Jump to content
Dogomania

Prosze o bana!!Dogomaniak Lavinia sprawia ,że przestaje wierzyć ludziom!!!


gamoń

Recommended Posts

Lawinia wielokrotnie włączała sie w akcje ratowania buldozkow i niejednokrotnie te akcje prowadzila. W tym czasie wspomagalam te akcje finansowo. Zawsze bylo dokladne rozliczenie i nigdy nie zauważylam jakichś niedociągnięć. Czlowiek jest tylko człowiekiem i ma prawo nieraz popełniać bledy. Dziwie sie tylko, ze macie tyle serca dla ratowania zwierzą i jednocześnie aż tyle nienawiśći do drugiedgo czlowieka, ktory bezinteresownie poświeca swoj cas i pieniadze na ratowanie zwierząt. Moim zdaniem to jest paskudne ,, delikatnie mowwiąć

Link to comment
Share on other sites

Draczyn, nie chcialam sie wtracac, bo to nie moja sprawa. Ale Ty uogolniasz i zaczynasz robic z Lawinii swieta, a wierz mi, jej do swietosci bardzo daleko.
Nie zaprzeczam, w zadnym wypadku, ze pomaga psom, ale potrafi w stosunku do ludzi, byc bardzo nie w porzadku. Ja sie o tym osobiscie przekonalam , i dlatego wiem, co pisze. Wiec nie pisz o uduchowionej niewinnosci i poswieceniu, gdy tak nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Draczyn ja wcale nie twierdzę, ż lavinia nic dla zwierząt nie robi...
Owszem zdarza się jej być solidna i wspaniale nieśc pomoc...
Częsc z Nas się z zna, częśc tylko wirtualnie...
Czy uważasz że to zmowa dogomaniaków, że przez ostatnie 2 lata conajmniej 5 watków z lavinią skończyło się w ten sam sposób??
Raz rozumiem... zawsze może coś nie wyjśc, mamy przecież swoje życie...Drugi raz - ktoś ma pecha?
Ale tego jest dużo wiecej...
Jest znacznie więcej osób niezadowolonych z tego jak potraktowała je lavinia, nie tylko ja.
Oceń może obiektywnie czy wszystko tu jest ok?
Może my to robimy z zazdrości, że nie potrafimy działać tak pręźnie jak ona???
Uwierz mi, ja mam się czy pochwalić i nie należę do osób które szukają awantur na forum bo to męczące.
Ale sprawa wymaga wyjaśnienia, bo nie możemy pozwolić na to by współpracując z lavinią powodzenie akcji było uzależnione od tego czy lavinia ma swoje lepsze czy gorsze dni

Link to comment
Share on other sites

No nie powiesz mi chyba, ze przemierza sie tysiace kilometrow wlasnym samochodem, aby wyciagać psy ze schronisk, wylacznie dla wlasnego widzimisie i poklasku
Ja definitywniw oduczylam sie wspomagania akcji pomocy, bo zawsze miałam z tego powodu wylącznie nieprzyjemności i pretensje, a jestem osoba wyjatkowo slowna i uczciwą. Jedyna Lawinia, która dawala dokładne rozliczenia na forum ze zbieranych pieniedzy, a w innych akcjach noigdy nie moglam sie tego doprosić
Nie robie z niej swietej. Napewno, tak jak każdy z nas ma wiele wad, ale jest bezsprzecznym faktem, ze poświecila wiele wlasnego czasu i pieniedzy na ratowanie psow i należy jej sie za to szacunek

Link to comment
Share on other sites

Draczyn nie baw sie w adwokata:shake: , Lavinia robi dobre uczynki i pomaga zwierzakom nawet posrednio, ale jest dorosla umie mowic, pisac i ma telefon wiec:roll: . Sadzic mozna ze wpada w skrajnosci jest na telefon i jedzie po psa z Wilczej, a potem daje ciala z Gamoniami.

Link to comment
Share on other sites

Można popełnić bład - raz, drugi raz, trzeci...
Ale potem kredyt zaufania się kończy.
I nie złośc się bo nikt tu nikogo nie linczuje...
Lavinia mimo swojej na forum nie ustosunkowała się do treści moich postów, mało tego kłamała nadal - że przelew został wysłany.
Sam sprawdź czy lavinia jest takim ideałem za jaki ją uważasz...
Pozatym nikt przecież nie zmusz Cię do zmiany zdania na tn temat.
Nie rozumiem zresztą dlaczego bronisz lavinii, skoro ona sama ma ta sprawę raczej gdzieś skoro nawet nie chce przedstawić swojej wersji.
Ty nie jesteś na dogo od wczoraj, gdzie byłeś zatem gdy toczyły się mniej lub bardziej kulturalne dyskusje dotyczące lavinii na innych wątkach???
Pytam ponownie: Czy uważasz że to zmowa kilkudziesięciu dogomaniaków???

Nie bedę Cie przekonywać do swoich racji
Cieszę się, że Ciebie przy współpracy z lavinią nic przykrego nie spotkało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']No nie powiesz mi chyba, ze przemierza sie tysiace kilometrow wlasnym samochodem, aby wyciagać psy ze schronisk, wylacznie dla wlasnego widzimisie i poklasku
Ja definitywniw oduczylam sie wspomagania akcji pomocy, bo zawsze miałam z tego powodu wylącznie nieprzyjemności i pretensje, a jestem osoba wyjatkowo slowna i uczciwą. Jedyna Lawinia, która dawala dokładne rozliczenia na forum ze zbieranych pieniedzy, a w innych akcjach noigdy nie moglam sie tego doprosić
Nie robie z niej swietej. Napewno, tak jak każdy z nas ma wiele wad, ale jest bezsprzecznym faktem, ze poświecila wiele wlasnego czasu i pieniedzy na ratowanie psow i należy jej sie za to szacunek[/quote]

Lavinia ma samochód ,wiec moze jeździc po psiaki jak to okresliłas tysiące km własnym transportem a ja jeżdze PkP i Pks aby uratowac życie psa ze schronu.Głównie sa to psiaki zupełnie nie adopcyjne-zwykłe kundelki np.z wadami genetycznymi a nie buldożki francuskie,które znajdą amatorów bo to smieszna rasa jest.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']
[B]Lavinia ma samochód[/B] ,wiec moze jeździc po psiaki jak to okresliłas tysiące km własnym transportem a ja jeżdze PkP i Pks aby uratowac życie psa ze schronu.Głównie sa to psiaki zupełnie nie adopcyjne-zwykłe kundelki np.z wadami genetycznymi a nie buldożki francuskie,które znajdą amatorów bo to smieszna rasa jest.:lol:
[/quote]
:icon_roc: przecież nie ma swego auta, mówiła, że musi porzyczac samochód od swego TZ-a

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gamoń']Moze napiszę sprostowanie - wiem że [B]miała[/B] samochód ale jak jest teraz nie wiem... Wiem, że czymś jeździ.[/quote]Czyzby to zazdrość przez Ciebie przemawiala. To takie myslenie z poprzedniej epoki. ma samochód, to burzuj i go do parteru. Wstyd mi za Was. Kto tutaj pisze, ze Lawinia jest idealna, napewno nie jest, tak jak i Ty i Twoje nieposzlakowane koleżanki, ktore tak latwo wydaja opinie na czyjś tewmat. Zyczę mniej jadu i wiecej zrozumienia dla innych, a poprawe zaczac od siebie

Link to comment
Share on other sites

To takie opowieści jedna pani drugiej pani, czy też jeden pan drugiemu panu. Ja bym radzila nie powtarzać takich ploteczek. Nie rozumiem dlaczego w przypadku buldozkow Lawinia sie solidnie rozliczala, a w innych rasach nie. Nie wydaje mi sie aby zarabiała na czyjejś krzywdzie. Ja na miejscu Lavinni wytoczylabym Wam proces o znieslawienie
Proponuje, aby każdy mowil za siebie i co jemu osobiście Lawinia zaszkodzila, a nie powtarzanie jakichś zaslyszanych plotek i na tej podstawie wydawanie opinii. To naprawdę jest poniżej wszystkiego
A czy nie przyjdzie wam do głowy, ze Lawinia też juz mogla nie mieć wiecej kasy, aby coś finansować. Moze też ktoś jej obiecał wplate i nawalił
Ludzie opamietajcie sie, jak to czytam , to niedobrze mi sie robi
Znam Lawinie z netu i z opowieści co robi dla psow. Widzialam ja bardzo krotko chyba 3 razy w zyciu, wiec nie myslcie, ze to jakaś moja przyjaciolka, ale nie oge tego czytać. Wy zgraja aniołow gnebinych, naciaganych i wyzyskiwanych przez Lawinie. Smiech na sali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxi3']draczyn zazarcie bronisz kolezanki z twojego forum[/quote]Wyobraż sobie, ze ona sie na mnie i moje forum obrazila, napisala dość obrazliwy post i odeszla. Powinnam więc ja szkalować razem z Wami. Nie moje drogie . Ja sobie bardzo cenie sprawiedliwść, i dla mnie jest wszystko jedno na jakim forum kto pisze

Link to comment
Share on other sites

Nie to nie jad droga Draczyn. Podkreśliłam słowo miała bo poprzednio wiem że miała i jak już wspomniałam nie wiem czy nadal ma. Dlatego nie chce sie narazić na stwierdzenie że mówię nieprawdę. Prawdą jest że miała, czy ma niewiem. No ale miała, nie miała, co za róznica. Każdy pomaga jak może...
Nie mam czego zazdrościć lavinii, bo zrobiłam dla psów tyle samo dobrego, nie szkodząc przy tym ludziom...
A moje *koleżanki* jak je nazywasz są także Twoimi. Z wieloma z nich nie miałam okazji współpracować, wiec nie mają powodu by popierać mnie w moich pełnych oszczerstw i jadu zarzutach. Wygłaszają tak samo jak Ty czy ja swoje własne doświadczenia dotyczące Lavinii. Więc ponawiam moje pytanie do Ciebie:
Czy nadal uważasz że duża grupa częściowo obcych sobie ludzi chce zniszcyć Lavinię bo...
No właśnie bo co???
W tym watku nie chodzi o to by wieszać na lavinii psy.
Od samego początku miałam nadzieję, ze lavinia ustosunkuje się do moich postów, no cóz, nadzieja matką głupich
Chodzi w nim o to, ze nie ja pierwsza zostałam oszukana i zlekceważona przez lavinię
Nie ja pierwsza zostałam sama z problemem.
Dlaczego mam o tym nie pisać?
Dlaczego inni, np nowi forumowicze nie mogą poznać prawdy.
Jak ktoś jest madry i jej nie zna to nie zabierze głosu w tej dyskusji i wyrobi sobie zdanie w czasie ewentualnej współpracy z nią. To jest ostrzeżenie że coś takiego Może się zdarzyć
Jak ktoś się na niej zawiódł to o tym pisze - dlaczego to takie wielkie przestepstwo?
Jak komuś dobrze sie z nią współdziała to ok, jasne bedzie jej bronił - tak jak Ty
Ja jestem obiektywna
Stwierdzam, ze znam wątki na których lavinia pomogła.
Wiem, ze czasem pomaga finanowo.
Ale znam też wątki na których było wiele z nia niesnasek i nieporozumień
Zbyt wiele jest takich wątków.
Zbyt wiele osób czuje się przez nią oszukanych
Teraz Ty wysil się na obiektywność. Czy naprawdę uważasz że ten watek jest po to by oczernić ją bo tak nam - dogomaniakom sie podoba?
Że mamy pretensję do niczego nie winnej kobiety?
Albo nie czytasz Pwp albo widzisz tylko to co chcesz zobaczyć

Link to comment
Share on other sites

Bo tak jak pisalam i co zreszta przyznajesz, ona zrobila dla psow duuuuzo dobrego i wylozyla na ta dzialalność sporo kasy wlasnej i dlatego powinniscie wyjasnić to z nia osobiscie, od tego sa pv, telefony, maile, a nawet osobiste spotkania, a nie sakalować ja na forum, na ktore z jakichś mi nieznanych powodow nie wchodzi ostatnio. Mysle, ze wszystk juz zostalo powiedziane i szkoda mojej i waszej klawiatury na dalsze dyskusje. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Dlugo, bardzo dlugo wierzylam Lavinii, ufalam jej, czesto rozmawialysmy telefonicznie, zwierzalam sie jej i nawet jej pare moich bardzo prywatnych spraw opowiadalam. I nagle trzasnelo. Chcialam jej pomoc, a Lavinia , powolujac sie na jakies jej rzekomo przyslane wiadomosci od rzekomych, mnie znajacych osob. ( ktore, mimo moich wielkokrotnych prosb i jej obietnic, ze ujawni, kto to taki, do tej pory nie ujawnila) zaczela mnie w tak potworny sposob szkalowac na forum, ze w zyciu sie tego nie spodziewalam.
Wiec nie pisz o szkalowaniu niewinnej Lavinii, bo mnie trafaia. To wlasnie Lavinia z luboscia mnie szkalowala. Zarzucila mi podlosc, nieuczciwosc i inne tego typu kwiatki. Zdradzila na forum moje, jej w tajemnicy powierzone prywatne sekrety. I nic z tego prawda nie bylo. Po prostu usilowala sie wybielic w watku o oddanym przez nia rotku, i atakujac mnie, odwrocic uwage od siebie i swoich przekretow. Co sie jej tez w znacznym stopniu udalo.
Wiec nie pisz o szkalowaniu niewinnej, i wspanialej Lavinii, gdyz taka ona nie jest. A jesli chodzi o szkalowanie innych , to Lavinia ma wielka wprawe w tym.


I mam nadzieje, ze Ciebie podobna sytuacja nie spotka. Wiele, wiele osob z forum jej wierzylo i ufalo, i wiele stracilo do niej zaufanie. Tobie sie to tez moze zdarzyc. Jest juz pare watkow o podobnych tematach, poczytaj w nich.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]Wykładanie pieniążków, a wymyslanie pewnych historii, kłamanie i zrzucanie problemów na innych to inna sprawa.

Łatwo jest czynić dobro dla psów pieniążkami i rękami innych.

Ja nie neguję, że ona kilku psom pomogła, ale zniechęcając niektórych dogomaniaków nie daje szans wielu innym psiakom, którymi Ci dogomaniacy mogliby się zająć gdyby nie obawa, że znowu zostaną zrobieni w bambuko.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet'][INDENT]Wykładanie pieniążków, a wymyslanie pewnych historii, kłamanie i zrzucanie problemów na innych to inna sprawa.

Łatwo jest czynić dobro dla psów pieniążkami i rękami innych.

Ja nie neguję, że ona kilku psom pomogła, ale zniechęcając niektórych dogomaniaków nie daje szans wielu innym psiakom, którymi Ci dogomaniacy mogliby się zająć gdyby nie obawa, że znowu zostaną zrobieni w bambuko.
[/INDENT][/quote]Przecież nikt nie każe nikomu , pomagać psiakom, przy jej pomocy. Każdy moze to robić samodzielnie, więć nie rozumiem o co biega i dlaczego niby ma byc wyrzucona z forum, przecież nie złamala zadnego punktu regulaminu

Link to comment
Share on other sites

Draczyn wiele osób nie wie o wywijasach Lavinii i po prostu kiedy ona ogłasza jakiegoś psa to się ludzie angażują. To chyba normalne? Potem jak się okazuje co się okazuje, to się zniechęcają.
Tu jest jakaś specjalna mafia obronna czy co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Jak to jest z tym naruszeniem regulaminu? Każdy może zgłosić, nawet jeśli wniosek jest bezpodstawny, a mod ochoczo go akceptuje???[/quote]Nie , zglaszać sobie mozna dowoli, a mod musi sprawiedliwie przestudiować regulamin i zbadać, czy zostal w poważnym stopniu naruszony jakiś punkt regulaminu i jeśli faktycznie tak bylo, to w zależnosci od stopnia wykroczenie, daje punkty karne, a nawet moze dać całkowitwgo dozywotniego bana:mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...