Jump to content
Dogomania

Łódź newsy o zwierzętach potrzebujących pomocy+lista wolont.700 psów w schronie


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam na wątku :-)
Sprowadził mnie tutaj psiak ze schroniska:
[url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=1904[/url]

Chciałabym go zaadoptować, bo w Święta odszedł mój kochany trzyłap. Zresztą bardzo do niego podobny. Czy mogę prosić o jakiś kontakt do wolontariuszy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']super wiadomość! Kochana, cudna Osoba z Ciebie! :)[/QUOTE]
Popieram:loveu:

Info, które dostała Fundacja Nasza Szkapa
[B]"UWAGA ŁÓDŹ/PODDĘBICE I OKOLICE. Komu zginął pies? Przeczytajcie koniecznie! dostałam taką wiadomość: "Sprawa jest taka: w listopadzie koleżance ukradli psa yorka odnalazła go w Poddębicach koło Łodzi wczoraj, sprawa już jest na policji ale okazało się że psiaków różnych ras jest tam około 40 może komuś jeszcze ukradli psa w okresie przed świątecznym można się dowiadywać na policji w Poddębicach z góry wielkie dzięki pozdrawiam""[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wkleiłam Twoje info na stronie schroniska w Łodzi[quote name='rita60']Popieram:loveu:

Info, które dostała Fundacja Nasza Szkapa
[B]"UWAGA ŁÓDŹ/PODDĘBICE I OKOLICE. Komu zginął pies? Przeczytajcie koniecznie! dostałam taką wiadomość: "Sprawa jest taka: w listopadzie koleżance ukradli psa yorka odnalazła go w Poddębicach koło Łodzi wczoraj, sprawa już jest na policji ale okazało się że psiaków różnych ras jest tam około 40 może komuś jeszcze ukradli psa w okresie przed świątecznym można się dowiadywać na policji w Poddębicach z góry wielkie dzięki pozdrawiam""[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']Szuka swojego miejsca na ziemi :-)
Nic nie zrobił - siku i kupa tylko na spacerku, nic nie zostało w nocy pogryzione. Wczoraj po kuchni chodził normalnie a dzisiaj się boi. Ogon jeszcze na dole.[/QUOTE]
Otworzy się...dla niego to wszystko nowe...pozdrawiam cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99256582.jpg[/IMG]


Brzydal/15 lat/ trafił do nas z ulicy Zachodniej, jest bardzo wiekowym psim dziadziusiem. Widać też, że życie go nie oszczędzało, psiak ma liczne blizny na pyszczku i całym ciele, jego uszy są mocno poszarpane, jest też wychudzony. Psiak nie prezentuje się najlepiej, jest prawdziwym brzydalem, ale w jego oczach widać jeszcze tlącą się chęć do życia. To pies spokojny i łagodny, zazwyczaj odpoczywa, nie sprawia żadnych problemów. Nie liczymy na to, że dobierze go właściciel, podejrzewamy, że raczej nikt o niego nie dbał i w efekcie stary, brzydki kundel nikomu już niepotrzebny na koniec swojego życia trafił do schroniska.

Czy ktoś zlituje się nad Brzydalem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...