Jump to content
Dogomania

Anioły i Demony


lolka75

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oni sami nie wiedza czemu mu wysiadly.... podobno kotom to sie czesto zdarza.... nie sadze, ale ja nie wet
wydzwaniam do kliniki jak debil, pewni maja mnie dosc, ale mam to gdzies.
wiadomosc sprzed chwili: wyniki nerkowe jakby lepsze, ale kocisko nic nie sika... nie ma szans zeby do domu wrocil w najblizszym czasie
tyle dobrze ze w pecherzu jest mocz, ale kotek nie wyproznia sie wogole, moze to jakies skurcze cewki moczowej albo jeszcze piasek w pecherzu.... sprawdzaja. Czyli Louisek znow pod narkoze idzie. Ja juz lez nie mam

Link to comment
Share on other sites

oni mu plukali pecherz i nic tam wielkiego nie znalezli.... o kamieniach w nerkach tez nic nie mowia.... kurcze zeby wrocil... nie wyobrazam sobie zycia bez kiziania jego wiecznie nadstawionego brzucholka. Peper lazi i sie drze.... szuka kumpla od walk. nie wyrobie bez tego slodkiego wariata. Ja sie nie nadaje zeby miec zwierzaki... za bardzo boli jak cos sie dzieje

Link to comment
Share on other sites

to byl ciezki tydzien...............
ale moj diabelek juz w domku
lazi i sie drze, zali sie ze mu zrobili bubu
siusiak spuchniety, ale sika sam
ma lekarstwa, specjalna diete... i bedzie dobrze. Co jakis czas musimy badac krew czy wszystko z nerkami ok.
a tak z ciekawostek, doba w szpitalu dla zwierzat to koszt 50 euro:crazyeye:................. ale najwazniejsze ze maluch juz zdrowy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...