Jump to content
Dogomania

Smoła-z radomskiego schroniska ... ma dom !


pani_stanislawa

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam.
No mnie niestety dzis ciezko bylo uchwycic, pracowalam cala sobote...
Smola jest 'owczarkopodobna' nie mozna powiedziec ze na 100% byla mixowana z owczarkiem. Gdzies tam podobienstwo jest , ale czy na mniejsza czy wieksza skale to juz samemu trzeba ocenic;).Dla mnie jest idealna, swietna psina, prawdziwa przyjaciolka, nawet to ze ostatnio podrapala mi brode z radosci jest czyms milym :)
I powiem wam szczerze ze wcale nie mam ochoty jej wydawac, najchetniej chcialabym zeby zamieszkala u mnie, ale niestety wyzszosc i wiekszosc nade mną :(
Dlatego tez drogie ludki jesli jestescie w stanie Smółce zapewnic kochajacy dom,nie zastanawiajcie sie. Ta suczka jest zaczarowana, powala (piszac kolokwialnie)swoja nietuzinkowoscia, poraża radoscia, obdaza miloscia i jest
wdzieczna za kazda chwile ktora moze spedzic z ludzmi- nie w zamknieciu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']...Nie wiem jak traktować taką ofertę, gdyby jednak faktycznie trafił się dobry dom np. z allegro to po co trzymać psiaka.[/quote]

Dlatego właśnie użyłem sformułowania "jeśli". Osobiście zrozumiałem, że adopcja jest pewna, tylko z powodu remontu (?), możliwa za ok. 2 tyg. Pisząc o rezerwacji, odniosłem się bezpośrednio do Twojego wpisu traktującego o adopcji na łańcuch... brrrrr :shake:. W przypadku dobrego domu, nie ma co czekać... każdy kolejny dzień w schronie, to dla suni koszmar...

Link to comment
Share on other sites

witam witam :)
Moi drodzy dzis dzwonila do mnie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=43969"]emilka_73[/URL] i w srode ma przyjechac po smole do naszego schroniska!. Bardzo mozliwe ze przygarnie rowniez kota :) .Smola zamieszka w Warszawie, w bloku- takze bez obaw do budy na lancuch jej nie oddamy!. Smola ma potencjalny dom. :) czymac kciukasy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Można zarezerwować, to nasza głowa, ale dziewczyny napisały - "jeśli nikt nie weźmie".... Nie wiem jak traktować taką ofertę, gdyby jednak faktycznie trafił się dobry dom np. z allegro to po co trzymać psiaka.[/quote]
I właśnie o to chodzi żeby psiątko jak najszybciej trafiło w dobre ręce.Jeśli wcześniej niż za dwa tyg.Ktoś sprawdzony weźmie małą,to my weźmiemy pewnie jakąś inną małą bide;).
P.S moja mama mówi żeby sprawdzić jak ktoś sie zainteresuje, czy jest w porządku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...