Jump to content
Dogomania

Kopiowane - Czy to karalne?


1w0na

Recommended Posts

[quote name='Karmi']Sprawy prywatne? O ile pamięć mnie nie myli to to anonsowałeś się na publicznych forach...:lol: Wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę ,,maxxel" i sam wyskoczysz :eviltong:[/quote]

tez tam pisalas?.musialem przeoczyc!chyba wiem dlaczego:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niceravik'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Oto cały urobek wczorajszego eksperymentu:[/FONT][/COLOR][/B][/quote]
[B][COLOR=darkolivegreen]5.wymiękły napinacz.[/COLOR][/B]
[quote name='niceravik'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Zamykam eksperyment :lol:.[/FONT][/COLOR][/B][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina'][B]niceravik - walczysz z wiatrakami.[/B]
[B]Masz do czynienia z jednej strony z ZK, który z premedytacją [/B][B]nie [/B][B]dostrzega sprawy, z drugiej z grupą ludzi, pewnych bezkarności. [/B]
[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Masz racje. Nie jest łatwo. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ale za darmo w życiu nie ma nic, no może z wyjątkiem sera w łapce na myszy ;).[/FONT][/COLOR]

Coś wymyślę :mad: , a wtedy "zad, który pozieleniał, sterczał będzie jak góra, jak wyrzut sumienia..." :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Sprawy prywatne? O ile pamięć mnie nie myli to to anonsowałeś się na publicznych forach...:lol: Wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę ,,maxxel" i sam wyskoczysz :eviltong:[/quote]

Znalazłam:cool3: tylko takiego w czapce Mikołaja:-o ale co to ma wspólnego z kopiowaniem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']widzisz kobieto z Antypodow mam na tyle taktu ,ze nie napisze czym sie naprawde Twoje dziecie na "criuiserach" zajmuje..Swiat jest naprawde maly..[B]Uwazaj...[/B][/quote]
znaczy grozisz mi ??????:crazyeye:
ha ha ha ale przeciez nie kryjesz sie z tym ,piszesz oficjalnie
a o moim dziecku jak napiszesz to tylko z wscieklosci [b]nie[/b]prawde ,
widze ze zazdrosc sie tez wlaczyla ;) moze ze zamiast "criuiserow"
to tylko tak : [URL]http://pl.fotoalbum.eu/maxxel/a17061[/URL] ( sam podales ten link tu w tym temacie )

[quote name='"maxxel"']Dotykasz spraw prywatnych ......[/quote]
maxxelku alez to Twoja specjalnosc :p szkoda ze wiekszosc takich Twoich postow skasowano ,tylko dwa dni temu napisales :

[quote name='"maxxel"']Zdzichu ty jako dawny dzialacz PZPR-u powinnienes najlepiej wiedziec co przekazaliscie w spadku nastepnym pokolenia,czyz nie?!
Niestety g--ne prawa rowniez..[/quote]

[B]NO JAK MAXXELKU PODASZ ADRES WETA KTORY CIAL TWOJEMU PSU OGON ???????[/B]
[B]CHWALILES SIE ZE BYLES NAWET Z CALYM SWOIM MIOTEM U WETA KTORY CIACHAL ,KTO TO BYL ,DAJ DANE JAK TO TAKIE LEGALNE ;):p[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Faktycznie caly internetowy swiat ma czego Ci zazdroscic:evil_lol::evil_lol:Teraz to dowalilas:lol::lol::lol:[/quote]

Caly czas odpowiadasz niepytany :shake:
A na pytanie nie odpowiadasz ;)
No jak Van Jasiu podasz adresik weta do ktorego kilkumiesieczne szczeniaki nosiles by odrabal im ogony ??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']
No jak Van Jasiu podasz adresik weta do ktorego kilkumiesieczne szczeniaki nosiles by odrabal im ogony ??????[/quote]

Nie mogę Ci odpowiedzieć a to z prostej przyczyny;nigdy takie zadzrzenie nie mialo miejsca.Nie ten adres proszę starszej Pani:lol:.Juz setki razy o tym pisałem a Ty dalej masz swoje urojenia .:lol:A może zapytaj na innym forum?:lol:A tak na marginesie co zrobisz z adresem takiego weta?Jestes pewna że będzie on prawdziwy?A jeżeli ktoś poda adres "śpećjalisty"?:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']No jak o Ciebie chodzi maxxelku to zdecydowanie na ten :

[URL="http://cafe.pl/ecafe/1,102,,95kt3xnp06as29,9.html"][COLOR=#800080]http://cafe.pl/ecafe/1,102,,95kt3xnp06as29,9.html[/COLOR][/URL] :lol:[/quote]


abstrahując od tematu: całkiem niezły facet;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TuathaDea'][B][COLOR=darkolivegreen]5.wymiękły napinacz.[/COLOR][/B][/quote]

[quote name='TuathaDea'][B][COLOR=darkolivegreen]6.nierozgarnięty g....[/COLOR][/B][/quote]
Zabiegi wynikające z technologii produkcji, prewencyjne amputacje, ministerialny urzędnik idolem, żałosny eksperyment z tyczką, to tylko niektóre wtopy, dlatego rozumiem twoje rozgoryczenie, co nie oznacza że akceptuje żałosne popisy, o nie, a tym bardziej [B]grzebanie w wynikach mojego ślicznego i udanego :loveu: doświadczenia. [/B]Kto dał się tobie nabrać :shake:? Może kartofel?

[quote name='arjuna']abstrahując od tematu: całkiem niezły facet;)[/quote]
No masz, u nas wszystko jest w pierwszym gatunku, faceci też :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Carowa jakos te twoje prorocze przepowiednie się nie sprawdzają:lol:
[URL]http://www.czarnyterier.eu/viewtopic.php?p=8310&highlight=#8310[/URL]
Dargas jak na razie idzie po ringach -zagranicznych jak burza:multi:.Przeczytaj wyniki z wystawy Eurodog w Budapeszcie:lol::lol:.Pozdrwiam Twoj wierny fan Van Jasiu:lol:

Ps.Jego przyszła "zona" dorasta ale cos mi sie zdaje że nie bedzie ona pierwsza i nie ostatnia.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam.
Wklejam:
To nasze FCI!


[URL]http://zuchtschau.vdh.de/leipzig_2008/meldungen.php?lang=de[/URL]

[B]13. Internationale + Nationale Zuchtschau Leipzig 2008[/B]

Ausstellungsverbot für tierschutzwidrig kupierte Hunde
Nach der neuen Tierschutz-Hundeverordnung gilt ab 1. Mai 2002 ein Ausstellungsverbot für folgende Hunde aus dem In- und Ausland:
[LIST]
[*]Ohren kupiert nach dem 01.01.1987
[*]Rute kupiert nach dem 01.06.1998
(Ausnahme: Jagdliche Verwendung gemäß deutschem Tierschutzgesetz). [/LIST] Das Ausstellungsverbot gilt nicht in den Ausnahmefällen, wenn eine medizinische Indikation vorliegt - eine entsprechende Bescheinigung ist der Meldung beizufügen.



No i co?
To jest na informacji o wystawie w Lipsku w tym roku!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Od paru lat. I co w związku z tym. Już parę razy o tym było...

A może chodziło[B] o ten Budapeszt?[/B] :evil_lol:[/quote]
A może chodziło [B]o nasz Związek Kynologiczny[/B] :p?
We wrześniu 2007 roku, kiedy zaczął się robić „szum” w temacie kopiowania, jeden z organizatorów [B][SIZE=3]usunął ze swojej strony internetowej informację[/SIZE][/B] o tym, że na[FONT=Tahoma] wystawę można zgłaszać psy zarówno z nie kopiowanymi jak i kopiowanymi uszami i ogonami.[/FONT]
Pamiętacie gdzie to było? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...