Jump to content
Dogomania

Neris-11 letnia sznaucerka olbrzymia ZNALAZłA CUDOWNY DOM I KOCHAJąCą PANIą


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaG']Madziu, strasznie przykro ... Ech pamiętam spotkanie u Ireny jak Nerusia pakowała się na kanapę ... I u wetów wizytę ...

Trzymaj się Madziu[/QUOTE]

Dziekuje Aniu, dziekuje Wam wszystkim.

Dzien przyjazdu Neruni do Szczecina stoi mi w oczach jakby to bylo wczoraj.Operacja Neruni,moje lzy i strach tez pamietam i gdyby nie Twoja obecnosc i ogromna pomoc wowczas,pewnie nie dalabym rady zniesc tych kilka godzin wyczekiwania na laleczke.

Dzisiaj mija miesiac od jej odejscia i tyle zalu i tesknoty za nia :-( i za Tosienka :-(
Juz nie wolam jak zawsze : sznupy, nie wydzierac sie zaraz idziemy :-( Tego tez brakuje,bardzo brakuje.....

Spij spokojnie kochana Nerusku. Ty tez, Tosienko. Kochamy was.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neruniu,moja sliczna sznupuniu :-( Nie zapomnialam......Bylismy w twoim Kamieniu na krotkich wakacjach....juz bez ciebie i bez Tosienki...Nie udalo sie z netem na karte wiec dzisiaj jestem u ciebie,malenka.
Piekne wspomnienia po tobie,zal i smutek.Nawet sasiedzi pytali....Pamietaja i ciebie i Tosienke.
Spij kochana sznupeczko.Spij spokojnie :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 11 months later...

[IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/k/kaarsen/87.gif[/IMG]Neruniu,nasza sliczna laleczko :-(

Dwa lata bez ciebie, dwa lata tesknoty i bolu.

Jak kazdy nasz psiak, czlonek naszej rodziny, wyroznialas sie tym CZYMS od pozostalych,kazde z was bylo inne ale jednakowo kochane i kochajace.

Nerusku, mala Niunia musi pamietac ciebie i twoja "matczyna" opieke, bo dzisiaj przytula sie do Mopci,ktora zaadoptowalismy i pokochalismy jak wlasne dziecko.

Wspominamy nasze wspolne chwile spedzone z toba,laleczko i nigdy nie zapomnimy o tobie.

Spij spokojnie na swoich wlosciach, obok masz nas.
Do zobaczenia slicznoto po tamtej stronie mostu.
Kochamy cie,malenka

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

Jagodko i Aniu

Dziekuje Wam z calego serca za pamiec o Neruni.

Aniu, tak bardzo mi przykro z powodu odejscia Kajci :-( Trzymaj sie mocno. Mnie pomaga tylko wiara w to,ze u kresu zycia spotkam najblizszych mojemu sercu a wsrod nich beda moje kochane i wierne psiny.Beda czekac na mnie na rozstaju drog i poprowadza do domu.

Link to comment
Share on other sites

"A kiedy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka
to na progu tego drugiego wszechświata będą nań
czekać wszystkie zwierzaki, dla których był dobry.
Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w Boskie Oblicze
a w ich spojrzeniach będzie zawarta prośba:
Panie Boże, my wiemy, że to grzesznik, ale nie bądź zbyt surowy ON BYŁ DLA NAS DOBRY"....

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Moja sliczna Laluniu,

Kolejna rocznica i znow lzy. Pamietamy i kochamy nasza sliczna i madra sznupenke.Pamietaja tez sasiedzi.Im tez brakuje zrownowazonej,dostojnej i lagodnej Neruni,

Wierzymy,ze dogadalas sie z Tosienka i juz razem biegacie po niebianskiej laczce.Badzcie grzeczne,lalunie.

Kochamy Was,dziewczynki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To prawda,bou.Tesknimy,pamietamy ,wspominamy i cierpimy.

Chce mocno wierzyc i wierze, ze gdy nadejdzie czas - nasze drogi zejda sie i ze znow bedziemy razem jak kiedys, ale juz w innym wymiarze. Niech tak sie stanie.

Trzymaj sie mocno i w imie naszych psiakow za TM -ratujmy te,ktore bez naszej pomocy odejda anonimowo...przez nikogo niekochane,porzucane,pozbawione przez czlowieka godnosci..........Schroniskowe realia w schronach nastawionych na kase i defraudacje kosztem powierzonych im psow i w rownym stopniu indywidualne jednostki nazywajace siebie wlascicielem psa....jednostki,dla  ktorych powinno sie organizowac  gratisowe wycieczki na Marsa...........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...