Jump to content
Dogomania

Kopiowane - Czy to karalne?


1w0na

Recommended Posts

[quote name='Jasiek'].....Macie konkretny dokument to go prosze zamiescic[/quote]
Jasiu:cool3:dla ciebie pismo obrazkowe, nie denerwuj sie dasz rade:cool3::lol:
[SIZE=1][B]obrazkowa[/B] "technologia produkcji" dozych uszu :cool3:;) [SIZE=2] ... [/SIZE][/SIZE][URL]http://www.klubdoga.prv.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jasiek']Ani mi ani nikomu innemu nie chce się już po raz setny tlumaczyć Ci jaki zapis jest w ustawie:evil_lol:Ty i tak powiesz że czarne jest białe!! To nie ma sensu.Szkoda czasu i prądu .Macie konkretny dokument to go prosze zamiescic[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Porzucając płonną nadzieję na to, że Użytkownik Jasiek jest w stanie cokolwiek zrozumieć, w szczególności kierując się przesłaniem wynikającym z ludowego porzekadła cyt.: „I Herkules „doopa” kiedy Jasiiek puka w klawisze...”, kieruję Waszą uwagę, najdrożsi Użytkownicy tego wątku, na wiadomego wybrańca narodu, Idola jakże doświadczonego Użytkownika Sylvia_76 (jak ten czas leci, niedawno była matura :cool3:), który zachowuje się wypisz wymaluj, dokładnie tak jak przewidział Zigi, tj. [U]wlazł na czoło pochodu walki z łamaniem prawa do poszanowania zwierząt, i głośno woła tak cyt:” [/U][/FONT][/COLOR]

[B][FONT=Verdana][U]- To drakońskie, ale celowe rozwiązanie, bo jeśli ktoś znęca się nad swoim psem[/U] albo trzyma go w skandalicznych warunkach, wówczas oczywiste jest, że zwierze może "wybuchnąć" i w końcu zaatakować - mówi ten Pan.[/FONT][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Całość przeczytacie tu:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://wiadomosci.onet.pl/1783709,11,item.html"][COLOR=#800080]http://wiadomosci.onet.pl/1783709,11,item.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Kto znajdzie lepszy komentarz do tego kuriozalnego incydentu, niż ten: [/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]„Diabeł przebrał się w ornat i ogonem na Msze dzwoni xxxxx.”[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][B]Zigi, YOU ARE THE BEST[/B][/SIZE] :multi:.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='twiggy']zdziwiłabys się! :razz:[/quote]
Raczej to było do przewidzenia. Wszyscy teraz robią nalot na Szwecje, bo to ostatni dzwonek aby jeszcze z stamtąd dostać ocenę. Bowiem już wszystkie psy urodzone od poczatku 2008 a kopiowane nie moga być wystawiane w Szwecji, niezależnie z jakiego kraju pochodzą. Wiec te z przed 2008 roku jeszcze chca zdążyć zanim minie ich czas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']...Dalsza dyskusję podejmę z Państwem po przedstawieniu na Forum Dogomania niniejszego dokumentu.[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I w ten oto sposób użytkownik Sylvia_66 przypadkowo sama się zakneblowała :cool3: .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Szkoda, bo chociaż bojowość była na 5, to trafność argumentacji max 1.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W tej sytuacji polecam łaskawej pamięci użytkownika - Psalm 23 :lol: . [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]I w ten oto sposób użytkownik Sylvia_66 przypadkowo sama się zakneblowała :cool3: .[/FONT][/COLOR]
[/quote]
Podjęła słuszna decyzję.Nie ma z kim i nie ma oczym dyskutowć a Ty Ravik dalej się nakrecaj i wypisuj głupoty.Widocznie z dobrze sie czujesz:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Napisal Jasiek [quote]
[I] " Ty Ravik dalej się nakrecaj i wypisuj głupoty.Widocznie z dobrze sie czujesz"[/I][/quote]Jasiu juz dostales dokument.... [SIZE=1][B]obrazkowa[/B] "technologia produkcji" dozych uszu :cool3:;-) [SIZE=2] ... [/SIZE][/SIZE][URL]http://www.klubdoga.prv.pl/[/URL]

Poogladaj obrazki i zastanow sie nad slowami Arthura Schopenhauera[I] "Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem." [/I]
I nie trac nadziei, moze jeszcze bedzie z ciebie filozof:cool3:;)

[SIZE=1]Chociaz Arthur Schopenhauer bylby pesymista;)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[I][quote name='"moskit"']Pozdrawiam hodowle Z Ozgiliathu :lol::lol:, wiem ze nie tna ale wymienilbym 20, ktore tnie (ale to nie umniejsza chwaly Fifce).[/quote][/I]
[I][quote name='"LALUNA"']Akurat pisałam o innej. Z Carskiego Dworu. No popatrz czyli juz mamy dwie hodowle we Wroclawiu które znamy i nie tną.[/quote][/I]
[quote name='"iwona&Car"']No to wymienie trzecia hodowle Czarnych Terierow tylko z samego Wroclawia-
Hodowla Z RUSKICH BYLIN w ktorej urodzilo sie 9 szczeniaczkow 28.06.08,
wszystkie beda cieszyly sie dlugimi ogonkami przez cale swoje zycie :lol:
GRATULACJE :multi:[/quote]

W Polsce kopiowanie wsrod Czarnych terierow to chyba od klimatu zalezy.
Tak jak we Wroclawiu nie kopiuja TAK [B]W SZCZECINIE[/B] RZNA OGONY CZARNYM TERIEROM AZ SIE KURZY.

Ostatni miot CTR Black Paradise maluszkom urznieto ogony :-(:-(:-(
No ale co tu sie dziwic jak poslowie to robia i taki przyklad daja :roll:
Ciekawa jestem czy zarowno Posel i hodowla Black Paradise potrafi powiedziec ktory to wet tnie ???????????????????????????????????
Skoro wg nich nie jest zabronione kopiowanie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']
[I][B][B][COLOR=red]Proszę o dokument w którym zakazuje się jednoznacznie kopiowania uszu i kurtyzowania ogonów w RP.[/COLOR][/B][/B][/I][/quote]

"Statut Zwiazku Kynologicznego w Polsce"

Ten dokument wzywa do przestrzegania [B]ogolnych norm etycznych[/B] przez czlonkow Zwiazku. ZKwP ma nad tym czuwac.
Kazdy wyczuwa, jak oni czuwaja. Chcialas dokument to go masz.

No, chyba ze uslysze ze "kopiowanie i kurtyz[I][B]an[/B][/I]owanie" jest etyczne.
Najpierw pojawia sie norma etyczna - pozniej zapis prawny.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]To tak jak w jezdziectwie.[/COLOR]
Nie ma prawa zakazujacego uzywania ostrog czy lin pod popregiem.
Z tym ze w naszej paczce za ostrogi nikt by z Toba nie rozmawial a za liny pod popregiem moglabys dostac w skore - chociaz dawanie w skore jest prawnie zakazane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76'][I][B][B][COLOR=red]Bardzo proszę o nie rozmywanie tematu.[/COLOR][/B][/B][/I]

[I][B][B][COLOR=red]Proszę o dokument w którym [SIZE=4]zakazuje się[/SIZE] jednoznacznie kopiowania uszu i kurtyzowania ogonów w RP.[/COLOR][/B][/B][/I][/quote]
[B]Skoro tak, to ja poproszę o dokument, w którym jednoznacznie napisane jest dosłownie tak: [/B]
[B]"[SIZE=4]zezwala się[/SIZE] na obcinanie uszu i skracanie ogonów u psów"[/B] :razz: :mad:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moskit'][COLOR=black]To tak jak w jezdziectwie.[/COLOR]
Nie ma prawa zakazujacego uzywania ostrog czy lin pod popregiem.
Z tym ze w naszej paczce za ostrogi nikt by z Toba nie rozmawial a za liny pod popregiem moglabys dostac w skore - chociaz dawanie w skore jest prawnie zakazane[/quote]
czyżby paczka naturalsów? :evil_lol:
a co powiesz na używanie ostrzejszych wędzideł? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Przecież Sylvia wstawiła...[/quote]
”- Po co, kotku, byłeś w królewskim pałacu?
[I]- Zobaczyć królową, w złocistej koronie.[/I]
- A co zobaczyłeś, ty wścibskie ladaco?
[I]- Zobaczyłem myszkę, siedzącą przy tronie...”[/I]

Link to comment
Share on other sites

Co do quAsimatrymonialnych propozycji, to Krzyś nie był niestety pierwszy. Ale mnie nie pociągają paniusie skłonne (a może zmuszone?) korzystać z usług żigolaków, jak również rola ta zupełnie mi nie odpowiada, więc nie czekaj 2-3 lata nadaremnie Luśka
[quote name='LALUNA']Jeżeli chcesz, aby kobiety Ci płaciły to musisz trochę popracowac. Z logiką cienizna i już nie dasz rady, więc może spróbuj na siłowni rzeźby. I zgłoś sie za jakie 2-3 lata, moze dasz radę w jakimś zespole tanecznym.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Sylvia_76'][B]Co jakiś czas po prostu bedę wklejać to pismo by mogli je przeczytać Ci z Państwa[/B], którzy zadają sobie pytanie czy w RP mozna kopiować uszy i ogony u psów.
[FONT=Arial][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc098435c6bf6b8a"][COLOR=#800080]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc098435c6bf6b8a[/COLOR][/URL][/FONT]
Proszę o dokładne przeczytanie pisma a szczególnie o zwrócenie uwagi na słowo "lub" w wersie 8, zdanie w wersie 11 zaczynające się od słów "Należy przy tym zaznaczyć (...)" oraz przedostatni akapit zaczynajacy się od słów: "W przepisach ustawy o (...)"[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Sylvia_76, widzę że wybrańcy narodu, którzy „w ramach swojego hobby, zaciekle hodują nie swoje dogi” :razz: , nie pozwalają wdawać się w dyskusję z Państwem :p. Się nie martw, ja będę wklejała to rewelacyjne pismo z MRiRW. Możesz mi dzisiaj nie wierzyć, ale tak naprawdę to ja tobie sprzyjam. Przecież ty i ja chcemy tego samego, żeby psiaki miały GIT, prawda? I tego się trzymajmy :multi: . [/FONT][/COLOR]
Zapraszamy do nas!
[COLOR=black][FONT=Verdana]Buziaczki :lol: .[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Posłowie myknęli na wakacje, a koalicja działa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W niedzielę słyszałam kawałek programu o okaleczaniu psów. Szkoda, że nie nagrałam, górą nasi :multi: .[/FONT][/COLOR][/quote]

Trzeba robić jak najwięcej dymu i rabanu.

Dopóki nie chodzi o "lub czasopisma" decyzję o zapisach i interpretacjach podejmują zakurzeni urzędnicy w zakurzonych pokojach. Ci sami od lat.

Tacy, którzy mając wątpliwości dzwonią do starych, sprawdzonych działaczy, co to "wicie-rozumicie".

Nic nie motywuje lepiej biurwy, której brakuje kilku lat do emerytury niż ryzyko wydania z siebie kwitu niezgodnego z oczekiwaniami artykułowanymi przez media.

Trzeba iść za ciosem. Trzeba złożyć kwit z zapytaniem powołującym się na opinie przedstawione w mass-mediach. KPA wymusza terminy odpowiedzi.

Trzeba iść tą drogą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Posłowie myknęli na wakacje, a koalicja działa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W niedzielę słyszałam kawałek programu o okaleczaniu psów. Szkoda, że nie nagrałam, górą nasi :multi: .[/FONT][/COLOR][/quote]

JA SLYSZALAM CALY PROGRAM O OKALECZENIU ZWIERZAT .
WSPANIALE :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zbyś']Trzeba robić jak najwięcej dymu i rabanu.

Dopóki nie chodzi o "lub czasopisma" decyzję o zapisach i interpretacjach podejmują zakurzeni urzędnicy w zakurzonych pokojach. Ci sami od lat.

Tacy, którzy mając wątpliwości dzwonią do starych, sprawdzonych działaczy, co to "wicie-rozumicie".

Nic nie motywuje lepiej biurwy, której brakuje kilku lat do emerytury niż ryzyko wydania z siebie kwitu niezgodnego z oczekiwaniami artykułowanymi przez media.

Trzeba iść za ciosem. Trzeba złożyć kwit z zapytaniem powołującym się na opinie przedstawione w mass-mediach. KPA wymusza terminy odpowiedzi.

Trzeba iść tą drogą![/quote]
Zbyś :) Przebrnęłam przez federację :) Musze przetrawić...
Co do ogonków może wiecej konkretów :) Boję się nawet mysleć:cool3:
co Ty masz na myśli pisząc o biurwie, kwitach, mass- mediach i kpa?

[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Posłowie myknęli na wakacje, a koalicja działa.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]W niedzielę słyszałam kawałek programu o okaleczaniu psów. Szkoda, że nie nagrałam, górą nasi :multi: .[/FONT][/COLOR][/quote]
A ja cały :)

[quote name='iwona&CAR']JA SLYSZALAM CALY PROGRAM O OKALECZENIU ZWIERZAT .
WSPANIALE :multi::multi::multi:[/quote]

[quote name='LALUNA']Opowiedz o czym było. Mądrze chociaz gadali i na temat?[/quote]
Ja mam nagrane :) Laulna spacerek może jakiś wspólny ? Oczywiście jeżeli nie boisz się moich smoków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...