Jump to content
Dogomania

III zlot bullterierów


wiwa

Recommended Posts

No ja nie wiem Matisse :D Za miesiac to juz spory z niego chlop bedzie... I kto wie, kto wie... 8)

Moje panny sa na pol cieczkowe - jedna juz ma, druga (Beri) dostanie pewnie lada dzien - i nie wiem, czy im sie skonczy do tego czasu :evilbat: kurcze blade! :( A i sterylka sie szykuje, ale to chyba w czerwcu, jak jej sie wszystko uspokoi i unormuje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na pewno blondyny - a Bunia chyba raczej nie ze wzgledu na przebyty wylew i zwiazane z tym zaburzenia neurologiczne :(

A moze jakis dluzszy weekendowy wypad gdzies z gromada psuff zabujcuff? Wyobrazacie sobie ten pogrom na wsi? :D

Link to comment
Share on other sites

No prosze, trzeci zlot...

Az mi sie lezka w oku zakrecila, bo przypomnialam sobie jak na psy.pl wisialo ogloszenie zapraszajace wszystkich na zlot nr. 1...

Eh... jak ten czas szybko leci...:roll:

Niestety, na zadnym nie mialam okazji sie pojawic, i bardzo zaluje, teraz tez kilometry przeszkadzaja. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Nie płaczcie ,opowiemy Wam jak było, porobimy zdjęcia , ktoś mądry je tu wstawi :user: i dopiero wtedy będziecie mogli :bigcry:.

333 my rozpaczamy, a Ty wysakujesz z takimi złośliwościami :evilbat:

Nam trzeba wspólczuć, a nie jeszcze dołować!!! :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

hmm czyli rozumiem zezlocik nadal aktualny tylko sie zastanawiam czy nie lepiej go przeniesc na niedziele bo w sobote duzo osob pracuje chyba ze tu takich nie ma

ja raczej bede ale nie wiem na ktora godzine bo mam zajecia ,rozumiem ze w okolicy was gdzies tam spotkam??? :)

Link to comment
Share on other sites

A tak swoją drogą, to skąd wam się ten zlocik pod pomnikiem wziął?

Nie to, zebym namawiała do buntu, tak z czystej ciekawości pytam, ale Pola Mokotowskie wydają się być bardziej do tego stworzone... :oops:

Link to comment
Share on other sites

a jak daleko do tego pubu od miejsca parkowania , bo nie wiem czy Jeep dojdzie. Teraz leży i stęka , dostał już lekarstwo , ale nie wiem jak rano zejdzie po schodach. A to wszystko dlatego , że odbył dłuuuuuugi spacerek z drągiem w mordzie i teraz plecki wysiadły. Mam nadzieję , że szybciutko mu się polepszy , ale na wszelki wypadek wolę zapytać.

Link to comment
Share on other sites

Parking na polach mokotowskich od miejsca gdzie się spotykamy jest baaaardzo blisko więc nie trzeba sie o to martwić .

Ja się tylko martwie bo moja Emi nie lubi tam się bawić z psami a w innym miejscu chętnie i zupełnie nie wiem czemu

Link to comment
Share on other sites

Można zaparkować przy Al.Żwirki iWigury akurat naprzeciwko pomnika.

Już ja widzę te bawiące się potwory w dużej ilości. Wszyscy pouciekają jak zobaczą stado prosiakow. W razie czego będziemy mówić, że to wystawa hodowli świń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...