Jump to content
Dogomania

Pies w autobusie linii miejskich


KaRa_

Recommended Posts

już jesteśmy po pierwszej próbie :)
podeszliśmy wieczorem spory kawał do pętli 127, żeby wsiąść i przejechać dwa przystanki do parku. autobus stał i nie warczał, więc Figo spokojnie wsiadł; bez kagańca, bo w autobusie była jedna osoba :). potem trochę się rozglądał i był poddenerwowany, ale dojechaliśmy - no i park, super zabawa piłeczką i tak dalej... chyba zrozumiał, że autobus to nic strasznego :D

ale na razie zawieszamy próby, bo wróciła moja rodzina wraz z samochodem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

A tak może trochę off topic-często jeżdżę autobusami i nigdy nie widziałam (nawet jak jest ścisk) niechęci do psów,nawet tych dużej postury.Bardzo często są za to pełne życzliwości uśmiechy,czasem jakaś miła rozmowa.Sama nie mam psa-piszę to z pozycji obserwatora.

Link to comment
Share on other sites

Kierowcy najbardziej czepiają się o kagańce, wiem z doświadczenia. Ja musiałam Dusiaka trochę zmęczyć, potem nagradzać, bo podróże komunikacją miejską są dla nas na porządku dziennym, co najmniej raz w tygodniu.
U mnie problemem są jedynie stada pijanych ludzi, którzy albo go depczą, albo "głaskają" albo ładują się na pańcię :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

[quote name='hubert01']z tego co mi wiadomo to nie trzeba kupowac biletu psu.

jechalem pare razy z psem, jedna pani byla oburzona bo moj pies ja powachal ;)[/quote]

To straszne :eek2: . Jak mógł w ogóle coś takiego zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...