Jump to content
Dogomania

Dogi de Bordeaux w potrzebie


Guest Malgosia30

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Kochani potrzebuję pomocy w znalezieniu dobrego domu dla takiego cuda:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/187/e025fbdf2abac8c4.jpg[/IMG][/URL]
To 3 letni Max, jest trzymany od ok.2 lat na łańcuchu przy stodole, "pan" dostał go w prezencie od cioci, pies jako 8-miesięczny przyjechał z Belgii. Udało się przekonać właściciela że to nie jest pies na łańcuch i zgodził się go oddać. Problem w tym, że nie mam gdzie go zabrać nawet na dt. U mnie teraz dwa moje psy + kot i suczka w typie doga niemieckiego na dt. Serce się kraje na myśl o Maxie, pomóżcie:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witajcie. Zadzwoniła do mnie siostra przed chwilą z wiadomością.

PILNIE poszukuje domu, trzyletni pies rasy Dog de bordeaux !!! Pies jest z rodowodem.

Właściciele muszą go PILNIE oddać z powodu braku możliwości dalszej opieki nad Nim z przyczyn losowych. Nie dzwoniłąm do właścicielki, żeby uzyskać więcej informacji (mam pustą kartę i leżę chora w domu -nie doładuję sobie) ale mam telefon do Tej pani. Podam na PW + nie wiem czy mogę tak na forum... Bogusia.

Link to comment
Share on other sites

Pani psa rozmawiała już z Herą/Ulą z forum DDB. Zastanawia się nad oferowana pomocą w znalezieniu nowego domu. Pies ma wykrzywiony ogon i na pewno nie zrobi uprawnień reproduktora. Pani zastanawia się jednak nad kastracja która jest warunkiem adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresz10']PROSZĘ O POMOC, kontakt na priv
[IMG]http://images49.fotosik.pl/291/95fb2f595fe028e2med.jpg[/IMG][IMG][/QUOTE]


Beniu o tym piesku mówisz?
Ja dzwoniłam do teresz ale ona ma coś z głośnikiem, miała dać znać i na razie cisza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b']O tym już wszystko wiemy-wejdź proszę do nas na forum!![/QUOTE]


rozwoić sie to mało... Póżniej wejdę, teraz muszę wyjść z kotem do weta, którego mi moja dożyca na dt załatwiła... Wejde, i moze coś sie pomyśli. Się okaże.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witajcie. Nie mam doga , ale mam bardzo pilną sprawę dotyczącą ratowania dogów z Bordeaux. Szukamy ratunku (lub pomysłu na ratunek) u dogomaniaków mieszkających w Poznaniu. Od kilku ( przynajmniej kilku) dni , w palącym słońcu dwa dogi i buldożek są przetrzymywane przez właścicieli na balkonie. Dodam - NA ZAMKNIĘTYM BALKONIE. Psy nie mogą wejśc do domu, aby schronić się przed upałem. Właściciel wraca do domu dopiero o 17-tej. Zrozpaczona a młoda stażem dogomaniaczka tu opisuje całą sytuację :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/188783-Pozna%C5%84-2-dogue-de-bordeaux-i-buldo%C5%BCek-przetrzymywane-na-balkonie[/url]!


[B]DOGOMANIACY Z POZNANIA - POMOCY !!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich

Piszę w sprawie piesków przetrzymywanych na balkonie bez względu na upał!!
Wczoraj i dzisiaj w Poznaniu istna gorączka, czy Wy zostawiacie swoje zwierzęta na balkonie?? Z pewnością nie!
Moim zdaniem nie wszyscy jednak nadają się na włascicieli czworonogów.Mniej więcej od 3 tyg widzę 2 psy na balkonie(Dogue de bordeaux i Buldożek francuski) właściciele mają szczęście bo są bardzo grzeczne i praktycznie ich nie słychać, xały dzien leżą na posłaniu, ok 16:30 ktoś wchodzi sprżta pozostawione przez pieski nieczystości, po czym wchodzi spowrotem zamykając za sobą drzwi.
Zgłosiłam to do Straży Miejeskiej w czwartek, myślę że ktoś tam był bo cały piątek drzwi balkonowe do domu były uchylone i psy w środku. Niestety od soboty pieski są znowu na zewnątrz bez możliwości schłodzenia się w środku.
Woda w misce w taki upał napewno nie jest zimna i świerza.
MOżliwe, że zwierzaki psocą same w domu, ale jak ktoś zdecydował się już na nie, to niech o nie dba w odpowiedzni sposób.
Chiałabym poznać Wasze zdanie, byc może, że robię z igły widły.
Ja niegdy w życiu nie zostawiłabym ba cały dzień zwierząt w taki upał na balkonie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...