Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

[quote name='psiuroszczura']Zapodaj przepis [B]duzebzium[/B] :)[/quote]

przepis bardzo prosty i szybki:oops: znalazłam na necie...

1/2 kg wątróbki
jajko
czosnek(ząbek)
maka - dodać tyle żeby była dobra konsystencja

zmiksować wątróbkę, rozgnieść czosnek, dodać jajeczko... powoli dodawać mąkę i mieszać... poukładać na blachę... piec ok. 30 min...

Moje ciasteczka wyglądają jak kapelusze grzybów...heheh:cool3:

Link to comment
Share on other sites

no widzę, że Wasze psiaczki to nie są takie wybredne jak moja sucz.
Tina ogólnie to jak francuski piesek, jak kiełbaska za tłusta nie zje, nie wspomnę już o chlebie, nie ruszy... Hmm co by tam jeszcze.... a za dużego kawałka np. kiełbasy zwyczajnej tez nie ruszy, nie ruszy też jak rzuci się na ziemię (choć zdarzają się wyjątki)
Za to lubi jabłka :) mandarynki :) marchewki etc.

Link to comment
Share on other sites

mój pies lubi prawie wszystko oprócz suchej karmy (rzadna go nie rusza, z wyjątkiem tych sztucznych chappi, petigriee itp - ale ich mu nie dajemy). Ostatnio dostał jakąś specjalną dla goldenów, jako jedyną normalnie zjadł. Nie lubi też bananów, truskawek, ogórków, mandarynek, pomarańczy... lubi smakołyki psie i ogółem wszystko co z "wyższej pólki" - chleba bez masła nie ruszy, ogryzka nie zje -liczy się tylko mięsko (a uwielba ryz z marchewką i wołowiną) jabłka, gruszki... A teraz właśnie wyżebrał ode mnie (a zaznaczam, że bardzo rzadko ulegam tym hipnotyzacjom) paluszka...

miętowe ciasteczka tez lubi (czasem biorę je na wystawy i sama podjadam, zła za mnie pańcia :evil_lol: :P)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldenka 02']mój pies lubi prawie wszystko oprócz suchej karmy (rzadna go nie rusza, z wyjątkiem tych sztucznych chappi, petigriee itp - ale ich mu nie dajemy). Ostatnio dostał jakąś specjalną dla goldenów, jako jedyną normalnie zjadł. Nie lubi też bananów, truskawek, ogórków, mandarynek, pomarańczy... lubi smakołyki psie i ogółem wszystko co z "wyższej pólki" - chleba bez masła nie ruszy, ogryzka nie zje -liczy się tylko mięsko (a uwielba ryz z marchewką i wołowiną) jabłka, gruszki... A teraz właśnie wyżebrał ode mnie (a zaznaczam, że bardzo rzadko ulegam tym hipnotyzacjom) paluszka...

miętowe ciasteczka tez lubi (czasem biorę je na wystawy i sama podjadam, zła za mnie pańcia :evil_lol: :P)[/quote]

Ja tez podjadam te ciasteczka :evil_lol: A karmy to [U]żadnej[/U] nie ruszy. Absolutnie. Nawet wołowiny gotowanej nie lubi.

Nie wiem, czy Wy tez tak macie, bo jak on czegoś nie chce jeść, to przewraca miskę nosem :evil_lol: Takie to słodkie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A u mnie papryka- hmmmm:razz: nie wiem, bo nie dawałem:cool3: Wiem, że moja Mika lubi rosołki:eviltong:- ale po nich nieźle robi te brązowe:diabloti:. wafle ryżowe:diabloti:, takie mięska z kurczakiem w puszce:evil_lol: Co tam jeszcze lubi;) No różne mięska i chyba to koniec:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']a u mnie takie zróżnicowanie: :evil_lol:

jedna wybredny:shake: zanim weźmie to powącha 3 razy... jeśli mi nie pasuje to cofnie sie i zrobi grymas na pyszczku... druga suka to jak odkurzacz wszystko:evil_lol: trzecia- to taka pomiędzy... :loveu:[/quote]

A jeszcze mam zapytowywanie co do tych ciastek: wątróbka jaka ma być? ta wielgachna z dużego zwierza, czy z ptaka, drobiowa? i mam ją zemleć/zmiksowac ugotowaną czy surową? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiuroszczura']A jeszcze mam zapytowywanie co do tych ciastek: wątróbka jaka ma być? ta wielgachna z dużego zwierza, czy z ptaka, drobiowa? i mam ją zemleć/zmiksowac ugotowaną czy surową? :roll:[/quote]

wątróbka? normalna, chyba drobiowa. ja zawsze surową miksuje takim czymś do zupek :cool3:
i syf zawsze niezły robie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...