Jump to content
Dogomania

Roki - w depresji - już w lokum tymczas. Nowe fotki str 30


supergoga

Recommended Posts

Roki od dawna leży mi na sercu a jego smutne oczy czasami mi się snią. Mam nieraz wrażenie że patrzy na mnie i pyta za co i dlaczego. Na szczęście nikt nie robi mu nic złego, bo wszyscy się go boja. Z tego też jednak powodu często nie ma jedzenia i wody.
Ostatnio miał zamiast wody jakąć brudną pleśń i gdy nalewalismy psom do misek - patrzył tak, że rwało w sercu. Oczywiście dostał wodę - zaraz wsadził pysio i pił.
Dogrywamy - już coraz bliżej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj mój TZ zawiózł juz karmę dla Rokusia Pawłowi. Jutro koło południa jedziemy z ciotka Margolka, moim TZ-em i wetem - zabieramy Rokiego - zobaczymy co powie o nim wet, bo tak naprawdę niewiele wiadomo o tym psiaku. Martwią nas też jego stawy - on masywny i ciężki - kuleje trochę.

Wierzę jednak, że ta przeprowadzka to dla niego szansa.
Czyli wieści i dokumentacja foto - jutro wieczorem - jak mi zdrowie pozwoli lub w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Mój kochany, śliczny, cudowny, wspaniały Roki :placz:
Codziennie kłaniam się przed monitorem by zobaczyć wiadomość w stylu:
"Interesuję się adopcją Rokusia"

;_; Szkoda, że my nie możemy... jakbyśmy mieli miejsce to mamuśka bym cię o zdanie nie pytała tylko go brała :mad:

Rokuś trzymaj się cieplutko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Opal']Melduję, iż mamuśka wróciła cała, tak samo jak reszta ferajny, a Rokiś jest już na miejscu :multi:

Teraz by tylko polepszyło mu się :-([/quote]


Myślę, że jak odetchnie w normalniejszych warunkach i trochę się rozrusza, to świat wyda mu się lepszy.

Opal, a Ty teraz pędem Mamie obiad podgrzać, herbatkę gorącą, miękkie kapcie, włączyć relaksującą muzyczkę, niech dech złapie, a potem tu napiszę parę słów ;-).

Link to comment
Share on other sites

Roki uśpiony - jest już w kojcu u Pawła - umieszczony w budzie (dobrze że buda ma dach zdejmowany).
Został zaszczepiony od razu i dostał leki do podawania na stawy.

Według oceny weta ma około 7 lat.
To jak już dojdzie do fromy będzie super pies do pilnowania. On z kolei doludny nie jest a postura wzbudzi respekt.

Oby się tylko otworzył.

Za moment fotki śpiącego Rokusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Myślę, że jak odetchnie w normalniejszych warunkach i trochę się rozrusza, to świat wyda mu się lepszy.

Opal, a Ty teraz pędem Mamie obiad podgrzać, herbatkę gorącą, miękkie kapcie, włączyć relaksującą muzyczkę, niech dech złapie, a potem tu napiszę parę słów ;-).[/quote]

Hymm... obiad to mama miała taki, co go podgrzewać nie trzeba, miękkich kapci nie mamy, a herbatę zaparzył Darek xD i gdzie tu moja rola? xD:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Rokuś zgrabnie wystawił się do strzału, a potem panowie futro z zawartością :evil_lol: umieścili w samochodzie.
Kiedy znaleźliśmy się juz na miejscu i psiut otworzył jeszcze nieprzytomne ślepia, było widać w nich jedno wielkie "coś mi tu nie gra:mad:" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margolka']Rokuś zgrabnie wystawił się do strzału, a potem panowie futro z zawartością :evil_lol: umieścili w samochodzie.
Kiedy znaleźliśmy się juz na miejscu i psiut otworzył jeszcze nieprzytomne ślepia, było widać w nich jedno wielkie "coś mi tu nie gra:mad:" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

:lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol:

Oj oj bidny Rokuś... tak go ustrzelić i skołować :mad::mad: :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...