Jump to content
Dogomania

Wystawy w Belgii i Holandii


zuza i zwierzaki

Recommended Posts

[quote name='AiK']ma ktoś info o wystawach w Holandi w przyszłym roku bo mam zamiar tam skoczyć i do belgi na wystawę w Antwerpi i brukseli może ktoś był i podzieli się wrażeniami :)[/quote]

Ja bylam i w Belgii, i w Holandii, choc nie w tych miastach ktore wymienilas.

Co do Holandii:
Malo nagrod, ale wystawy dobrze zorganizowane, mi sie podobalo. Inna kolejnosc sedziowania /poczatek od klasy otwartej /.

W Belgii:
Nie mam najlepszych wspomnien. Ludzie tam starsznie pala i cale hale sa zadymione. Na tych wystawach co bylam nie bylo dywanow, a podlogi byly sliskie. Niewatpliwym plusem jets duza ilosc nagrod :razz: Nawet za ocene doskonala jest statuetka, kubek lub jakas inna mila nagroda :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Truflowo-struclowa']Ja bylam i w Belgii, i w Holandii, choc nie w tych miastach ktore wymienilas.

Co do Holandii:
Malo nagrod, ale wystawy dobrze zorganizowane, mi sie podobalo. Inna kolejnosc sedziowania /poczatek od klasy otwartej /.

W Belgii:
Nie mam najlepszych wspomnien. Ludzie tam starsznie pala i cale hale sa zadymione. Na tych wystawach co bylam nie bylo dywanow, a podlogi byly sliskie. Niewatpliwym plusem jets duza ilosc nagrod :razz: Nawet za ocene doskonala jest statuetka, kubek lub jakas inna mila nagroda :cool3:[/quote]

dzięki ;)

Savannah nie ma sprawy jak zapadnie decyzja na którą jadę dam znać tylko czy te Twoje misie zmieszczą się do mojego auta:roll: ale tym będziemy martwić się później

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'][URL]http://www.kennelclub.nl/index.php?id=222&no_cache=1&tx_agenda_pi1[/URL][aitem]=72

wszystkie imprezy w Hollandii na 2008 :) - klikasz T_T_Agenda_2008....

lub wybierasz poniżej co cie interesuje :)[/quote]

dzięki:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiK']dzięki ;)

Savannah nie ma sprawy jak zapadnie decyzja na którą jadę dam znać tylko czy te Twoje misie zmieszczą się do mojego auta:roll: ale tym będziemy martwić się później[/quote]
Aik, moj misiek jest kompaktowy, wzielabym 1 psa, mysle ze sie zmieszcza bez problemu :) Daj znac, bede czekac :)

Link to comment
Share on other sites

My wprawdzie nie pomożemy w transportem, bo mieszkamy w Holandii, ale z ogormną chęcią spotakamy dogomaniaków :multi:
Na razie będziemy Bleiswijk, Amsterdam, Wijchen, Eindhoven i Groningen (do marca więc zapłnione :painting: ;)) A jak skończymy młodzież i będziemy dobrze sobie radzić - bruszamy na Belgie, ale to przyszły rok. W każdym razie czekamy na wieści, z kim i gdzie moglibyśmy się spotkać :cunao:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Widzę, że wątek "umarł" prawie rok temu ale ..... tak dla informacji i odświeżenia .... obecnie przebywam w Holandii (na dłużej) na niektóre wystawy będę się udawał - głównie jako widz - ale może w razie czegoś jakas pomoc z mojej strony sie komus przydać :-)

Dajcie znać gdyby cos.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...