Jump to content
Dogomania

Dogi de Bordeaux w potrzebie


Guest Malgosia30

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blue.berry']dii - czy jestes w stanie sprawdzic tatuaz u niego lub dowiedziec sie jaki jest? w tym momencie nie ma to wielkiego znaczenia w sumie ale bardzo by mi zalezalo na tej wiedzy.[/quote]

Co do tatuażu to niestety nie mogę sprawdzić . :shake:
Co do zdjęć to nie ma problemu , bo po to je zrobiłam , żeby pomóc psiulowi .
Oczka ma zaropiałe, jest bardzo chudy i osowiały , ale tak jak pisałam tydzień temu nie reagował na nic tylko trzymał pysk na łapach a teraz już jest trochę lepiej .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Trzyletni dog de bordeaux do adopcji!
Pies przebywa w Olsztynie, rodzina musi go oddać... Jest miły i łagodny, kontakt ze mną na pw. lub z benią b
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/2026/jodame5.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img357/jodame5.jpg/1/][IMG]http://img357.imageshack.us/img357/jodame5.jpg/1/w400.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

:shake: Właśnie od zaprzyjaźnionego hodowcy buldożków dostałam informację o kimś , kto chce zlikwidować "hodowlę" dogów de Bordeaux - chce sprzedać jak leci :stare , młode , szczeniaki , sunie i psy - hodowla się nie opłaca :angryy: . Psy są z papierami i bez . Obawiam się , że trafią z deszczu pod rynnę , nie mają rzekomo luksusowych warunków :-( Telefon podam na priva

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b']...czyli nie hodowla, a rozmnażalnia...
Dawkujecie informacje-tego nie rozumiem:shake:
Jesli info jest sprawdzone, to w czym problem?[/quote]

No właśnie też tego nie rozumiem...napiszcie jasno co i jak.Dorota odezwałaś się do Malibu??? Facet chce sprzedać psy czy oddać? Czas działa na naszą nie korzyść...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']pieski są do sprzedania szczeniaki po ok. 500.00zł. tyle wiem :cool1:

Bardzo proszę o dyskrecje i po info. do Doroty na PW.[/quote]

Tak też myślałam...:angryy::angryy: Czy Dorota kontaktowała sie z malibu? Nie ma chyba sensu,żeby każdy z nas pisał PW po info... a niewiesz ile tam jest dorosłych psiaków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Pieski są bez metryk.:roll:[/quote]

[QUOTE]pieski są do sprzedania szczeniaki po ok. 500.00zł. tyle wiem [/QUOTE]


Jest to zwykła rozmnażalnia nie likwidacja hodowli.
Ale , nie o to tutaj chodzi. [b]Pomagamy najcześciej psom bez metryk.[/b]

Mam numer telefonu do pseudo hodowcy. I żadnych innych wiadomości nie mam.Ile jest psów dorosłych , ile szczeniat?
Dziewczyna z dogo i forum DDB przeszperała wszystkie ogłoszenia o sprzedaży i niestety [b] ten pseudo nigdzie sie nie ogłasza.[/b]

Sprawa zasadnicza, skąd wziąśc pieniadze na ewentualny wykup psów, gdzie je umieścić? A najważniesze, to jest " walka z wiatrakami" My przykładowo je wykupimy , facetowi kieszeń zapełnimy , pozbedzie sie kłopotu , a za jakiś czas bedzie miała nastepne bezpapierowce do sprzedania.

Ku....a , zrozumcie my nie jesteśmy w stanie wyciągnąc tych psów stamtąd.
Bywa , że prawdziwi miłosnicy zwierząt, rasy z różnych przyczyn losowych, zgłaszaja sie do nas o pomoc w szukaniu domów dla ich ulubieńców rodowodowych i nie chca za nie pieniedzy , a jedyne czega pragnał dla psa/psów to domu gdzie miłośc i przyjaźń bedzie z obu stron.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Benia-b']...czyli nie hodowla, a rozmnażalnia...
Dawkujecie informacje-tego nie rozumiem:shake:
Jesli info jest sprawdzone, to w czym problem?[/quote]
Napisałam chyba [COLOR=Red]"[COLOR=Black]hodowla[COLOR=Red]" [/COLOR][/COLOR][/COLOR]i wyraźnie [COLOR=Red]psy z papierami i bez [COLOR=Black]a pan likwiduje BO SIĘ NIE OPŁACA - znasz prawdziwego hodowcę , który zbił majątek na hodowli psów bo ja nie :angryy:[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota w-l']Napisałam chyba [COLOR=Red]"[COLOR=Black]hodowla[COLOR=Red]" [/COLOR][/COLOR][/COLOR]i wyraźnie [COLOR=Red]psy z papierami i bez [COLOR=Black]a pan likwiduje BO SIĘ NIE OPŁACA - znasz prawdziwego hodowcę , który zbił majątek na hodowli psów bo ja nie :angryy:[/COLOR][/COLOR][/quote]

Teraz to się zgubiłam zupełnie-to sa z metrykami i bez, czy jak napisała izabela.szczepaniak tylko bez??
Choć w sumie to ma niewielkie znaczenie...pies to pies-czy ma rodowód czy tez nie..

Link to comment
Share on other sites

kwestia lezy w tym ze jak prawdziwy dobry hodowca likwiduje hodowle to "srodowisko" o tym wie, a hodowcy zalezy na tym zeby psy trafily w odpowiednie rece. na chwile obecna my nie mamy takich informacji zeby likwidowala sie jakas zarejestrowana hodowla. nie ma tez zadnych ogloszen w necie.
niestety nasze forum nie ma takich mozliwosci finansowych aby wykupic psy, szczegolnie wieksza ilosc. ogolnie staramy sie unikac wykupowania od rozmnazaczy - niestety jest to ruch moralnie watpliwy - choc zdazalo nam sie wykupowac pojedyncze sunie. nie mamy tez mozliwosci dt aby przyjac wieksza ilosc psow (wlasciwie w tym momencie nie mamy wogole takiej mozliwosci bo nasze dt sa pozajmowane). oczywiscie chetnie i awsze pomozemy w szukaniu nowych domow ale my sterylizujemy psy adoptowane przez nasze forum oraz staramy sie glownie pomagac w adopcjach a nie w sprzedazy psow. w przypadku "wyprzedazy" a juz szczegolnie "wyprzedazy rozmnazalni" raczej nie zdaza sie aby ktos dla dobra psow i mozliwosci wyszukania im dobrych domow zgodzil sie psy oddac lub sprzedac za symboliczna kwote.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...