Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

Bor zje właściwie wszystko co było już trochę przerobione - czyli gotowane itp. (oczywiście nie dostaje wszystkiego co by chciał - nie myślcie żem taka!) Surowych warzyw - niet.
Przedtem Bor nie lubił żadnych owoców, wraz z tymi świętami (choć to nie jego pierwsze) okazało się, że uwielbia cytrusy! Sam zapach mandarynkowej skórki natychmiast go przywołuje, a na widok obieranego grapefruta niesamowicie się ślini!
Noo... i oczywiście SER! Dla niego można zrobić wszystko! :D

Link to comment
Share on other sites

A mój pies uwielbia marchewkę (dokładnie tak jak jego pani:fadein::fadein::fadein:). Kocha też:
-jabłka
-gruszki
-czereśnie (jak były to wchodził na budę i je sobie zrywał:-D:-D:-D)
-inne psie przysmaki ( jakby mógł to zjadłby wszystko:shake:).

Link to comment
Share on other sites

A nasz poprzedni pies (też rottek) uwielbiał wszelkie owoce. W ogródku stawał na tylnych łapach i ściągał np. wiśnie i wcinał tak, że nie było już co po nim zbierać. Podjadał czereśnie, jagody, jabłko też zjadł. Ale przerażające było jak zabierał się za agrest - cały pysk wsadzał w kolczasty krzak :crazyeye:. Jednak nigdy nie zrobił sobie krzywdy ani nie pokaleczył nosa, ani nie porozcinał jęzora :D

Link to comment
Share on other sites

Moja bestyja, to zabiera Bastetce (kotka nasza 4 miesięczna) orzechy włoskie, które służą jej jako zabawka, kradnie, kładzie się i rozgryza orzecha, po czy wyjada dokumentnie wszystko ze środka i zostawia same skorupki!!!! :D Nie wiem jak on to robi, ale nie ma ani grama orzecha na dywanie (poza kupą łupinek..)

Dobre były też moje szczurcie (wybaczcie że robię ogonowy OT): Zosiulka wyrywała pierniki ze stroika świątecznego, który nie wiedzieć czemu był na podłodze). Piernikami był ów stroik podklejony, żeby ładnie pachniał chyba...:lol:
Jakież niebotyczne było moje dziwienie (czyt.:oczy mi wyszły na wierzch), kiedy siedzę sobie spokojnie na fotelu, a szczura leci z wielgachnym piernikiem od telewizora (bo tam stał stroik) do łóżka (spiżarnia). Jesli ktoś widział, jak wygląda szczur, który z czymś dużym w pyszczku ucieka z miejsca przestępstwa, to wie jak sie można zarykiwać ze śmiechu! (szczura leci podskakując (doslownie) a nad jej głową znajduje sie piernik, króry ma zamiar jej zaraz wylecieć z pysia). Mój piesek pierniki tez lubi :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']moj pies lubi ryby[/quote]

Ooo! Bor też uwielbia ryby! Surowe oczywiście... Jak kot dostaje jakąś rybcię na dworzu to musi być naprwadę szybki, bo gdy nikt nie pilnuje Bor próbuje mu ją bezczelnie ukraść. Jednak kiedy już ją dorwie zazwyczaj ktoś wpada i go powstrzymuje, no bo dla kota przecież! A kot nadgryzionego łupu już nie chce (choćby był tam tylko ślad od jednego psiego kła) i rybcię dostaje oczywiście Bor! No bo co zrobić z takimi zwłokami?
A swoją drogą kot kradnie psu z miski suchy pokarm :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...