Jump to content
Dogomania

Budapeszt CACIB 21 pażdziernika 2007


Saskja

Recommended Posts

Czyżby nikt się nie wybierał? Może chociaż ktoś ma informacje, ile kosztuje wystawa (zwłaszcza opcja płacenia w dniu wystawy) oraz skąd u licha mam wziąć entry form i dokąd wysłać... Na ichniej stronie nie ma wersji angielskiej, a po wegiersku to ho ho ho :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saskja']Czyżby nikt się nie wybierał? Może chociaż ktoś ma informacje, ile kosztuje wystawa (zwłaszcza opcja płacenia w dniu wystawy) oraz skąd u licha mam wziąć entry form i dokąd wysłać... Na ichniej stronie nie ma wersji angielskiej, a po wegiersku to ho ho ho :razz:[/quote]

Wybierają się wybierają :lol: Ja sama myślę czy nie wybrać się jakoś :razz: :roll:

Na Majowy Budapeszt wysyłałam takie - [URL]http://www.kennelclub.hu/forms/nevlap.pdf[/URL] i mi przyjęli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']A płaciłaś na miejscu czy wysyłałaś pieniądze? I gdzie znaleźć wysokość opłat? Tam nie ma ulotki na stronie... Ratunku![/quote]


Ja wkońcu nie dojechałam, ale znajomi płacili na miejscu.

Nie wiem czy to nie było dodatkowe 5 Euro za każdą wystawę ale nie dam głowy :roll:

Tu masz cenniki: [URL]http://www.kennelclub.hu/info/nevdij_hu.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']A płaciłaś na miejscu czy wysyłałaś pieniądze? I gdzie znaleźć wysokość opłat? Tam nie ma ulotki na stronie... Ratunku![/QUOTE]

Ja mam ulotkę po angielsku. Na miejscu płatne 55 euro za jedną wystawę. To jest podwójna międzynarodówka więc na dwa dni 110 euro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='curly']a dostal ktos potwierdzenie zgloszenia?
wyslalam na maila, pisalam juz do nich 2 razy i do tej pory cisza blada, nikt nic nie odpisuje...[/QUOTE]

Węgrzy to chyba się ogólnie nie spieszą z odpisywaniem :roll: .. jak prosiłam o potwierdzenie na maila, że zgłoszenie doszło na Debrecen, to dopiero po wysłaniu kilkunastu takich samych mail'i przyszła odpowiedź z wykrzyknikiem....chyba im skrzynkę zapchałam :eviltong: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Węgrzy to chyba się ogólnie nie spieszą z odpisywaniem :roll: .. jak prosiłam o potwierdzenie na maila, że zgłoszenie doszło na Debrecen, to dopiero po wysłaniu kilkunastu takich samych mail'i przyszła odpowiedź z wykrzyknikiem....chyba im skrzynkę zapchałam :eviltong: .[/quote]

zawsze to jakas metoda... ;)
i jak widac skuteczna ;););)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja również wybieram się na tą wystawe :)
Zgłosiłam aż 5 psiaków i znajomy 1 niestety samochód "padł" :placz:na dzień dzisiejszy wiem że nie zostanie naprawiony.... stąd moje pytanie czy ktoś zna może jakiegoś niedrogiego busika z Wawki razem z kierowcą coby pomieścił w sumie 6 psów i 4 osoby ??

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Czy ktoś z jadących na tę wystawę może potwierdzić, że odbywa się na wolnym powietrzu? :diabloti:
Taką informację dostałam wczoraj i lekko się przeraziłam - według prognoz ma być najwyżej 5 stopni :cool3:[/quote]

Hmm wiem, że w zeszłym roku dogi niemieckie były sędziowane w hali, ale w tym roku nie mam pojęcia.

Co do pogody, to dzisiaj podobno padał tam deszcz ze śniegiem :shake:

P.S. Wg. zgłoszenia jes to wq tym samym miejscu co majowe wystawy czyli na powietrzu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']jak ktoś wróci bardzo prosze stawke [B]AKIT (AKITA INU) + sędziego[/B][/quote]

A to przy okazji - to ja poproszę drugą [COLOR=blue][B][SIZE=3]Akitkę[/SIZE][/B] = [B][SIZE=3]Amerykańską[/SIZE][/B][/COLOR] :lol: :cool3: :lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...