Jump to content
Dogomania

Ruda staruszka - ma najlepszy domek pod słońcem !!!


Witokret

Recommended Posts

[quote name='Witokret']Udało mi sie dodzwonić na Paluch... Rudzia podobno cały czas jest w klateczce przed biurem - ma jedynie podawane leki na porost sierści hm... Może akurat w niedzielę była gdzie indziej - już kilka razy nam się tak zdarzyło, że "chwilowo" psiaki były przerzucane.
Matko musimy ją stamtąd wyciągnąć :placz: bo o mało zawału nie dostałam jak przeczytałam, że jej nie było :shake:[/quote]
Bylam w sobote z 3 godziny na Paluchu i jej nie widzialam, nie widzialam tez zeby ktos z nia na spacerku byl, ale skoro ponoc jest to dobrze,choc mialam malenka nadzieje ze moze do nowego domku poszla...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Witokret']Beatko - nam się zdarzało, że w sobotę przez cały dzień jakiegos psiaka nie widziałyśmy, a w niedzielę już był na "swoim miejscu" ;)
Mam tylko nadzieję, że psina faktycznie jest - a niestety nie mamy teraz tego jak sprawdzić :shake:[/quote]

Jest jest nasza Pięknuska:-) przeniesli ja do innej klateczki. Bylam z nia w niedziele na spacerze,znowu jest leczona -chyba na oczka bo takie jakies mokre miala jakby od kropli jakis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']
Wspaniałe wieści (że sunieczka jest)...
Szkoda tylko, że bidusia cały czas w klatkach zamiast wylegiwać się gdzieś na kanapce :-(
Oby nadchodzący rok był dla niej radosny i[B] przyniósł jej domek !!![/B]
[/quote]
[B]wątpię:shake::shake:[/B]:shake:.................

Link to comment
Share on other sites

Matko boimy się, że ona nie doczeka wiosny :placz: Jest coraz zimniej... Jak ona przetrwa mrozy :shake:
Przed chwilą dowiedziałysmy się, że starsza sunia, którą miałysmy w niedzielę przywieźć do Warszawy nie przeżyła dzisiejszej nocy :-(

Beatko wyściskaj ja od nas !!! Może udałoby się dać jej coś ciepłego do jedzonka... my zawsze jej michę domowego żarełka zawoziłyśmy.

[SIZE=4][COLOR=red]Czy nikt nie znajdzie kawałeczka miejsca dla starszej suni ????????????[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Witokret']Matko boimy się, że ona nie doczeka wiosny :placz: Jest coraz zimniej... Jak ona przetrwa mrozy :shake:
Przed chwilą dowiedziałysmy się, że starsza sunia, którą miałysmy w niedzielę przywieźć do Warszawy nie przeżyła dzisiejszej nocy :-(

Beatko wyściskaj ja od nas !!! Może udałoby się dać jej coś ciepłego do jedzonka... my zawsze jej michę domowego żarełka zawoziłyśmy.

[SIZE=4][COLOR=red]Czy nikt nie znajdzie kawałeczka miejsca dla starszej suni ????????????[/COLOR][/SIZE][/quote]
Wysciskam na pewno, a z tym cieplym jedzonkiem to szczerze mowiac nie bardzo mam kiedy ugotowac:oops:
ps. chyba nie tylko ja z nia wychodze, ktoregos dnia wlasnie mialam po nia isc, a tu wyskakuje mi zza rogu Rudzia z jakas wolontariuszką :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zonia kochana jesteś :loveu: Strasznie nam szkoda Rudziuni, ale niestety na razie nijak nie możemy jej pomóc :shake: Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w końcu ktoś się sunieczką zainteresuje...
My będziemy ją mogły odwiedzić dopiero za dwa tygodnie :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...