Jump to content
Dogomania

Jesienne Zawody Agility w Olsztynie Nieoficjalne


saJo

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']Mudik, ktos po Ciebie wyjedzie i o 9:35 jestes na terenie zawodow :) Wystarrtujesz jako ostatnia, albo najpierw zrobimy openy i wszystko bedzie gralo :)[/quote]
To ja poproszę o start na końcu ,przesunięcie openów na początek mi nic nie daje bo jeden pies biega w openach weterańskich a jeden w zerówkach.

Trudno znów będę jechać na mini obiadkach cały miesiąc:eviltong:;) zawody ważniejsze:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']To ja poproszę o start na końcu[/quote]

Dobrze, zaczniemy od malych psow, pobiegniesz jako ostatnia w large. Ktos bedzie autkiem na Ciebie czekal na Dworcu zachodnim,tylko jeszcze nie wiem kto :lol: Najlepiej podaj mi na priv nr komorki, zebyscie mogli sie znalezc bez problemu (ten dworzec jest taaaaakiiiiii duuuuuuzyyyyy, łatwo przegapic kogos z dwoma dosc podobnymi psami ;) )

[quote name='Mudik']Trudno znów będę jechać na mini obiadkach cały miesiąc:eviltong:;) zawody ważniejsze:evil_lol:[/quote]

Ja tez. Swiadomosc, ze ktos ma tak samo zle, albo gorzej moze czlowieka podniesc na duchu :lol:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Teraz w kwestiach formalnych, do wszystkich:

[SIZE=2][COLOR=Black]1. Nastadionie obowiazuje bezzgledny nakaz sprzatania po swoich psach! [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black]W sekretariacie beda woreczki, beda smietniki specjalnie na psie kupy. Zaraz obok jest zejscie do rzeki,kapac moze niekoniecznie mozna tam psy, bo rzeka w tym miejscu przeplynela cale miasto (chociaz ja moje psy kapie i nic im nie jest), ale jest to bardzo dobre miejsce do wyprowadzenia psow w celach fizjologicznych.

[B]2. Niespelna miesiac temu zakonczono naprawianie murawy, prosze pilnowac psy, zeby nie kopaly dolkow, samemu tez lepiej nie kopac ;)

3.Absolutnie nie wolno (nawet na ulamek sekundy!) wjezdzac autami na murawe (bedzie tasma, dokad mozna dojechac samochodem).

[/B]Stadion mamy wynajety na bardzo korzystych warunkach. Mam nadzieje, ze to nie ostatnia psia impreza w tym miejscu (nie tylko agility mamy w planach). Na drugi dzien rugbysci maja tam mecz. Jesli wpadna w psia kupe, czy dolek wykopany przez psa, moga nie chciec wiecej takich imprez na stadionie.

[B]4. Udzial w zawodach frisbee (na pewno bedzie minidistance, a jak zdarzymy, rowniezlongdistance) kosztuje 10 zl.[/B] Mial byc darmowy, ale niestety mamy bardzo malo zgloszonych psow na zawody, wiec zrozumcie nas...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black] Mozna sie zglaszac rownierz w sobote rano przy rejestracji zawodnikow (chociaz byloby milo,gdybyscie jednak zrobili to przed zawodami, zaoszczedzicie nam troche balaganu ;) ).[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]
[B]5.Tak jak pisalam, wjazd na stadion jest skutecznie zakamuflowany, wiecu wazajcie, zeby nie przegapic, jesli po wjezdzie na artyleryjska dojedziecie do swiatel, to znaczy ze przebimbaliscie stadion.

6. Na 10:00 jest planowane rozpoczecie biegow, wiec pamietajcie, ze przygotowanie na torze bedzie troszke wczesniej.
[/B]
Jeszcze kila uwag pewnie sobie przypomne, bedepisac na bierzaco.

Jak cos,prosze dzwonic do mnie na kom: 607260299

PS. spacja mi szwankuje, wiec przepraszam za nowutworzoneslowa ;)


[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Naisz do cyber_zbir. On czekana szczeniakai juz zakupilklatke moze Ci pozyczy. Jest troche drzew do przypiecia psow, kawalek plotu, poza tym stadion jest nieogrodzony, wiec w miejscu gdzie konczy sie murawa, mozecie wkrecac wkretaki,kopac dolki, tunele i co sobie wymarzycie.
Przyjete, zapisane :)

[B]No towlasnie cos mi sie przypomnialo :) stadion jest odnawiany (troche byl zapuszczony do niedawna) i nie ma trybun! Wiec kombinujcie sobie miejsca do siedzenia. Troche krzeselek bedzie, ale dla wszystkich raczej nie starczy.

Bedzie zbiorkana rzecz schroniska.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Niestety na 99% mnie nie będzie ,miałam dodatkowe opłaty w tym miesiącu i taki wyjazd kosztujący mnie 100 to za dużo, nawet nie wiecie jak cholernie bym chciała być :-(:-(:-(:-(:-(:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
ale nie mogę się w sobotę się zwolnić, na FCIII też będę tylko w niedzielę
Po prostu na razie mnie nie stać na wolne soboty:shake::-(:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

Od 8:30 jest przyjmowanie zawodnikow. O 10:00 rozpoczynamy przebiegi (zaczynamy odzero, potem open, weteran), wiec ok 9:45 bedzie przygotowanie dla zerowek. Do tej godziny, chcialabym miec wszystkich odprawionych. Nasze zawody sa zawodami nieoficjalnymi, wiecksiazeczki nie sa potrzebne :)

Mudik :-(

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie info są tu: [URL]http://www.dimico.pl/formularz.html[/URL]
Przyjmujemy od 8:30, zaczynamy od zerówek myślę że zmian nie będzie.

Mudik
strasznie mi przykro:-(:-(:-(

---------------------------------------------------------
no tak ;) za późno :)

Link to comment
Share on other sites

Wiec zeby wszystko bylo jasne, kolejnosc przebiegow:
agility zero
agility open
agility weteran
jumping zero
jumping open
jumping weteran
W przerwach,kiedy czesc bedzie zasuwala przy rozstawaniu przeszkod, reszta bedzie sie bawila rzucajac talerzyki :evil_lol:
Na koniec planujemy jakas zabawe agilitowa (jesli oczywiscie bedziecie chcieli :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Chyba nie bedę tu w ogóle wchodzić bo mnie tylko dobijacie :-( :-([/quote]

Nie załamuj się, mnie też to czasem dobija. Chciałabym przyjechać, ale nie da rady, niestety pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...