Jump to content
Dogomania

Silver,kudłatek w Hoteliku u szafirki.10.12.15 pojechał do swojego domku.


Anula

Recommended Posts

  • 3 months later...
O 28.07.2016 o 14:37, Tola napisał:

Wcąż zagladam w oczekiwaniu na zdjęcia, milo byłoby zobaczyć Silvera po takim czasie...

Tolu,właśnie rozmawiałam z p Elżbietą i wieści są naprawdę wspaniałe! Tak jak powiedziała: Silver i jej córka są dla siebie stworzeni i jedno bez drugiego nie może żyć.Nie ma tygodnia,aby córka nie dziękowała,że go ma.Silver wita ją jak wraca ze szkoły do domu tak,jak by nie widział jej kilka dni.Pięknie daje sobie wyczesać futerko i to wygląda niczym jakiś ceremoniał.Porozkładane szczotki, czesadła i Silver przekręcający  się z boku na bok,aby Ola tylko jakiejś części ciała nie pominęła.Chodzą razem na spacery i śpią w jednym łóżku,bo inaczej przecież być by nie mogło.Ma teraz przepiękne futro i wetka,jak i gromerka zgodnie stwierdziły,że jest w typie rasy Szpica wilczego.Pani Elżbieta bardzo dziękowała za zaufanie i możliwość adopcji Silvera.Usłyszałam miłe słowa pod naszym adresem i naszej pomocy bezdomniakom.Obiecane zdjęcia na maila,którego przesłałam,może nawet będą dzisiaj.Jak dojdą to wstawię

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 20.11.2016 o 18:21, Tola napisał:

Wspaniałe wiadomości, cieszą tym bardziej, ze zdjęć szczęśliwego Silverka ostatnio nie mieliśmy.

Bardzo, bardzo się cieszę i juz tęsknię za zdjeciami :)

 

O 20.11.2016 o 19:36, Poker napisał:

Bardzo się cieszę z tak dobrych wieści.Jeszcze zdjęcie nam potrzebne do pełni szczęścia.

 

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

:) Do pełni szczęścia brakuje fotek , więc czekamy.

Bardzo proszę! :) Silverek w jesiennej odsłonie i mail od Oleńki :)

Witam!

 
Silverek jest wspaniałym przyjacielem i cudownym pieskiem. Najbardziej lubi spanie, ale również spacery sprawiają mu wiele radości. Od zawsze bałam się psów, a Silver jest jedynym członkiem tej grupy, którego ani trochę się nie obawiam. Idealnie dobraliśmy się pod względem charakterów i czasem po prostu nie mogę się nim nacieszyć.
 
Pozdrawiam i przesyłam zdjęcia z jesiennego spacerku
DSC02865.JPG
DSC02875.JPG
DSC02876.JPG
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...