Jump to content
Dogomania

Przysmaki waszych psów?


Ola164

Recommended Posts

  • 1 month later...

[quote name='Koreksonowa']Przyłapałam Korka na obskubywaniu malin z krzaka. A jak mój luby rzuci hasło "Korek, chcesz ciastko?" (takie ciasteczka psie z rossmana, może nie jest to super zdrowe ale 2 ciacha dziennie Korczysławowi nie zaszkodzą) pies robi komendę "siadwarujzdechłpiesturlajsiełapa"...[/QUOTE]

zakładam, że komendę wykonuje bardzo szybko? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']Oczywiście! To jego popisowy numer:D
A powiedzcie mi... ile czasu zajmuje waszym psiakom zjedzenie takiego dentastixa od pedigree? Zakładając że jest dopasowany do wagi psa. Mój pożarł swojego dzisiaj w 30 sekund... chyba producent tego nie przewidział:/[/QUOTE]

Mój w ogóle nie chce patrzeć na dentastixy, bo mu chyba okrutnie śmierdzą :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']
A powiedzcie mi... ile czasu zajmuje waszym psiakom zjedzenie takiego dentastixa od pedigree? Zakładając że jest dopasowany do wagi psa. Mój pożarł swojego dzisiaj w 30 sekund... chyba producent tego nie przewidział:/[/QUOTE]
Dałam kilka razy, gdy był młodszy - i było dokładnie to samo. Uznałam, że to bez sensu - to jest miękkie i nie wiem, na jakiej zasadzie miałoby oczyszczać zęby. Chyba że chemicznie jakoś? Z produktów pedigree to już lepszą opinię (i sensowniejszą konsystencję) mają denta rask. Niemniej jak pies jest zdrowy, nie ma problemów, to już chyba lepiej oczyszczą mu zęby zwykłe kurze łapy.

Link to comment
Share on other sites

Nie próbowaliśmy, ale Korek chociaż nie ma problemu z oddawaniem ukradzionych kapci czy nawet piłeczek, to z jadalnymi gryzakami nie chce się rozstać po dobroci:/ Potem znikają w tajemniczych okolicznościach w ogrodzie... A jak mój ojciec przekopuje grządki to pies siedzi obok i pilnuje żeby mu jego skarbów nie wykopał:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Dałam kilka razy, gdy był młodszy - i było dokładnie to samo. Uznałam, że to bez sensu - to jest miękkie i nie wiem, na jakiej zasadzie miałoby oczyszczać zęby. Chyba że chemicznie jakoś? Z produktów pedigree to już lepszą opinię (i sensowniejszą konsystencję) mają denta rask. Niemniej jak pies jest zdrowy, nie ma problemów, to już chyba lepiej oczyszczą mu zęby zwykłe kurze łapy.[/QUOTE]

Ja kupuję te uszy, ale czasem dostaję gratis do karmy właśnie np kurze łapki i zgadzam się. O wiele chętniej je podam psu niż te dentastixy, jakoś im nie ufam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Blunio[/B], słodziak, którego adoptowałam 2 miesiące temu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi"]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/URL]
uwielbia... suche piętki bułki paryskiej... tak fajnie chrupią w pysiu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...