Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

[quote name='Asia&gordonisko']No wybredne wybredne, ale przeróżnego typu tabletki to pożre od razu- nawet nie wąchając;)[/quote]

Hehe znam to skądś... Jak miałam dać tabletki na odrobaczenie Barremu to nawet nie musiałam robić żadnych podchodów typu faszerowanie kiełbasek czy coś w tym stylu tylko położyłam na ręce a on wtryniał jak najlepsze smakołyki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgooska']Hehe znam to skądś... Jak miałam dać tabletki na odrobaczenie Barremu to nawet nie musiałam robić żadnych podchodów typu faszerowanie kiełbasek czy coś w tym stylu tylko położyłam na ręce a on wtryniał jak najlepsze smakołyki :evil_lol:[/quote]
Dzisiaj miałam dokładnie taką samą sytuację- też tabletki na odrobaczenie, zero zasadzek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale się macie fajnie.
Myslałam, że zrobię Szarikowi niespodziankę. Kupiłam mu kiedyś na spacerze kiełbase, ale, uwaga - [B]NIE WĘDZONĄ! [/B]No jak tak mozna? Nie tknął burak. Pomamlał i wypluł. A chleb? Bułka? W życiu! Jako maluch Royala trzeba mu było rosołkiem zalewać, co było męczące po krótce, więć zeszliśmy na Eukanubę o smaku Jagnięciny z Ryżem. Oddaliśmy ją znajomym. Pewnie by jadł, gdyby nie miał niczego innego, ale jako maluch był bardzo chudy i mama przejeła się słowami weta: "Niech je ile może" i Szarik nie mógł nie jeść przez 2 godziny, to skandal i ja głodzę psa :evil_lol: Wtedy przeszlismy na gotowane, to juz lubi, ale tez nie całkiem. Wołowinę tak średnio...

A co do smaków, to dzisiaj eksperymantalnie upiekły się ciasteczka z sardynek. Udały się! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eska87']Szczotka jak ostatnio byłyśmy w Czwie dorwała jakąś kupę. Błyskawicznie zniknęła jej w paszczy :mad:
Ale uwierzcie mi, że to jeszcze nic strasznego....
Najgorsze było to, kiedy [B]zwymiotowała tą kupą na moją pościel!! :angryy::angryy:[/B]
A smród jaki....[/quote]

Aaaaaa hahahaha :cool3:
Nieźle, nieźle.
Przypomina mi to poczynania mojego śmierdzielka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarik']Ale się macie fajnie.
Myslałam, że zrobię Szarikowi niespodziankę. Kupiłam mu kiedyś na spacerze kiełbase, ale, uwaga - [B]NIE WĘDZONĄ! [/B]No jak tak mozna? Nie tknął burak. Pomamlał i wypluł. A chleb? Bułka? W życiu! Jako maluch Royala trzeba mu było rosołkiem zalewać, co było męczące po krótce, więć zeszliśmy na Eukanubę o smaku Jagnięciny z Ryżem. Oddaliśmy ją znajomym. Pewnie by jadł, gdyby nie miał niczego innego, ale jako maluch był bardzo chudy i mama przejeła się słowami weta: "Niech je ile może" i Szarik nie mógł nie jeść przez 2 godziny, to skandal i ja głodzę psa :evil_lol: Wtedy przeszlismy na gotowane, to juz lubi, ale tez nie całkiem. Wołowinę tak średnio...

A co do smaków, to dzisiaj eksperymantalnie upiekły się ciasteczka z sardynek. Udały się! ;)[/quote]
O jejku, ale wybredny;) Jak Bardo był mały, to też nie chciał jeść Royala.
Bardo ma ogromne obrzydzenie do wątróbki:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Nie wiedziałam, że Szarik taki wybredny :evil_lol:[/quote]

Dlatego muszę przy garach stać, żeby jasnie książe coś wziął do pyska :razz:
Jak byli u Nas znajomi ze swoim małym Seterkiem suczką i nasypali jej karmy do pożyczonej od Nas miski, mieli ogromne ciśnienie, że Szarik zje to i co chwile nie pozwalali mu podchodzić. Ogromnie się zdziwili, kiedy w chwilę nieuwagi Szarik wreszcie podszedł do dziwnej rzeczy w misce i zaczął ją przewracać i popychać nosem, myśląc, że to dla Niego... :roll: :evil_lol:

[quote name='Asia&gordonisko']O jejku, ale wybredny;) Jak Bardo był mały, to też nie chciał jeść Royala.
Bardo ma ogromne obrzydzenie do wątróbki:p[/quote]

O tak, ciasteczka wątróbkowe też były niemal wpychane przeze mnie przy pierwszym skosztowaniu. A jak się cieszyłam jak zjadł! :razz: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']za to mój pies szaleje jak mu daje wątróbkę albo coś o smaku wątróbki[/quote]
:mdleje: przecież dla Barda to okropieństwo podać wątróbkę do miski;)

A czy wasze psy lubią zimno-lodowate jedzonko? W lecie jak jadłam loda zostawiłam go na chwilkę na stole i wyszłam z kuchni... jak wróciłam to Bardo tylko się oblizywał a loda nie było:lol:

Link to comment
Share on other sites

no pewnie niezdrowo ale co zrobic :roll: ogolnie moj pies lubi lod i snieg i wszystko co zimne potrafi w zime wyjsc na balkon i siedziec tam nawet godzine oczywiscie mu na to niepozwalam i po kilku minutach go wywalam zeby do mieszkania wszedl bo o chorobe nie tak ciezko ;) a i pil dzisiaj kakao ktore zostawilam na stole w kubku :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eska87']Bo magi jest słone ;) A słone dla zwierzaków = się pyszne ;)[/quote]
Nie wiedziałam, że zwierzęta lubią słone ;)
[quote name='Ola164']Heh... moja kotka tylko karme je i przefiltrowaną wode... Co za kot.... Czasem tylko tuńczyka zje...[/quote]
:crazyeye::crazyeye: Moja Platynka to suchej karmy nie chce jeść i dla niej odpowiednie picie to mleko:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

ja rozmawialam z wetem jakies pol roku temu na temat mleka:razz: i powiedzial ze psy niemoga pic mleka ani normalnego ani gotowanego bo to bardzo im szkodzi i wogole :roll: a moj pies bardzo lubi mleko i czasami mu daje... a jak sie spytalam dlaczego koty moga pic mleko a psy nie to mi nieodpowiedzial :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...