Jump to content
Dogomania

KYNOLOGIA


aga 2

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety użytkownik nie miał już tej książki, z wydawnictwa mi nie odpisali więc zamowilam w koncu w witrynie [url]www.wilcy.pl[/url]. Niestety przesyłają tylko za zaliczeniem pocztowym (drogo!) i dostawa trwa koszmarnie długo ("za dwa dni się odezwiemy, a potem to już Poczta Polska dostarczy, jak bozia pozwoli..."). Mam jednak nadzieję, że wszystko pojdzie ok i będę mogła tu wstawić pozytywny komentarz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ło matko. Dopiero wczoraj książka dotarła do mnie. Z księgarni wysyłkowej musiałam zrezygnować - nie dość, że nie mają na miejscu towaru, który rzekomo jest w sprzedaży, to jeszcze nie dotrzymują terminów dostawy. Czekałam miesiąc, aż w końcu kupiłam... na allegro. Rzeczywiście prezentuje się imponująco. Bedzie co czytać.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

chcialam poinformowac ze juz jest nowa kYNOLOGIA wyd 2007
tutaj fotka:
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/GADZETY/img_1883.jpg[/IMG]
a moja Bira reprezentuje rase gonczy slowacki :multi: :cool3:
info dla chcacych zakupic: [SIZE=1]ja nabylam na uczelni za 53 zl, i pewnie w wydawnictwie uczelni mozna kupic ( chyba prowadza wysylkowo, a trafic na nich mozna porzez strone uniwersytetu przyrodniczego we wroclawiu - dawniej akademia rolnicza)[/SIZE]

EDIT: a tak wogole to fajnie by przeniesc ten topic do dzialu KIAZKI z nie tak tu w czasopismach siedzi :P o czasopismie kynologia jest tez watek

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']chcialam poinformowac ze juz jest nowa kYNOLOGIA wyd 2007
tutaj fotka:
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/GADZETY/img_1883.jpg[/IMG]
a moja Bira reprezentuje rase gonczy slowacki :multi: :cool3:
info dla chcacych zakupic: [SIZE=1]ja nabylam na uczelni za 53 zl, i pewnie w wydawnictwie uczelni mozna kupic ( chyba prowadza wysylkowo, a trafic na nich mozna porzez strone uniwersytetu przyrodniczego we wroclawiu - dawniej akademia rolnicza)[/SIZE]

EDIT: a tak wogole to fajnie by przeniesc ten topic do dzialu KIAZKI z nie tak tu w czasopismach siedzi :P o czasopismie kynologia jest tez watek

pozdrawiam[/quote]

Dzisiaj nabyłam w wydawnictwie - za 53 zł - jest to wydanie II rozszerzone. Polecam, bardzo fajna ksiązka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ukazał się następny nr pisma Kynologia - b. przyzwoity. Najwięcej tam się pisze o chartach rosyjskich - tych sprzed dwustu lat i tych współczesnych - a także o tzw WEO (taki wilczurowaty kundel - ukochana rasa Rosjan:cool3:) oraz o bullenbeiserze, przodku boksera i niemieckiego doga. Do tego sporo fotografii i rycin. Warto przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiedzmata']Dzisiaj nabyłam w wydawnictwie - za 53 zł - jest to wydanie II rozszerzone. Polecam, bardzo fajna ksiązka.[/quote]

A mogłabyś napisac czym sie rózni od pierwszego, tzn o co zostało rozszerzone?? Bo mam pierwsze i sie zastanawiam, czy kupowac drugie??

Spokojnie mozna zamawia wysyłkowo w wydawnictwie - ja tak zamawiałam, i najlepiej telefonicznie. Ja zamówiłam mailem i dłuuuuuuuugo czekałam. Po jakiś czasie zadzwoniłam do wydawnictwa i okazałao sie, ze mój mail z zamówieniem nie dotarł.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie mam wydania I. Wydanie II ma 680 stron (razem ze spisem treści ). Jest 15 rozdziałow:
1. Pochodzenie psów
2. Anatomia psa
3. Narządy zmysłów
4. Ukł rozrodczy
5. Wybr zagadnienia genetyki psów
6. Żywienie
7. Zagadnienie dot. behawioru i charakteru
8. Choroby
9. Pomoc w nagłych wypadkach
10. Rasy
11. Związek Kynologiczny w Polsce
12. Zakup, utrzymanie i wstępna socjalizacja
13. Hodowla psa rasowego
14. Wystawy
15. Pies w słuzbie człowieka
+ reulamin związku, hodowli, wystaw, kody oddziałów itp.

Moge tylko w ten sposob opisać.

Można też pytać o książkę w odziałach ZK, widziałam ostatnio w naszym wrocławskim za 55 zł chyba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...