stracha: ja - czy "pójdzie" ze mną, a Mareczek - czy ja go nie zagryzę! Ale poszło super!!! Zgrany z nas duecik!

Przy najbliższej okazji stawiasz najdroższą herbatę! Z cytryną, a jakże!:lol:
Pzdr.[/quote]

[FONT=Arial]Nie zagryzłaś więc pewni będziecie przyjaciółmi:evil_lol:[/FONT]
[FONT=Arial]Herbatka oczywista rzecz – masz jak w banku hihihi:cool3:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...