Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

Mój też uwielbia mleko (sklepowe, nigdy innego nie dostał... :( ), maślankę, białe serki (twaróg i taki do smarowania). Kość wołowa (taka duża, z nogi), kurze łapki, szyjki indycze - wszystko na surowo. Na smakołyki do treningów używam gotowanych podrobów i piersi z kurczaka/indyka/kaczki, suszonych rybek, parówek, żółtego sera. Sporadycznie kupuję gotowe smaki - nie zawsze są zjadane, np. Bosch Fruities ostatnio na wyjeździe - o ile rokitnikowe zjadł, to bananem pluje. Wymiona suszone bardzo smakowały, różnie bywa z uszami, przełykami czy żwaczami, ale czasem podjada. Smażone kości z zoologicznego też zawsze ok. Bardzo lubi chleb z masłem albo jeszcze lepiej - pasztetem lub pasztetową. To dobry sposób na wciśnięcie mu tabletki albo sproszkoswanych wodorostów - smaruję chleb masłem, na to proszek/tabletka i warstwa pasztetu ;)

to chyba tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

My mieliśmy:

Macedy te kosteczki, żwacze, suszone miecho i inne śmierdziele

Fine yorki sandwicze kaczke kosteczki wapienne z kurczakiem i suschi : -■

Trixie dropsy czekoladke mieso szprotki itp

lolopets ciasteczka warzywne, żwacze i buty prasowane

pedigree snaks, danta rask i inne cuda

purina deli bakle ciastka serowe

puriba friskies bekoniki

activ pet przysmak z kurczaja i uszka

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam ostatnio penisa wołowego przy okazji zamawiania suszonych płucek i żwaczy. Takiego ślinotoku jeszcze nie widziałam, dobre 15 minut po pożarciu jeszcze ślina kapała z pyska. Za to suszone flądry pojadą jutro do Luny u teściowej, Cziko nie wykazał w stosunku do nich żadnego zainteresowania... suszona wątroba też pojedzie do rudzielca:)

Link to comment
Share on other sites

nie przeraza cie smród w domu po tych penisach?ja myślałam że zwymiotuję...

ja to chyba mam coś z węchem, bo nie przeszkadza mi zapach ani penisów, ani żwaczy, wątroba jak do tej pory była najgorsza dla mnie pod względem aromatu... ale też do przeżycia:) mój partner w ogóle nie dotyka tych przysmaków, bo jak tylko się schyla do szafki i odwiązuje woreczek to widzę jak zielenieje od zapachu:p
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

O,to moja panienka bernarynka chyba ma inny gust...Da sie pokroic za marchewkę,selera,buraka,brokuła - wszystko w stanie surowym.Ogórek kiszony,kapusta kiszona I jajko gotowane,to super jedzonko,a z owoców,...uwielbia wszystko,a zaczyna wraz z sezonem:czereśnie (pestki w większości wypluwa),truskawki,maliny,wiśnie,jabłka i śliwki.Przezabawnie wygląda,jak ta ogromniastą paszczą subtelnie skubie jedna malinę lub wisienkę.W duecie z drugim,onkowatym piesem - opracowali metodologię owocorwania:panna wielkim łapiszonem nagina gałązkę,lub pęd,pies sie na tym wiesza,albo kladzie i - hulaj dusza - wszystko nasze! :)Co ciekawe,nigdy żadnych sensacji żołądkowych po tym nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U nas oczywiście na pierwszym miejscu śmierdziele - żwacze, żołądki, penisy. Do tego uszy środkowe, kości wieprzowe. Z gotowych smaczków to chyba jak na razie najbardziej podpasowały macedy z chlorofilem. Uwielbia też wylizywać opakowania po jogurcie, kraść jajka oraz...zabija się za kawałek big milka :D 

Link to comment
Share on other sites

O matko, jak się cieszę, że mój pies nie należy to takich wykwintnych, co to potrzebują nie wiadomo czego, co to to się potem wala po domu ;/ Ble, aż mi się odechciało obiadu ;/ Mój pies najbardziej lubi marchewkę, ostatnio skusił się nawet na buraka, a do tego smakuje mu chleb z pasztetową, wątróbka w stanie surowym i wszystko, co wędzone ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Niestety As nie mają w zooplusie, a ja tam się zaopatruję. I jestem bardo ciekawa tych Naturivet. Chyba napiszę do zooplusa oni na pewno będą wiedzieli jaką to ma konsystencję. AS bardzo lubimy kupujemy w stacjonarnym. Najsmaczniejsze są kostki, a o dziwo nie ma po nich rewelacji. :)

Link to comment
Share on other sites

To może warto rozejrzeć się na nowym sklepem gdzie znajdziesz wszystko i Alphę i inne karmy. Ja z zooplus zrezygnowałam już dawno i jestem bardzo zadowolona. Akcesoria tam kupuję ale też nie zawsze. Obserwując ten sklep zauważyłam, że przeceny mają fajne ale na najtańsze karmy Ktoś kto karmi RC, koty whiskasem to kupi tam tanio.

Link to comment
Share on other sites

Z AS Bosiu lubi kostki,a smaczki dla niego mogą być ale nie koniecznie. Ja w zooplusie zaopatruję się w smaczki i gryzaki. Mają fajne ceny zabawek i właśnie smaczków. Karmy suchej nie podajemy. Jesteśmy na gotowanym i surowym. Dlatego nie patrzę na sklep pod względem karm. :) A tak z ciekawości gzie wy się zaopatrujecie?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 7 months later...

Mój psiak upodobał sobie naturalne gryzaki dla psów firmy Balto. Gryzaki te są w 100% naturalne, zdrowe i w pełni przyswajalne. Posiadają wartości odżywcze i witaminy, potrzebne do zdrowego i codziennego życia każdemu psu.

Gryzaki te, zawierają komplet witamin i składników odżywczych, które mogą służyć zarówno jako nagroda jak i uzupełnienie codziennej diety psa.

A zaopatruje się w nie tutaj:

https://zwierzomarket.pl/naturalne-gryzaki-c-1_5.html

Mają duży wybór zawsze świeżych gryzaków, które kupuje w dużych ilościach

Mój pies jest zawsze zadowolony..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...