Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

a ja widziałam i niestety widzę gdy ktoś zapomni dopilnować

Irish jest w zasadzie wszystkożerna (ostatnio przyłapałam ją jak próbowała zjeść balsam do ciała) jednak nie wszystko dostaje, wiec najbardziej lubi parówki z indyka (używam czasami tylko do szkolenia) i różne przysmaki gotowe, kości, pomidory i jabłka

Link to comment
Share on other sites

Hexa zjada prawie wszystko, oprucz cytryny i cebuli, no i leków. Kiedyś potrafiła tabletki na odrobaczenie wcinać jak ciasteczka :roll:. Najbardziej lubi rzeczy kradzione, wszystko jedno co aby było do jedzenia i zabrane ze stołu/szafki. Wczoraj zjadła paczkę rodzynek w czekoladzie i myślałam że wyjdę z siebie, albo uduszę głuptasa :mad:.

Link to comment
Share on other sites

a mojej Pigi ulubionem przysmakiem sa suszone banany :) do tego winogrona,jabłka (obrane ze skórki i pokrojone w plasterki) i inne owoce,czasami dostaje łososia,a tak to zje dosłownie wszytko...ale widze ze nie tylko ona :) moja tez podkrada rózne przysmaki i udaje potem niewiniątko.

Link to comment
Share on other sites

Niestety kradzieże mogą być niebezpieczne. Hexa już parę razy się trochę przejadła i wymiotowała :roll:. Kiedyś prawie kilogram karkówki pieczonej zjadła i następnego dnia częste bardzo spacerki były :cool1:. A tak wogóle to rodzynki, czekolada, winogrona, cebula to podobno dla psiaków toksyczne są i dlatego ja byłam przerażona po tzjedzeniu przez Hexę tych rodzynek w czekoladzie (200 g tego było).

Link to comment
Share on other sites

jak moja mama kiedys wyniosła w zime cały gar bigosu na balkon to moja sunia sie zakradła jakims cudem i zjadła wszytko do dna...bez sensacji żołądkowych sie nie obyło.
ostatnio weszła nawet na blad kuchennych szafek tez nie wiem jakim cudem bo to wysoko dość jest a ona taka średnia jest z wysokości bo myslała ze cos tam do jedzeinia znajdzie :)
ogolnie trzeba przed nia wszytko chowac,wycieczki do kociec kuwety tez sie jej zdażały ale teraz kot ma specjalne wejscie w drzwiach wiec nei ma mozliwości i dostaje specjalne tabletki z witaminami bo podobno to z braku witamin czy wapna takie cos moze sie zdażac

Link to comment
Share on other sites

mojemu psiurkowi najbardziej smakuje to co jedza koty. jego jedzenie jest w misce a on woli razem z kotami ich zarcie zajadac. zawartosc kocich toalet tez mu smakuje , ale udalo mi sie go oduczyc od wchodzenia tam. a tak poza tym uwielbia orzeszki i zoltko od jajka . gdy widzi jajko - dostaje szaleju. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zuza lubi podroby wędzone- uszy, żwacze i inne "śmierdziochy". Oprócz tego przepada za czerwonymi (koniecznie, innych nie je) suszonymi kabanosami, czekoladkami dla psów z firmy Hilton- najbardziej przypadł jej do gustu smak czekoladowy, a z owoców i warzyw: jabłka i marchewkę. Pyza w sumie lubi to samo, a na widok arbuza się trzęsie, tak go uwielbia ! Koniecznie bez pestek !

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.allegro.pl/item240793798_duza_pilka_ze_skory_wolowej_8cm_przysmak_od_ss.html[/URL]
Kupiłam niedawno moim dziewczynom takie piłeczki, Pyza nie za bardzo sobie radzi (za mała jest, a pozatym ma krzywe zęby i karmiona jest zazwyczaj mokrą lub gotowaną karmą), a Zuzka za nimi przepada. W sklepie zoologicznym w Elblągu płacę 3.60zł za sztukę.

Oprócz tego ostatnio mamy takie cuda:
[URL]http://www.allegro.pl/item240805870_szaszlyk_o_dlugosci_16cm_super_przysmak_od_ss.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Zuza lubi podroby wędzone- uszy, żwacze i inne "śmierdziochy". Oprócz tego przepada za czerwonymi (koniecznie, innych nie je) suszonymi kabanosami, czekoladkami dla psów z firmy Hilton- najbardziej przypadł jej do gustu smak czekoladowy, a z owoców i warzyw: jabłka i marchewkę. Pyza w sumie lubi to samo, a na widok arbuza się trzęsie, tak go uwielbia ! Koniecznie bez pestek ![/quote]
no to masz przerąbane!!!!:evil_lol: wyciągasz jej każdą pesteczkę :razz:???
a móJ Haker lubi wszystko co nam najbardziej śmierdzi :cool3: - wszystkie suszone przysmaki z zoologicznego i te napotkane po drodze :shake:, ale z tych już powoli zaczyna wyrastać:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leemonca']no to masz przerąbane!!!!:evil_lol: wyciągasz jej każdą pesteczkę :razz:???
a móJ Haker lubi wszystko co nam najbardziej śmierdzi :cool3: - wszystkie suszone przysmaki z zoologicznego i te napotkane po drodze :shake:, ale z tych już powoli zaczyna wyrastać:cool3:[/QUOTE]
No wyciągam, bo jak się trafi pesteczka, to dameska wypluwa cały kawałek arbuza i odchodzi obrażona. Nie żartuję !

Link to comment
Share on other sites

Moja Gingerka uwielbia psie dropsy (mleczne i czekoladowe), świńskie uszy, kurze łapki i wszelkie psie pyszności z suszonej skóry. Poza tym chrupki kukurydziane, popcorn, kabanosy (ludzkie ;)), płatki Nestle Kangus, żółty serek i masełko. :lol:
Aha i jeszcze ciastka kokosowe. :evil_lol:
Kiedyś lubiła też paprykę czerwoną, ale ostatnio nie bardzo. Zresztą w ogóle nie lubi warzyw i owoców. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...