Jump to content
Dogomania

III zlot bullterierów


wiwa

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spotykamy się przy pomniku, bo tam najlepiej widać od ulicy czy ktoś jest z bullem. Tam było już dwa razy i jest to odpowiednie miejsce. Sprawdzone. Jak się zbierzemy można iść gdzieś dalej do pubu.

Przypominam 24.04 godz. 12.

Link to comment
Share on other sites

Wiwa

Oczywiście, że przy ruskim pomniku tylko tam odbywa się PRAWDZIWY ZLOT prawda? :wink:

Z Butcherkiem byliśmy na I Zlocie, z tego co pamiętam bulków było 3 sztuki tricolor, białas i mój płowiak.

FOTA TU

Buczkowi tłumaczę, że jak będzie zachowywał się jak gupi buc to nigdzie nie pojedzie :evilbat: a z powodu wrednego charakteru występować będzie w kagańcu :-?

Link to comment
Share on other sites

Nie przejmuj sie moja Tośka, którą poznałaś na I zlocie też będzie w namordniku. Taka już ich bulków uroda.

Wiwa :o

Przecie Tośka z tego co pamiętam ( a spotkałam całą Twoją rodzinkę na spcerze koło ruskiego pomnika dużo wcześniej niż miał miejsce I Zlot i dłłłuuuugo rozmawialiśmy o bulaskach) to raczej nad meblami się znęcała, a do otoczenia była przyjacielsko nastawiona? :wink:

Link to comment
Share on other sites

do Leni!

My sie spotakałyśmy tylko na I zlocie. Byłaś Ty, Pat i ja. Wtedy gagdałyśmy. Ja na Polu Mokotwskim nie bywam, bo mieszkam na Woli. Nie mogę z moją Tośką chodzić do parków, ponieważ boję się dużych psó chodzących bez smyczy. Tośka atakuje wszystką zwierzynę, bez względu na płeć, oprócz bullterierów. Do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

do Leni!

My sie spotakałyśmy tylko na I zlocie. Byłaś Ty, Pat i ja. Wtedy gagdałyśmy. Ja na Polu Mokotwskim nie bywam, bo mieszkam na Woli. Nie mogę z moją Tośką chodzić do parków, ponieważ boję się dużych psó chodzących bez smyczy. Tośka atakuje wszystką zwierzynę, bez względu na płeć, oprócz bullterierów. Do zobaczenia.

Na zlocie byłaś z synem, że dawno temu spotkałam Ciebie w "ruskim" parku z mężem :roll: a może nie :scramble: Skleroza nie boli i całe szczęście :D

Link to comment
Share on other sites

Ja to wątpię czy do 16 wytrzymamy. Myślę, że to potrwa ok. 2h, ale myślę, żę jak w tym roku będzie nas więcej, to możemy zrobić nastepny zlot po wakacjach. Zobaczymy jakie padną propozycje 24.04.

Pozdrawiam bullomaniakow.

Link to comment
Share on other sites

Gosia09, my byliśmy przed pomnikiem od strony Al. Żwirki i Wigury. Trudno nas było nie zauważyć. Było 7 osób i 5 bulków. Ja byłam pierwsza o godz. 12.02. Wyjechałam ok. 12.40, a reszta jeszcze została.

Z powodu pogody robimy powtórkę zlotu 8 maja o 12 w tym samym miejscu. Zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...