Jump to content
Dogomania

Kopiowane - Czy to karalne?


1w0na

Recommended Posts

[quote name='Korenia']Elit. ja z czystej ciekawości zapytam... po co kopiowałaś ogonki?[/quote]

Podobne pytanie zadałam jej kiedyś i do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi i raczej już się nie doczekam,bo przecież nie przyzna sie na forum,że ciacha ogony pod zamówienia klienta(w ostatnim miocie kilku szczeniaków nie okaleczyła przy czym pozostałe nie miały takiego szczęścia).Kasa...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Quelthalas']Hmmm...a możesz mi napisać, kto u Ciebie dokonywał przeglądu tego miotu?Tak z czystej ciekawości pytam :cool3:


Mądry prawnik....Sam nie uciął, a serce go zabolało na widok okaleczonego psiaczka :diabloti: -ot, taki żarcik mi się wkradł :eviltong:[/quote]

hmm trudno zeby nabwyca sam kopiowal ogonki skoro robi sie to u 2-3 dniowych szczeniat :roll:

a na protokole przegladu miotu widnieja podpisy:
- przewodniczacego oddzialu
- z-cy przewodnizcacego do spraw hodowlanych
- kierownika sekcji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikador']Podobne pytanie zadałam jej kiedyś i do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi i raczej już się nie doczekam,bo przecież nie przyzna sie na forum,że ciacha ogony pod zamówienia klienta(w ostatnim miocie kilku szczeniaków nie okaleczyła przy czym pozostałe nie miały takiego szczęścia).Kasa...[/quote]

widac nie slecze od rana do wieczora przy kompie i nie sledze z zapartym tchem tego watku :diabloti:

we wszystkich miotach a nie tylko w ostatnim czesc szczeniat jest ogoniasta a czesc nie

a swoja droga bardzo chcialabym byc w tak komfortowej sytuacji i przed urodzeniem sie szczeniakow miec zamowienia na caly miot - aby moc decydowac czy kopiowac czy nie - ale szczerze mowiac calkiem niedaleko mi do tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hmm trudno zeby nabwyca sam kopiowal ogonki skoro robi sie to u 2-3 dniowych szczeniat :roll:

a na protokole przegladu miotu widnieja podpisy:
- przewodniczacego oddzialu
- z-cy przewodnizcacego do spraw hodowlanych
- kierownika sekcji[/quote]
Skoro widnieją podpisy i są to osoby przecież publiczne to ja poproszę o nazwiska,albo chociaż powiedz mi, do którego oddziału należysz:diabloti: ,żeby nie było problemu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Elitesse']bo ZK tego nie zabrania ot co[/quote]

Mijasz się z prawda. No chyba ze jestes w stanie pokazac komunikat ZKwP gdzie dozwala na kopiowanie.
Wiec raczej wychodzi z załozenia ze nie widzi, ale ludzie którzy tatuują mioty, zaczynaja się zastanawiac czy mogą i czy nie powinni zawiadomić prokuratury. Byc moze nie zawiadomia, ale zaczna odmawiac tatuowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Mijasz się z prawda. No chyba ze jestes w stanie pokazac komunikat ZKwP gdzie dozwala na kopiowanie.
Wiec raczej wychodzi z załozenia ze nie widzi, ale ludzie którzy tatuują mioty, zaczynaja się zastanawiac czy mogą i czy nie powinni zawiadomić prokuratury. Byc moze nie zawiadomia, ale zaczna odmawiac tatuowanie.[/quote]


droga laluno co nie jest zakazane jest dozwolone i tyle na ten temat

a komunikatu w sprawie zakazu nie ma choc byl tak szumnie zapowiadany przez droga nam ravik i to mialo byc w miniony weekend zalatwione :eviltong:

[QUOTE]Pisałam wcześniej, że od października szykują się duuuuże zmiany w ZK.
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]droga laluno co nie jest zakazane jest dozwolone i tyle na ten temat [/QUOTE]
Elitesse nick pisany duza literą pisze się duża literą. Ot taka zwykła kultura w dyskusji. :p

ZKwP jest stowarzyszeniem i jego działanie musi być zgodne z prawem o stowarzyszeniach, które musza przestrzegac ustawy RP.
Wiec znowu mijasz sie z prawdą
[QUOTE]
[CENTER][B][FONT=arial, helvetica, sans-serif]Rozdział 1[/FONT][/B]
[B][FONT=arial, helvetica, sans-serif]Przepisy ogólne[/FONT][/B][/CENTER]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif][B]Art. 1. [/B]1. Obywatele polscy realizują prawo zrzeszania się w stowarzyszeniach, zgodnie z przepisami Konstytucji oraz porządkiem prawnym określonym w ustawach.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]2. Prawo zrzeszania się w stowarzyszeniach może podlegać ograniczeniom przewidzianym jedynie przez ustawy, niezbędnym do zapewnienia interesów bezpieczeństwa państwowego lub porządku publicznego oraz ochrony zdrowia lub moralności publicznej albo ochrony praw i wolności innych osób.[/FONT][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA'].... ale ludzie którzy tatuują mioty, zaczynaja się zastanawiac czy mogą i czy nie powinni zawiadomić prokuratury. Byc moze nie zawiadomia, ale zaczna odmawiac tatuowanie.[/quote]

To zawiadom prokuratute że od lat ZK uprawia niecny proceder tatuawania psów tylko dołącz do tego zawiadomienia też zaświadczenie o swojej poczytalności:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.Acha i przy okazji zgłoś że kolczykuje się bydlo i trzodę chlewną:evil_lol::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA'].

ZKwP jest stowarzyszeniem i jego działanie musi być zgodne z prawem o stowarzyszeniach, które musza przestrzegac ustawy RP.
Wiec znowu mijasz sie z prawdą[/quote]

Czy ktoś w sądzie udowodnił ZkwP że działa niezgodnie z prawem?Jeszcze poki co taki się nie znalazł i nie znajdzie się a to z prostej przyczyny;ZK jak najbardziej działa zgodnie z obowiazujacym prawem w Polsce i prawem międzynarodowej organizacji kynologicznej FCI ktorej od lat jest członkiem.
I bardzo Cię proszę przestań dorabiać teorię do swojej wyimaginowanej ideologii.

Link to comment
Share on other sites

śmieszne...

Prawo jest prawem i należy go przestrzegać. Prokuratura powinna zająć się weterynarzami, którzy dopuszczają się cięcia, hodowcami, którzy swoje psy oddają do przeprowadzania takiej operacji..

Od czegoś trzeba zacząć..

W innych krajach przede wszystkim przestrzegane jest prawo na wszystkich szczeblach, jest jasno określone. Ale to nie tylko prawo, również świadomość ludzi wyrządzania krzywdy zwierzętom...
To tylko w Polsce taka zaściankowość... wieś w centrum Europy!

Link to comment
Share on other sites

Jasiu jak widac nie tylko używasz słów które nie rozumiesz, ale tez nie bardzo rozumiesz całych zdań. Pytanie było czy ZKwP pozwala kopiowac.
Odpowiedz brzmi nie pozwala poniewaz zakazuje tego jego własny regulamin dziłalnosci o stowarszyszeniach.
Jezeli chodzi o kolczykowanie bydła i trzody chlewnej to gdybys poczytał statut ZKwP to wiedziałbys ze tym sie ZKwP nie zajmuje.
Jednak to nie jest ten temat, wiec polecam przestudiowac strone i regulaminy ZKwP, zanim znowu napiszesz takie mało sensowne posty i jeszcze w dodatku nie na temat.
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=reg&r=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA'] Pytanie było czy ZKwP pozwala kopiowac.
Odpowiedz brzmi nie pozwala poniewaz zakazuje tego jego własny regulamin dziłalnosci o stowarszyszeniach.
[/quote]

Powiadasz ze ZkwP nie pozwala na kopiowanie?A gdzie to Ty przeczytałaś w ustawie o stowarzyszeniach?Powtarzam jeszcze raz najpierw trzeba w sądzie udowodnic że organizacja kynologiczna LAMIE PRAWO a nie wypisywać swoją interpretację w wmawiać wszytkim dookoła że jest jedynie słuszna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Powiadasz ze ZkwP nie pozwala na kopiowanie?A gdzie to Ty przeczytałaś w ustawie o stowarzyszeniach?Powtarzam jeszcze raz najpierw trzeba w sądzie udowodnic że organizacja kynologiczna LAMIE PRAWO a nie wypisywać swoją interpretację w wmawiać wszytkim dookoła że jest jedynie słuszna[/quote]

Jasiek ZKwP nie łamie prawa bowiem nie pozwala kopiowac, a pisze to dokładnie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=8131811&postcount=37"]tutaj[/URL]

Nie wiem ile masz lat, ale jezeli jestes niepelnoletni, to poprosc kogoś dorosłego o wyjasnienie regulaminów ZKwP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Elitesse nick pisany duza literą pisze się duża literą. Ot taka zwykła kultura w dyskusji. :p
[/quote]

twoj nick nie jest pisany duza litera - wszytkie litery sa tej samej wielkosci
wiec skad mam wiedziec czy rejestrujac sie mialas wcisniety caps lock i tak wyszlo czy jest to objaw twoje megalomanii :roll:

a ja czytajac to mam wrazenie ze mam deja vu - juz sie kiedys ktos czegos takiego tu czepial :diabloti: moze jeszcze mi zarzucisz ze nie uzywam polskich znakow i to cie obraza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']twoj nick nie jest pisany duza litera - wszytkie litery sa tej samej wielkosci
wiec skad mam wiedziec czy rejestrujac sie mialas wcisniety caps lock i tak wyszlo czy jest to objaw twoje megalomanii :roll:

a ja czytajac to mam wrazenie ze mam deja vu - juz sie kiedys ktos czegos takiego tu czepial :diabloti: moze jeszcze mi zarzucisz ze nie uzywam polskich znakow i to cie obraza :evil_lol:[/quote]

Elitesse mogłas sie odwołac do inteligencji, skoro nie mogłas liczyc na dobre wychowanie.
I skoro juz odrózniasz duze litery i małe. To zwracajac sie do kogoś przez Ty tez sie pisze dużymi literami.
I coby nie było ze tylko to mnie obraza.
To zacytuje Ci innego Moderatora Vectre
[QUOTE]niestety nauczono mnie by szanować rozmówcę ,więc nigdy Ci nie dorównam , bo nawet nie chce.
Jeśli zwracasz się do kogoś per "Ty" to zasada dobrego wychowania obowiązuje i pisze się z dużej litery.[/QUOTE]
Polskich znaków mozesz nie używac, ale zasady kultury wypadałoby poznac jak sie do kogoś zwracasz. Czyli "Twoje" piszemy dużą literką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasiek']Powiadasz ze ZkwP nie pozwala na kopiowanie?A gdzie to Ty przeczytałaś w ustawie o stowarzyszeniach?Powtarzam jeszcze raz najpierw trzeba w sądzie udowodnic że organizacja kynologiczna LAMIE PRAWO a nie wypisywać swoją interpretację w wmawiać wszytkim dookoła że jest jedynie słuszna[/quote]
[COLOR=windowtext]Jaśku, weź się doucz, albo pobaw sie balonikami :BIG:, które zostały po sobotnim balu na S/S TYTANIC, bo powtarzasz półprawdy.[/COLOR]
[COLOR=windowtext]Poza wszystkim, my jednak powołujemy się na PODPISANE dokumenty. [/COLOR]
[COLOR=windowtext]Taki dokument może być dowodem. [/COLOR]


[CENTER][B][COLOR=windowtext][COLOR=red]Wasz „ANONIMOWY GNIOT” nawet nie jest dokumentem![/COLOR][/COLOR][/B]


[B][COLOR=windowtext][/COLOR][/B]
[B][COLOR=windowtext][COLOR=red]GDZIE MU ZATEM DO DOWODU![/COLOR][/COLOR][/B]

:shake:[/CENTER]
[COLOR=windowtext]Podstawy do zarzutu istnieją, ponieważ prominentni działacze ZK mając świadomość tego, że kopiowanie jest zabronione, przyglądają się biernie i poprzez taką swoją postawę zachęcają do łamania prawa. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...