Jump to content
Dogomania

(Lubuskie)Rodowodowy bearded colie już w nowym domu!


Kamyczek87

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to jeszcze jedno :p
[IMG]http://images30.fotosik.pl/78/bfbc45f8c60586df.jpg[/IMG]

Piękny jest, piękny!:loveu:
[I][SIZE=2]Mały wtręt ;): uważam, że takie beardie "bliżej natury", podobne do pierwszych beardedów, a więc nie tak bardzo zarośnięte, z tak bardzo długą sierścią, są o wiele fajniejsze. W podobnym kierunku, "na rozwój bardzo obfitej szaty" podążyły tez hodowle PON-ów czy collie, a szkoda...[/SIZE]

[/I]I dlatego, powtórzę - Piękny! :p

Unytka, będziesz pisała o nim, mam nadzieję, co? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kam']No to jeszcze jedno :p
[IMG]http://images30.fotosik.pl/78/bfbc45f8c60586df.jpg[/IMG]

Piękny jest, piękny!:loveu:
[I][SIZE=2]Mały wtręt ;): uważam, że takie beardie "bliżej natury", podobne do pierwszych beardedów, a więc nie tak bardzo zarośnięte, z tak bardzo długą sierścią, są o wiele fajniejsze. W podobnym kierunku, "na rozwój bardzo obfitej szaty" podążyły tez hodowle PON-ów czy collie, a szkoda...[/SIZE][/I]

I dlatego, powtórzę - Piękny! :p

Unytka, będziesz pisała o nim, mam nadzieję, co? :cool3:[/quote]
Na tym zdjęciu widac jak "obmacuje" badiego na wszystkie strony, żeby sprawdzic jak reaguje na dotyk obcej osoby, sprawdzałam tez ząbki (trzeba będzie zadbać bo kamień jest), zaglądałam uszy, Bdi wszystko zniósł bardzo spokojnie i bez najmniejszych protestów:)

Ewelina nie jest żle, szybko mu futerko odrośnie ale bratowa będzie go strzygła bo i psu i jej bedzie wygodniej jednak z krótszą sierścią. zarejestrowałam sie wczoraj na forum beardedów (nick unytka) i zaraz lece napisać tam powitalnego posta:loveu: i Z kolei mam prośbe do eweliny czy by wstawiła tam zdjęcia Badiego. Będe bardzo wdzieczna:lol:

Kam jest piekny troszkę tzreba go będzie podpaść bo widać, że nie miał ostatnio apetytu i za bardzo mu bioderka pod futerkiemsterczą a iżeberka zbyt wyraźnie wyczuwalne są. Oczywiście z umiarem tak, żeby nabrał ciałka ale się nie zapasł.
Wiesz ja uważam, że wszystko jest OK dopóty dopóki hodowcy nie zapominaja o psychice i w czasie selekcji oprócz jakości futra zwracają uwagę na to by pies miał wzorcowy temperament i charakter.
pisała będę na pewno ale pewnie na forum pozytywnym, bo mam jeszcze jedną prośbę:oops:, żebyś wstawiła zdjęcia Badiego do mojego wątku powitalnego na forum pozytywnym.

Właśnie ściąga mi sie reszta zdjeć, więc za jakąs godzinkę dostaniecie dziewczyny jeszcze 4 zdjęcia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze najnowsze wieści:)
Badi zjadł śniadanko po rannym spacerku. Cffaniaczek wyjadł najlepsze kąski (czyt miesko). Zauroczył już moja mame która mieszka w pobliżu brata i aktualnie owija sobie dookoła pazurka Pańcia:loveu:, Jest wesoły chetnie sie bawi. W tej chwili jest z bratową w pracy i wszystko OK, bardzo grzecznie sie zachowuje. Chetniej słucha mojego brata. Od razu wyczuł kto w rodzinie "nosi spodnie":cool1:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się,że Badi tak szybko się dostosowuje do nowego otoczenia;). Lecz na pewno w głębi tęskni za swoim byłym pane....:-(!! Unytko róbcie wszystko by zapewnić Badiemu jak najlepsze warunki.... a wierze, że tak będzie! Mam już fotki przygotowane -wykadrowane, zmiejszone...Czekam tylko na twój powitalny post na naszym forum:multi:. Co do sierści...prześlę Tobie fotkę z fajnie wystrzyżonym beardedem...może to będzie jakaś inspiracja....:razz: Pozdrawiam i wyściskaj Badiego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamyczek87']Znajoma z pracy szuka domu dla 7-mio letniego rodowodowego psa rasy bearded colie,pies należał do jej kuzynki,pochodzi z Wiednia[/quote]
Jakoś wcześniej tego nie doczytałam.....:oops: czyli teraz to trzeci dom Badiego?? :shake: Biedy ileż on musiał przeżyć :-(. Mam nadzieję,że to ten ostatni.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewelina77']Jakoś wcześniej tego nie doczytałam.....:oops: czyli teraz to trzeci dom Badiego?? :shake: Biedy ileż on musiał przeżyć :-(. Mam nadzieję,że to ten ostatni.....[/quote]

Właściwie to czwarty, najpierw Badi był u p. Ewy, ale ponieważ nie mogła mu poświęcić tyle czsu ile potrzebował, to zawiozła go do swojej cioci pod Zielona Górę. Tam Badi miał towarzystwo którego potrzebował i bardzo dobrą opiekę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...