Jump to content
Dogomania

Jak wystawiać owczarka???:)


natka1238

Recommended Posts

Bardzo proszę...tak do oceny zostały dopuszczone wszystkie psy które zaliczyły testy (a forhanden..tłumaczyli jako dostateczną:mad:), reasumując trzy pierwsze psy(pominę właścicieli)dostały tytuł VA z czego psy z lokatą 2 i 3 jak wczesniej pisałam z oc.forhanden z testów...ale cóż w Polsce zawsze są Państwa w Państwie...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']No nie kazdy:shake::-(
gadac z laikami o kłusie ON-ka to tak jak nie przymierzajac "ze slepym o kolorach ".Dla mnie jest super ,poogladac zgranie posuwu z wykrokiem i harmonia ruchu z tego wynikajaca.:loveu:[/quote]
Hej ,hej ,hej:)) ja też jestem laikiem ,dopiero się dokształcam co do ON-ów ,skrupulatnie wertując wszystko co z nimi związane, poczułam się ciut urażona;)) Mnie strasznie kręci ta cała otoczka,wystawianie,jak jestem przy ringu to ,aż mnie ciarki przechodzą i sama bym tak chciała:)))) Mam to chyba wrodzone,nie mając ON już się tak działo,czyli to nie ja wybrałam rasę tylko rasa mnie;)))) To takie wtrącenie na marginesie..

Link to comment
Share on other sites

natka1238 ty sie nie "urażaj";),nie obrazaj,jak ktos chce sie uczyc o ON-ku i jego pieknym ruchu to ja nie mam nic przeciwko ,wrecz przeciwnie,moge godzinami tłumaczyc ,wyjasniac ,pokazywac na przykładzie,wnerwiaja mnie:angryy: tylko tacy którzy z góry neguja ON-ka i jego piekno nie znajac sie na tym .Wybrałas ON-ka wiec "witaj w klubie" ,zakreconych na jego punkcie :multi:!

Link to comment
Share on other sites

a ja powrócę do tematu dresików itp:evil_lol:
otóz odkryłam idealne buty na spacery w jesienne deszcze, a sa to......
Kalosze, lub jak kto woli gumowce:laugh2_2::sweetCyb:
są wprost idealne:
A) nie przemakają więc mogę se chodzic po kałużach, bagienkach i innych miejscach ukochanych przez psice :lol:
b) mają nawet dobrą przyczepnośc
c) jak se włoże nogawki do środka to spodnie mam suche (przynajmniej na dole:cool3:)
d) idealnie się wpisuje w przyjęty wizerunek onkarza :diabloti:

niestety owe buty maja jedną wadę, po takim spacerku zapach z nich nie jest fiołkowy, ale podobno nie można miec wszystkiego:evil_lol::evil_lol:

ale jestem gienialna :Cool!::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Tyż mom kalosze:bigcool: Ale chyba jakieś podrabiane bo przyczepność nie teges... No spodnie moje psowe dżinsy takie to mam już tak przetarte na tyłku od wywrotek, że szok:evil_lol: Ale nogawki funfel nówki nieśmigane, gumowce ładnie chronią nogawki:lol: Tylko muszę sobie jakiś ładny dresik sprezentować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja tez mam kalsoze!!kupione tydz temu w biedronce.. chyba za duze wzielam i noga mi w nich lata.. na dworze nie etstowalam;/ ale bede msuaila chyba grube skarpety w nie wkadac zbey mi nie spadaly z nog... ogolnie to ciezko dostac takie buty na mnie bo mam waska stopke z niskim podbiciem czy czyms tam;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']Ja też kcem kaloszki!! gdzie fajne można dostać??[/quote]

ja kalsoze kupilam tydz temu w biedronce!!za ok 30 zl... wiem, ze w fajnych sklepach w wawce mozna dostac ale takie hmm sliczniusie itp za ok 100 zl;p a gdzie dostac taka gumowa/foliowa pelerynke??bo mam jakies kurtki.. ale one na wiekszy deszcz sie nie nadaja bo i tak mokne!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']A propo wystaw, to kogo mozna sie spodziewac na klubówce w Bytomiu? :razz: Ja bede próbowała dotrzec. Ale uzytkowa obstawiona, ciekawe ile z psów przjedzie testy :p[/quote]

ja bede nie wiem w ktory dzien a moze w obydwa organizuje ja ZKWP oddział Bytom ale odbedzie sie w Tarnowskich Gorach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...