Jump to content
Dogomania

Ogolno-europejska akcja przeciw mafi handlujacej szczeniakami-


xxxx52

Recommended Posts

Blackshewolf-Jest to akcja przeciw zorganizowanym mafiom handlujacymi
szczeniaczkami,przewozacym w bagaznikach .Pieski sa ponizej 3 miesiecy,sa one nie szczepione,sprzedawane na parkingach ,dostarczane do domow,sprzedawane nieuczciwym hodowcom zachodnim,sprzedawane na jarmarkach w Belgi ,Holandi.Duza ilosc tych pieskow z odwodnienia i z chorob umiera,lub ciezko choruje.Jest horor niewinnych zwierzat,ktorych matki rodza do oporu ,w warunkach uwlaczajacych istotom zywym.Rozmnazane sie gdzie popadnie:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
Tacy rozmnozyciele to kanalie, nie powinni nosic miana ludzi rozumnych:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

juz wiele razy spotkałam sie z takimi pseudo hodowcami. mój kamel prawdopodobnie jest od takiego , wiem, nie ma sie czym chwalic ale co tu począc : -chcesz miec psa? lepiej z tąd niz wogule :oops: ile ja razy juz prubowałam cos rodzicom modrego do głowy wbic ale zawsze wszystko konczyło sie kłutnia , na tak , oni sa "mądrzejsi"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Hej, chętnie podpiszę, tylko czy mógłby mi ktoś przetłumaczyć opisy tych okienek do uzupełnienia?

Bo niemieckiego nigdy w życiu się nie uczyłam[/quote]



Ja się uczyłam dawno... ale z tego co rozumiem to:

1 wybierasz płeć Mężczyzna, Kobieta lub cała rodzina
2 wybierasz swój "tytuł" (dla mnie głupie ale cóż), czyli magister, profesor itd.
3 Imię
4 Nazwisko
5 Ulica
6 kod pocztowy
7 miejscowość
8 e-mail

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...