Jump to content
Dogomania

Kopiowane - Czy to karalne?


1w0na

Recommended Posts

[quote name='Beata_Dorobczyńska']Jak uzytkownik forum Dogomania nie zgadzam się aby moderatorem był ktos o złamanym kręgosłupie moralnym i braku elementarnego wychowania.
Bardzo proszę o pozbawienie użytkownika Elitesse funkcji moderatora bo internet mimo wszystko jakieś prawa i obowiązki posiada.[/quote]

to sie usmialam :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beata_Dorobczyńska']Jak uzytkownik forum Dogomania nie zgadzam się aby moderatorem był ktos o złamanym kręgosłupie moralnym i braku elementarnego wychowania.
Bardzo proszę o pozbawienie użytkownika Elitesse funkcji moderatora bo internet mimo wszystko jakieś prawa i obowiązki posiada.[/quote]
[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][I]Się nie dziw.[/I][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][I]"Ryba" psuje się od głowy.[/I][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][I]Prawda :lol:?[/I][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Czytamy i musze Ci powiedziec ze tylko Niceravik miala na tyle kultury aby przeprosić druga osobne ze pisze per Ty z małej litery. W przeciwieństwie do Elitesse która nie potrafiła sie tak samo z kulturą zachować :p[/quote]

o bosh ale tragedia sie stala ze napisalam cos z malej litery :evil_lol:

ale tak to juz jest ze gdy koncza sie argumenty zaczynaja sie *******y :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Czytamy i musze Ci powiedziec ze tylko Niceravik miala na tyle kultury aby przeprosić druga osobne ze pisze per Ty z małej litery. W przeciwieństwie do Elitesse która nie potrafiła sie tak samo z kulturą zachować :p[/QUOTE]
Yes... jakby ta duża litera była najważniejsza...

Jesteście po prostu zaślepieni i uważam, że nikt z was nie ma w sobie za grosz obiektywizmu...

Wasz biznes... Ja osobiście widzę, co robią źle jedni i drudzy...

Przepraszam, Wy jesteście przecież niewiniątka i nic nie można Wam zarzucić. Działacie zgodnie z prawem i Waszą wiarą...

yesssssss.....

Link to comment
Share on other sites

Owszem czytam posty Niceravik i wnioskuję, że potrafi dogryźć bez chamstwa - potrafi udowodnic komuś że jest taki a nie inny, bez nazywania jego mowy np bełkotem. I tym się od takiego Jaśka różni, panie CzarneGwiazdy. Nikt tu nie mowi że nie mozna kogoś wyśmiać - po prostu jak chce się z kogoś szydzic to trzeba wiedzieć jak. Szydzenie z kogoś wierszem jest zdecydowanie bardziej do przyjęcia niż nazywanie go "nawiedzonym grinpiskiem" (uparcie powrócę do tego że używający tu na forum tego określenia nie jest godzien działaczom Green Peace butów wytrzec, a raczy sobie z nich dworować...)

Druga sprawa - masz rację, nie ma we mnie za grosz obiektywizmu dla osób które okaleczają psy żeby bardziej im się podobały! I nigdy go we mnie nie będzie.

Uważam podobnie jak Beata_Dorobczyńska - moderator powinien świecić przykładem! Jak moze byc moderatorem ktoś, kto zasady nie tylko kultury, ale i pisowni w języku Polskim kwituje stwierdzeniem "internet rządzi się własnymi prawami"? Własnie dlatego się rządzi, ze ignorantom nie chce się sprawdzic w słowniku, lub napisać czegoś wielką literą. To żadne usprawiedliwienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']o bosh ale tragedia sie stala ze napisalam cos z malej litery :evil_lol:

ale tak to juz jest ze gdy koncza sie argumenty zaczynaja sie *******y :diabloti:[/quote]
Elitesse, argumenty owszem od jakiegos czasu już są i dobrze sie mają , ale jakos nie potrafisz znaleźć własnych coby je obalic.
No wiec czekamy a skoro ich nie dajesz a ich brak zastepujesz postami bez kultury, to jedynie zwracamy grzecznie uwage.
Ale jezeli już mamy mówic o argumentach, to moze zacznij od tego
[QUOTE][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Ponadto u niektórych ras psów obcięcie części małżowin usznych zapobiega stanom zapalnym w obrębie ucha zewnętrznego, w tym przewlekłym i ostrym zapaleniom kanału słuchowego zewnętrznego.[/SIZE][SIZE=3] W związku z tym zabieg kopiowania małżowin usznych u tych ras [B]jest często zabiegiem profilaktycznym[/B][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Prosze o badania weterynaryjne na podstawie których to można byłoby dowiesc.
Nasze publikacje podpisane przez weterynarzy i uczelnie mówia cos wrecz odwrotnego.
No to przejdzmy do tych argumentów, skoro zasady kultury nie są Twoja mocna strona i wolisz o nich nie rozmawiac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Yes... jakby ta duża litera była najważniejsza...

Jesteście po prostu zaślepieni i uważam, że nikt z was nie ma w sobie za grosz obiektywizmu...

Wasz biznes... Ja osobiście widzę, co robią źle jedni i drudzy...

Przepraszam, Wy jesteście przecież niewiniątka i nic nie można Wam zarzucić. Działacie zgodnie z prawem i Waszą wiarą...

yesssssss.....[/quote]
[COLOR=black]Zasad i kultury się nie „waży”. One są i obowiązują bezwarunkowo! Dlatego ja do Vectry zaimki będę pisała z wielkiej litery. Bo ona tak sobie życzy. Jej życzenie jest najważniejsze. Koniec.[/COLOR]

[CENTER][COLOR=black][B][COLOR=red]My przede wszystkim posługujemy się wiedzą, [/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=black][B][COLOR=red]a nie „anonimowymi gniotami” - przy dowodzeniu czegokolwiek![/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=black][B][COLOR=red]A Wy używacie anonima![/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=black][B][COLOR=red]Chyba, że pokażesz autora :lol:?[/COLOR][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jestem , byłam i będę przeciwniczką kopiowania uszu i cięcia ogonów ale nie dlatego chcę aby moderatorem nie była Elitesse a dlatego, ze jako moderator nie ma prawa być niegrzeczna w swoich wypowiedziach , lekceważąca ani tym bardziej nie ma prawa twierdzić , ze internet rządzi się swoimi prawami - to jest forum moderowane i własnie na tym polega rola moderatora.
Drugą kwestią jest , ze jezeli jest się moderatorem forum psiego to należy jednak dbać o dobro zwierząt a nie je okaleczać.

Z mojej strony to tyle, napisałam PW do Administratora w tej sprawie , to do niego należy decyzja.

EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote]Owszem czytam posty Niceravik i wnioskuję, że potrafi dogryźć bez chamstwa - potrafi udowodnic komuś że jest taki a nie inny, bez nazywania jego mowy np bełkotem. [/quote]Oooo, tym mnie rozbawiłaś. Udowodniłas własnie, że W OGÓLE nie czytasz tego co pisze niceravik, ewentualnie pomijasz co ważniejsze wersy w tym temacie...[quote]Szydzenie z kogoś wierszem jest zdecydowanie bardziej do przyjęcia niż nazywanie go "nawiedzonym grinpiskiem"[/quote]buahaha.... Jak się cofniesz parę postów to zobaczysz, kto pierwszy użył tego stwierdzenia :evil_lol:
Poza tym... co za różnica - szydzić z kogoś między wierszami czy bezpośrednio. Tak samo, jaka różnica, obgadywać kogoś za plecami, a powiedzieć mu cos prosto w twarz, co sobie myśli. To pierwsze jest dla mnie szczytem bezczelności i oznacza tchórzostwo...

[quote]dlatego, ze jako moderator nie ma prawa być niegrzeczna w swoich wypowiedziach , lekceważąca ani tym bardziej nie ma prawa twierdzić , ze internet rządzi się swoimi prawami[/quote]internet rządzi się swoimi prawami... ban?

[quote] ktoś, kto zasady nie tylko kultury, ale i pisowni w języku Polskim kwituje stwierdzeniem[/quote]Ty też nie znasz... i co? Powinnaś dostać bana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Oooo, tym mnie rozbawiłaś. Udowodniłas własnie, że W OGÓLE nie czytasz tego co pisze niceravik, ewentualnie pomijasz co ważniejsze wersy w tym temacie [/quote]
Bzdury opowiadacie, towarzyszu... przyznaję, ze nie czytałam od początku - tego zwyczajnie jest za duzo, na dodatek w koło Macieju o tym samym, więc zwyczajnie nie ma sensu. Natomiast to co Ty próbujesz mi wmówić - nawet tak inteligentna osoba jak ona, miała prawo się dać ponieść emocjom w końcu, cały czas jest do tego prowokowana i nie tylko ona. Podziwiam je za spokój, naprawdę. Mnie też ponoszą nerwy jak myślę że ktoś może obciąc ciało psu żeby był "ładniejszy" :angryy:

[quote]...buahaha.... Jak się cofniesz parę postów to zobaczysz, kto pierwszy użył tego stwierdzenia :evil_lol: [/quote]
Po co mam się cofać? Ja widzę użycie tego stwierdzenia już drugi raz, przez tę samą osobę. Może gdyby na jednym razie zaprzestał, tobym uwagi nie zwróciła.
Liczy sie jeszcze kto to robi ciągle i w jakich okolicznosciach... ja już dałam do zrozumienia że nie wyrażenie jest obraźliwe - a kontekst. I dlaczego - również pisałam.

[quote]Poza tym... co za różnica - szydzić z kogoś między wierszami czy bezpośrednio. Tak samo, jaka różnica, obgadywać kogoś za plecami, a powiedzieć mu cos prosto w twarz, co sobie myśli. To pierwsze jest dla mnie szczytem bezczelności i oznacza tchórzostwo...[/quote]
Różnica mniej więcej taka, jak obśmianie polityka we fraszce, a powiedzenie mu w twarz że jest debilem. Róznica, rzekłabym - kulturowa. A jeśli nie widzisz różnicy między delikatnym obśmiewaniem kogoś dając mu szanse na podobną ripostę, a obgadywaniem bez wiedzy zainteresowanego - no cóż, ja nie czuję się na siłach Ci to tłumaczyc.

[quote]
internet rządzi się swoimi prawami... ban? [/quote]
A tutaj przyznam bez bicia, nie rozumiem. Komu ban, za co ban?

[quote]Ty też nie znasz... i co? Powinnaś dostać bana?[/QUOTE]
Gdzie? Wskaż gdzie się popisałam nieznajomością? Byc może masz rację i przeproszę :p Czego nie znam, zasad pisowni, czy zasad kultury? I jakiego bana, czy ja gdzieś pisałam ze za to powinien być ban, że ktoś zasad pisowni nie stosuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote]Po co mam się cofać? Ja widzę użycie tego stwierdzenia już drugi raz, przez tę samą osobę.[/quote]Bo to był własnie tego typu przytyk, którego nie zajarzyłaś :P

[quote]A tutaj przyznam bez bicia, nie rozumiem. Komu ban, za co ban?[/quote]No mi, za to, że tak napisałem... Mi moderatora nikt nie zdejmie, więc trzeba by mnie ukarać jakoś inaczej...

[quote]Gdzie? Wskaż gdzie się popisałam nieznajomością?[/quote]

[quote]w języku Polskim[/quote]


[quote]nawet tak inteligentna osoba jak ona, miała prawo się dać ponieść emocjom w końcu, cały czas jest do tego prowokowana[/quote]To jej wolno, a nam nie? Prowokuje nas brakiem wiedzy... ona nas może obrażać, a my jej nie? :evil_lol:
jjjjjaaaassneee
Przyznaj się, głosowałas na PiS!

[quote]między delikatnym obśmiewaniem[/quote]:evil_lol:

[quote]czy ja gdzieś pisałam ze za to powinien być ban, że ktoś zasad pisowni nie stosuje?[/quote]
No nie, ale tak jak mówiłem, moderatora chcecie ukarać zabraniem mu funkcji, a zwykłych userów jakoś też trzeba by karać, tak?







[color=red][b]"internet rządzi się własnymi prawami"[/b][/color]

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego Ty sobie stary tak dopowiadasz? Nigdzie nie napisałam żeby karać Elitesse, zeby jej zabierać moda. Napisałam tylko ze uważam że mod powinien się zachowywać trochę inaczej! W ogóle nic nie pisałąm o żadnym karaniu...dośpiewujesz sobie jak Ci wygodnie chłopaku. A potem napiszesz że to my jesteśmy nieobiekywni? :) Nie wrzucaj moich wypowiedzi do jednego worka z Beatą_D (przepraszam za skrócenie nicka, ale długaśny jest ;), ja tylko uważam że ona ma racje, ale do adminów nie pisałam.
Pudło misiu, głosowałam na PO i LiD... Nadal czekam na ten obraz gdzie się popisuję nieznajomoscią zasad, bo chyba nie o ten język chodzi? Po jednej pomyłce nie mozna twierdzić ze ktoś czegoś nie zna...

Link to comment
Share on other sites

Sa ludzie i taborety - wybierz co do Ciebie pasuje .

Nie MY chcemy pozbawić moderatora funkcji tylko JA chcę a to zasadnicza różnica.
Jeszcze raz wytłumaczę - wg mnie moderator to osoba wyróżniona więc powinna być przykładem a zwykły uzytkownik - no cóż każdy samodzielnie pracuje na swoja opinię , każdy sam wystawia sobie świadectwo , każdy albo posiada kulturę własną i kulturę dyskusji albo nie .

I to już wszystko , po raz trzeci nie będę tłumaczyć .

ps. nie głosowałam na PIS
ps2, Visenna o powinno być małą litera bo to przymiotnik i tylko tyle.

Link to comment
Share on other sites

A ja poprosze o te niby argumenty.
Dla przypomnienia:



[QUOTE][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Ponadto u niektórych ras psów obcięcie części małżowin usznych zapobiega stanom zapalnym w obrębie ucha zewnętrznego, w tym przewlekłym i ostrym zapaleniom kanału słuchowego zewnętrznego.[/SIZE][SIZE=3] W związku z tym zabieg kopiowania małżowin usznych u tych ras [B]jest często zabiegiem profilaktycznym[/B][/SIZE][/FONT] [/QUOTE]
Prosze o badania weterynaryjne na podstawie których to można byłoby dowiesc.
Nasze publikacje podpisane przez weterynarzy i uczelnie mówia cos wrecz odwrotnego.

Czarne Gwiazdy skoro Elitesse uciekła nam jak doszło do tych konkretnych argumentów, to moze Ty w zastępstwie cos byś podał :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']
Poza tym... co za różnica - szydzić z kogoś między wierszami czy bezpośrednio. Tak samo, jaka różnica, obgadywać kogoś za plecami, a powiedzieć mu cos prosto w twarz, co sobie myśli. To pierwsze jest dla mnie szczytem bezczelności i oznacza tchórzostwo...
[/quote]
Za to przywoływanie [B][COLOR=red]"anonimowego gniota" [/COLOR][/B]jako argumentu w dyskusji, to jest czelność i bohaterstwo :lol:. Szkoda, że tylko w Twoim wyobrażeniu.

Chłopaku, pojęcia nawet nie masz o przedmiocie, a głos zabierasz :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nigdzie nie napisałam żeby karać Elitesse, zeby jej zabierać moda.[/quote]
[quote]ja tylko uważam że ona ma racje,[/quote]Jeśli uważasz, że "ona" ma rację, to znaczy, ze podpisujesz się pod jej poglądem, który mówi, ze elitesse nie powinna mieć moderatora...

[quote] Nadal czekam na ten obraz gdzie się popisuję nieznajomoscią zasad, bo chyba nie o ten język chodzi? Po jednej pomyłce nie mozna twierdzić ze ktoś czegoś nie zna...[/quote]A dlaczego nie? Jak można stwierdzić, że "nie zna sie zasad wychowania", to po pomyłce innego rodzaju nie mozna? Opowiadasz...

[quote]Sa ludzie i taborety - wybierz co do Ciebie pasuje .[/quote]A do kogo ta "dogryzająca wypowiedź bez chamstwa"? Bo nie wiem.. do visenny?

[quote]Chłopaku, pojęcia nawet nie masz o przedmiocie, a głos zabierasz [/quote]A ja uważam, że ty nie masz o "przedmiocie" bladego pojęcia... na szczęście nie tylko ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Jeśli uważasz, że "ona" ma rację, to znaczy, ze podpisujesz się pod jej poglądem, który mówi, ze elitesse nie powinna mieć moderatora... [/quote]
Oj chłopaku :shake: Napisałam pod czym się podpisuję. Pod tym że nie powinna mieć? Owszem - nie powinno się jej go dawać. Ale skoro już ma to ma. NIGDZIE NIE PISZĘ ŻE NALEŻY JEJ GO ZABRAĆ W ZWIĄZKU Z TYM. Prosiłam Cię - nie dośpiewuj sobie.

[quote]A dlaczego nie? Jak można stwierdzić, że "nie zna sie zasad wychowania", to po pomyłce innego rodzaju nie mozna? Opowiadasz...[/quote]
Boże, jak Ty sobie naginasz, naciągasz jak Ci wygodnie! Dlaczego nie? Dlatego że moja pomyłka jest jedna! A to łamianie zasad o którym pisaliśmy było notoryczne, wielokrotne! Nawet takie rzeczy Ci trzeba tłumaczyć? Notoryczne pisanie z małej litery zaimków osobowych nazywasz pomyłką? Ogarnij temat, bo mnie zarzucasz że nie czytałam, a tu proszę.

[quote]A do kogo ta "dogryzająca wypowiedź bez chamstwa"? Bo nie wiem.. do visenny?[/Quote]
A moze i do [b]V[/b]isenny. Kolejny co się kulturą popisał...a może to pomyłka zwykła? Okaże się w następnych postach.. A co do wypowiedzi - ja wybrałam. Wybrałam "ludzie", w odniesieniu do siebie, bo taki wybór pozostawiono- nie widzę w tym chamstwa. Jesli ktoś w odniesieniu do siebie wybrał "taboret" to faktycznie może to uważać za chamskie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej Czarne Gwiazdy, moze wykaż sie w rozmowie o konkretach, a nie zbaczaj z z tematu. bo tak kazdy temat bedziecie offowac. A chyba chodziło Wam o argumenty.
No wiec jeszcze raz
[QUOTE]Prosze o badania weterynaryjne na podstawie których to można byłoby dowiesc ze
"... [FONT=Times New Roman][SIZE=4]Ponadto u niektórych ras psów obcięcie części małżowin usznych zapobiega stanom zapalnym w obrębie ucha zewnętrznego, w tym przewlekłym i ostrym zapaleniom kanału słuchowego zewnętrznego..."[/SIZE][/FONT]

Nasze publikacje podpisane przez weterynarzy i uczelnie mówia cos wrecz odwrotnego.

Czarne Gwiazdy skoro Elitesse uciekła nam jak doszło do tych konkretnych argumentów, to moze Ty w zastępstwie cos byś podał :cool3:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Boże, jak Ty sobie naginasz, naciągasz jak Ci wygodnie! Dlaczego nie? Dlatego że moja pomyłka jest jedna! A to łamianie zasad o którym pisaliśmy było notoryczne, wielokrotne! Nawet takie rzeczy Ci trzeba tłumaczyć? Notoryczne pisanie z małej litery zaimków osobowych nazywasz pomyłką? Ogarnij temat, bo mnie zarzucasz że nie czytałam, a tu proszę.[/quote]No to teraz pytanie za sto punktów. Pokaż mi regułę/zasadę ortograficzną, która mówi, że w listach nieformaclnych/nieoficjalnych NALEŻY pisać zaimki osobowe wielką literą.

[quote]chyba chodziło Wam o argumenty.
No wiec jeszcze raz[/quote]Ja, a także inni już się wypowiadali na ten temat, nie będę powtarza sto razy jednego zdania, jak to robi niveravik.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja, a także inni już się wypowiadali na ten temat, [/QUOTE]
Nie Czarne Gwiazdy, masz kiepska pamiec. Ani Ty ani inni nie podali badań wetrynaryjnych na ten temat.
Wobec czego wystarczy ze sie w tym temacie wypowiesz sie tylko raz, jeden i to bedzie ten pierwszy raz.
No wiec?
Argumentów zabrakło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Nie Czarne Gwiazdy, masz kiepska pamiec. Ani Ty ani inni nie podali badań wetrynaryjnych na ten temat.
Wobec czego wystarczy ze sie w tym temacie wypowiesz sie tylko raz, jeden i to bedzie ten pierwszy raz.
No wiec?
Argumentów zabrakło?[/QUOTE]
A jakie badania mówią, że NIE zapobiega?

Poza tym... dla Was wszystko co nie po myśli jest "bełkotem"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']A jakie badania mówią, że NIE zapobiega?

Poza tym... dla Was wszystko co nie po myśli jest "bełkotem"...[/quote]

Mozesz tu sobie poczytac ze nie ma wskazan medycznych dla obcinania uszu.
[URL]http://www.doggiesparadise.com/earcropping-dogs.shtml[/URL]

I jeszcze moge Ci nie jedna strone podac.
No dobra to podaj teraz Ty.
NArazie nie dałes ani jednej stronki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...