Jump to content
Dogomania

Mołdawia - Kiszyniew 1-2.12.2007


jovi

Recommended Posts

[quote name='baba']parson russel terier - kl. intermedia
Goluboy Angel Glamur- Rosja

:multi:My juz w domu !! :multi:

2 suczki zdobyły 2 ch. Moł . 2 X CAC i 2X CACIB i 2X RCACIB
Poznałam Abi i jej pana , oraz Daniela z Husky - nigdy nie myślałam że można tak kochać psy!!
Oni jednak jeszcze w podróży - ja nie zostawałam na BIS i samotnie powracałam do Polski.
Podróż - wielka extrema......ale i fajne doświadczenie. nie jest już mało psiaków jak kiedyś , bo autokarami przyjechali Rosianie i ich wiele pięknych psów.
widziałam też dziewczyny z busika - nie wiem jak im poszło , ale pozdrawiam PON-y i Alaskana , oczywiście innych też , którzy tam dojechali i wracają . Gratuluję osiągnięć wystawowych , niepowtażalnych medali i pucharków!!!:multi::multi::multi::multi:[/quote]

Ja dziękuję Agnieszce z"uroczymi olbrzymkami "i Andrzejowi z Abi za wyborowe towarzystwo oraz mile spędzone chwile na "dzikim wschodzie".Szanowna ekipo z Mołdawii jesteście the best.Agnieszka-super robisz krokieciki!!!Ja w końcu dotarłem padnięty jak nigdy ale opłacało się podjąć takie wyzwanie.Z 4 huskimi zdobyłem aż 6 championatów Mołdawii.Zgarnęliśmy wszystko + w pierwszym dniu IIBOG a w drugim IIIBOG !!!!Już nie mogę się doczekać kolejnego wyzwania.Gdzie tym razem???Nie wiem.Może Maroko???hehehhhe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baba']parson russel terier - kl. intermedia
Goluboy Angel Glamur- Rosja

:multi:My juz w domu !! :multi:

2 suczki zdobyły 2 ch. Moł . 2 X CAC i 2X CACIB i 2X RCACIB
Poznałam Abi i jej pana , oraz Daniela z Husky - nigdy nie myślałam że można tak kochać psy!!
Oni jednak jeszcze w podróży - ja nie zostawałam na BIS i samotnie powracałam do Polski.
Podróż - wielka extrema......ale i fajne doświadczenie. nie jest już mało psiaków jak kiedyś , bo autokarami przyjechali Rosianie i ich wiele pięknych psów.
widziałam też dziewczyny z busika - nie wiem jak im poszło , ale pozdrawiam PON-y i Alaskana , oczywiście innych też , którzy tam dojechali i wracają . Gratuluję osiągnięć wystawowych , niepowtażalnych medali i pucharków!!!:multi::multi::multi::multi:[/quote]

baba..gorące gratulacje :multi:
Berta, Sally, Brutus Jola, Jacek i Mateusz
P.S. Mamy nowego psiaka..ma na imię Brutus..kundel 10 lat ze schroniska w Pile..słabo widzi, słabo słyszy, przepuklina, zęby po których widać upływ czasu ale w oczach sama psia miłość. Miał być uśpiony bo schron likwidowali ale wyrwaliśmy go w porę ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Danielu my byliśmy w 2006, w marcu, śmialiśmy się, że teraz kolej na Sarajewo - ja tam bym pojechała![/quote]
Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to polecam Sarajewo. Byłam ze swoim Rudaskiem i bardzo mi się podobało prawie wszystko, czyli samo miasto przepięknie położone, miejsce wystawy (fajny hotel z zieloniutką trawą na Bisy), jedynie sędziowanie troszkę się przeciągało, a drugiego dnia rozpoczęło się z godzinnym opóźnieniem. No i droga męcząca, bo to jednak wyszło nam 1470 km z Warszwy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Boksery pręgowane
PSY
pośrednia
BALZAK NORDOM
użytkowa
ALMADINAKS ROC-N-ROLL
suki
championów
DZHA DIVISION BLACKBERRY

Płowe
psy
championów
SALVADOR DE VERSAL
suki
pośrednia
SAKSONIA SENSACIA DE VERSAL GRANDIOSE
otwarta
TERRI
VANBOX EL-MARIONA
championów
KONGREM ALEKSANDRIA

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przepraszam, że tak późno ale katalogi były na turnee ;)

Psy
młodzież
LO BIANKO MASCOT LUCK

pośrednia
BONPARD
KAMEO KID GORSKA FANTAZJA (w rękach polsko-rosyjskich)
KOSA NOSTRO ANGEL WHITE
TIBUL BRU HUNTER
TINTAGEL WINDS KINGDOM
VICTORIUS IZ DOLINY SOLNTSA

otwarta
KURT
MARIAL PERSONA DANILA MASTER
RAFAEL
WATERCRAZY MAMBO-OSKAR

użytkowa
EMIR WHITE
MISCONTI AMBER MARK
WINDUP BARBERRY PRINCE OF WALES

championy
REAL-PERSON PATRIOT

suki
baby
HUNTER SUBMARINE KEY TO MY HEART

młodzież
CAYENNE OD HIMALAJSKIEGO CEDRU
KIPSEIK KSARA KALIARI
NIGHT SINGLE ALFA ROMEO
SLAV TROPHY PERSONAL VILOSITI

pośrednia
ADMIRABLE HOLSTEP'S
ARMANDA
VITTORI IZ DOLINY SOLNTSA

otwarta
APRIL SMILE HOLSTEP'S
LIBRA D'OR PRITTI POLLI
VELVET VAINLY OD HIMALAISKEHO CEDRU

użytkowa
SLAV TROPHY ESKAPEID

weterany
BRAITLAIT OF MOSCOW NANCY HANKS

niestety nie podali kolorów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...