Jump to content
Dogomania

III zlot bullterierów


wiwa

Recommended Posts

Drodzy bullomaniacy czy chcecie się spotkać na III zlocie bullterierów w Warszawie. Proponuję datę 24.04.2004 godz. 12 (sobota). Czy będą chętni, aby wymienić poglądy na żywo na temat bulków?Oczekuję na zgłoszenia chętnych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Poprzednie też były w W wie. Tufi tylko my spotykamy się z naszymi potworami , więc bierz swoją Bercię i przyjeżdżaj. Jeep będzie zachwycony , bo on z miejsca zakochuje się w każdej dziewczynce :loveu: :multi: .

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie, czy staffiki tez? bo ja moze juz do tego czasu beda szczesliwa posiadaczka suni tej rasy :D

Tak, tak - myslalam o tym od dawna, a w Katowicach moja milosc siegnela zenitu :D I skoro piesek bedzie u mnie dopiero (chyba) w styczniu 2005 (zmiana suki i ojca, ale nadal z Buteo), wiec... kto wie? :D

Rodzina mnie juz wykreslila ze swych szeregow. :)

Link to comment
Share on other sites

Tufi czy Ty poważnie chcesz zdradzić bule :bigcry: . Staffiki też mile widziane. Co do Jeepa napewno zakocha się w Emi , bo on kocha wszystkie dziewczynki i na ich widok potrafi pięknie śpiewać. Tufi napisz jakie wrażenia po wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Tufi czy Ty poważnie chcesz zdradzić bule.

Tufi napisz jakie wrażenia po wystawie.

Nigdy w zyciu nie zdradze bulli! Poszerzam tylko horyzonty :D

Jakbys widziala tyle rozesmianych mordek naraz, z ktorych wiekszosc pakuje sie na kolana do glaskania, a wsrod nich jest 4-miesieczna sunia... No i w koncu to tez bullterier, tylko ze Staffordshire :D

Wystawy nie ma co opisywac - chyba wystarczy, jak powiem, ze poza lokata znalazla sie wedlug sedziego Rosemary's Baby - choc z ocena doskonala - oraz biala sunia z Dziedzictwa Tudora? Najkrocej - sedzia-kalosz i tyle :-?

Ale co sie naglaskalam i napatrzylam, to moje :)

Zdjecia z wystawy sa tu http://galeria.ipto.info/categories.php?cat_id=37

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że jest duże zainteresowanie. Czy data odpowiada wszystkim?

Oczywiscie możemy zrobić zlot bullowatych nie tylko bulli, tak że stafiki i asty też. Zróbmy po prostu zlot bullowatych.

Miejsce zlotu:Warszawa, Al. Żwirki i Wigury pod ruskim pomnikiem. Jest gdzie zaparkować.

Dwa pierwsze zloty też sie tam odbyły. Chętnych bylo malo, ale się nie zrażamy próbujemy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy wszystkich chętnych. Pogadamy, obejrzymy zwierzynę, pospacerujemy i porobimy zdjecia.

A jakby co ,to możemy troszkę postać , bo mój Jeep ostatnio bardzo leniwy i lubi sobie stanąć , popatrzeć.....pomarzyć :sleep2: . A co zrobimy gdyby dajmy na to lało i psy odmówią wyjścia z domu?

Link to comment
Share on other sites

Tufi nia martw się , przygarniemy Was gdyby pogoda nie dopisała :D . Kota to możemy obiecać , ale jak kotek będzie odważny to mój potwór zrobi :scared: . A swoją drogą Dag czy Ty przypadkiem nie cierpisz na bezsenność :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...