Jump to content
Dogomania

POZNAŃ-BASTER. Rozpoczął nowe życie. I to jakie... :)))


kinga

Recommended Posts

Ja też zauważyłam Basterka na nowo powstałym wątku a chwilę później tu, piękny Pies i na myśl jak musi być nieszczęśliwy sam w domu po prostu serce krwawi i ma troszkę prążkow jak mój Piesek. Widać od razu, że to mądry, kochany Pies:loveu:
Ja mogę plakaty w Gdańsku porozwieszać i za tydzień w Warszawie, jakby co poproszę na mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
I gdyby wchodzil w grę hotel to też postarm się coś wykombinować.
Ten Pies juz cierpi, nie może trafić do schronu:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem.
Pojawiły się kłopoty i komplikacje.
Ale mamy światełko w tunelu - w piątek Baster pojedzie do nowego wspaniałego domu pod Poznaniem, będzie miał 8-mio miesięczną koleżankę w typie flata/howawarta i przemiłych Państwa - psiarzy od zawsze, którzy całe życie mieli boksery.
Teraz prosze o mocne zaciskanie kciuków do piątku - oby juz nic się nie wydarzyło złego...

Link to comment
Share on other sites

Baster jest w nowym domku :) ale 120 km od Poznania i zapewniam, ze nigdzie nie bedzie mial lepiej:)

Paulina- jak to sie stalo, ze sie tak stalo?? wychodzi na to ze i moj przyszly szwagier stal sie juz psim maniakiem. Ale skad Ty mialas do niego maila:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azja']Nic z tego nie rozumiem :( kompletnie... oslupialam
A moze by go pokazac tym drugim ludziom z Kalisza? tym co zglosili sie nieco pozniej? chyba ze tamtem dom w Poznaniu jest juz zaklepany- wtedy nie ma tematu.[/QUOTE]
Baster będzie mieszkał w domu pod Poznaniem.
Byłam tam z supergogą, rozmawiałam z ludźmi - są fantastyczni, już na Bastera czekają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...