Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2008 - Sztokholm - Szwecja


musia

Recommended Posts

[quote name='jo-jo'][CENTER][FONT=Century Gothic] [B]EL CORAZON Modry Efekt vel. Korek[/B], [/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Century Gothic][B][COLOR=purple]I dosk / 21, CAC, Res.CACIB - vice Zw. Świata 2008 oraz Championat Szwecji[/COLOR][/B] :Cool!::Cool!::Cool!:[/FONT][/CENTER]
[/quote]

:klacz::klacz::klacz:GRATULACJE!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10430391&postcount=5393[/url]
od tego postu beda fotki z wystawy - duzo zrobilam ale doswiadczenia jak sie robi na wystaach nie mam bo to moja pierwsza wystawa.

nie wiem czy dawac wam link do mojego profilu czy i tu wrzucac kazda fotke?

Link to comment
Share on other sites

Mamy juz wiesci z dzisiejszego dnia - w czechoslowackich wilczakach [U]Zwyciezca Swiata[/U] i Championem Szwecji zostal [B]AMBER WOLF z Peronówki[/B].
[U]Mlodziezowym Zwyciezca Swiata[/U] [B]Arimminum Naboo[/B] - suczka wloska, ale tez w polowie "nasza", bo to corka ELIGO z Peronówki....
:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][CENTER][FONT=Century Gothic][B]EL CORAZON Modry Efekt vel. Korek[/B], wystawiany dzisiaj w klasie Otwartej uzyskał:[/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Century Gothic][B][COLOR=purple]I dosk / 21, CAC, Res.CACIB - vice Zw. Świata 2008 oraz Championat Szwecji[/COLOR][/B] :Cool!::Cool!::Cool!:[/FONT][/CENTER]
[/quote]

serdeczne, ogromniaste GRATULACJE :multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zPeronowki']Mamy juz wiesci z dzisiejszego dnia - w czechoslowackich wilczakach [U]Zwyciezca Swiata[/U] i Championem Szwecji zostal [B]AMBER WOLF z Peronówki[/B].
[U]Mlodziezowym Zwyciezca Swiata[/U] [B]Arimminum Naboo[/B] - suczka wloska, ale tez w polowie "nasza", bo to corka ELIGO z Peronówki....
:thumbs:[/quote]

WIEEEEEELKIE GRATULACJEEEE!!!!!!!!!!!!

:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']strona z wynikami nie dziala.. ja mam chyba dwie fotki shar pei ;)[/quote]

Mi strona z wynikami weszła więc zwycięzców znam, ale nie ma nigdzie całej stawki :shake:.

A zdjątka możesz wkleić :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Aby zobaczyć pełne wyniki, a nie tylko zwycięzców ras czy grup, trzeba wejść na tą stronę :
[URL]http://kennet.skk.se/finalresultat/basic_search_wds.aspx[/URL]

wybrać wersję angielską, kliknąć button "detailed search", potem wybrać grupę lub rasę, i na dole zaznaczyć kwadracik "all dogs" i nacisnąć "search".

Teraz trzeba już tylko poczekać aż się załaduje strona :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monyka']Aby zobaczyć pełne wyniki, a nie tylko zwycięzców ras czy grup, trzeba wejść na tą stronę :
[URL]http://kennet.skk.se/finalresultat/basic_search_wds.aspx[/URL]

wybrać wersję angielską, kliknąć button "detailed search", potem wybrać grupę lub rasę, i na dole zaznaczyć kwadracik "all dogs" i nacisnąć "search".

Teraz trzeba już tylko poczekać aż się załaduje strona :razz:[/quote]
Gdzie Ty to widzisz ??? bo weszłam na podany przez Ciebie link i niczego takiego jak detailed search nie widzę:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Klikasz po kolei:
Results, pictures and much more... (druga ramka od góry)
World Dog Show
Dog show (taka rameczka)
flaga angielska
Detailed Search
i teraz wybierasz rasę i to, co chcesz, czyli np. All dogs
I jeśli już są wyniki wprowadzone, to powinny się wyświetlić. A jeśli jeszcze nie ma, to na samym dole będzie takie info [I]No results yet registered for the chosen breed [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Klikasz po kolei:
Results, pictures and much more... (druga ramka od góry)
World Dog Show
Dog show (taka rameczka)
flaga angielska
Detailed Search
i teraz wybierasz rasę i to, co chcesz, czyli np. All dogs
I jeśli już soą wyniki wprowadzone, to powinny się wyświetlić. a jeśli jeszcze nie ma, to na samym dole będzie takie info [I]No results yet registered for the chosen breed [/I][/quote]
Możliwe ale u mnie kliknięcie na ramke dog shoe kieruje ponownie na głowną stronę startową
[URL]http://www.worlddogshow2008.se/wds/[/URL]
nie rozumiem czemu???:roll::roll::placz::placz::placz::placz:

EDIT: w EX poszło normalnie,nie wiem czemu ale firefox nie otwierał wyników,dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...