Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

[quote name='dunia77']Minilisek jest boska. Bardzo przypomina mi Eskimo Dog [/quote]
[URL]http://images.google.pl/images?hl=pl&q=eskimo%20dog&lr=&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi[/URL]
Faktycznie. Główka bardzo podobna!

Dziś Minilisek uzupełniała sobie florę bakteryjną końską kupą... podobno kupa wartościowa, jak jogurt naturalny :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mój pies zaś nie jest oryginalny, lubi słodycze i mięso, najczęściej je surowe.
Miałem problem z karmieniem go karmami suchymi, ale na szczęście moja mama (też zapalona miłośniczka psów) znalazła gdzieś sklep gdzie sprzedają karmę dla psa na wagę, zaczęła kupować po parę deko różnych karm i trafiła w karmę co psu zasmakowała.
Więc od jakiegoś czasu Maka zajada się "czipsami"
Za to ja mam spokój (a pies zadowolony)

Link to comment
Share on other sites

Nadi - kocha kapustę kiszoną i pomidory.
Berta - ogórki i kalarepę, marchewkę, brokuły itp. - oczywiście surowe.
Obie - naleśniki i jajka. To potrafią nawet ukraść.
Nawet dobrze wychowana Nadi wzięła udział w pożeraniu kradzionych naleśników z twarogiem. Kradzione nie tuczy i nie powoduje sensacji.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]a Zuzka generalnie to wszystko zjada:lol:

ale najbardziej lubi marchewki (wcina całą na raz:p) i ogórki kiszone,
zjada też jabłuszka i gruszki, winogrona też jej smakują:)

a z psich rzeczy: ciasteczka ciasteczka i jeszcze raz ciasteczka:) i żwacze wołowe oraz inne przysmaki (chipsy) suszone np. z żołądków, czy jakichś innych flaczków:)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Winogrona są trujące dla psów, zresztą tak jak rodzynki. [/QUOTE]
Ja po przeczytaniu artykułu na ten temat przez tydzień nie mogłam dojść do siebie i tylko sprawdzałam czy Hexolinie nic nie jest, bo zjadła całą paczkę rodzynek i jeszcze za jakiś czas opoakowanie prażonej cebuli (też trującej dla psów).

A w temacie, to wczoraj się dowiedzieliśmy, że bardzo Hexi smakuje szarlotka :mad:, bo zjadła wszystko co było na talerzu. I nikt nie wie jak to się mogło stać, bo talerz stał niby poza jej zasięgiem. I do tego ja zostałam posądzona o zjedzenie tak dużej ilości ciasta, bo nikt mojej biedulki wychudzonej nie podejrzewał :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ja po przeczytaniu artykułu na ten temat przez tydzień nie mogłam dojść do siebie i tylko sprawdzałam czy Hexolinie nic nie jest, bo zjadła całą paczkę rodzynek i jeszcze za jakiś czas opoakowanie prażonej cebuli (też trującej dla psów).[/quote]
Dokładnie, cebula też jest trująca.

[quote name='*Monia*']A w temacie, to wczoraj się dowiedzieliśmy, że bardzo Hexi smakuje szarlotka :mad:, bo zjadła wszystko co było na talerzu. I nikt nie wie jak to się mogło stać, bo talerz stał niby poza jej zasięgiem. I do tego ja zostałam posądzona o zjedzenie tak dużej ilości ciasta, bo nikt mojej biedulki wychudzonej nie podejrzewał :evil_lol:.[/quote]
Moja psica też uwielbia jabłecznik i zawsze koczuje koło blachy z ciastem, a jak już się ciasto skończy, to muszę jej dać wylizać okruszki, bo nie odejdzie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja ostatnio dałam się przekonać i Spykerek zajada masło fistaszkowe (jak 99% amerykańskich domowych piesków :cool3:). Mówię Wam, to jest prawdziwy hit: wkładam do konga psie ciasteczka + masło fistaszkowe i mogę sobie z domu pójść - pisun nawet się nie obejrzy :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...