Jump to content
Dogomania

piesek juz niepotrzebny - trzeba sie go pozbyc


julita104

Recommended Posts

ratujcie !!!
zobaczcie co niektorzy wypisuja - dziecko sie rodzi, piesek rozrabia to trzeba go wyrzucic lub uspic :angryy:
a niestety moja siła głosu nt szkolenia czy odpowiedzialnej miłosci wobec czworonoga jest w mniejszosci
pomozcie przemowic ludziom do rozumu.....
[url]http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=18310&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]

niestety opinia ze gdy rodzi sie dziecko to pieska trzeba wyrzucic jest coraz wiecej :(((((((

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze jak sie znudzi to tez sie pozbedzie?

za ten glos sprzeciwu to mnie tam zlinczuja pewnie zaraz :P

ja mam dwa psy i licze ze wszystko pogodze jak dziecko sie pojawi.
w zyciu nie przeszlaby mi przez glowe mysl zeby pozbyc sie psa.
rozumiem ze dziecko jest wazne, ale wypowiedzi takich osob mozna potraktowac tylko i wylacznie jako brak dobrych checi pogodzenia dziecka i ziwerzaka.
niestety to nie pierwsze miejsce gdzie spotykam sie z tego typu wypowiedziami.
ostatnio na spacerze baba sie mnie spytala "to co pani zrobi teraz z psami?" (jestem w bardzo widocznej ciazy). wybałuszyłam na nia oczy bo wogole nie wiedzialam o o chodzi. teraz juz wiem co miała na mysli
wakacje, dziecko , szczekajacy pies (wedlug wiekszosci ludzi przeciez to niemozliwe zeby to była wina czlowieka )itp - coraz wiecej psow bedzie trafiało na ulice :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

przerazil mnie ten post o "debilnym psie":crazyeye: :shake: ........boje sie ze jak dzieciatko tej pani wejdzie w wiek rozrabiania to moze byc opisane podobnym epitetem. Ale co zrobic......podobno po tym jaki sie ma stosunek do zwierzat poznac jakim sie jest czlowiekiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

oliweczka -napisałam, że te rady to jedna gorsza od drugiej, więc powinnaś zrozumieć.
A tak ogółem to masz racje co do wychowania psa, ale pamiętaj, że gdy pies jest w domu to wychowuje go jedna osoba niezważając na to czy w mieszkaniu są 2 czy 10 osób i reszta tych osób nie ma już znaczenia. ;] No i nie ukrywajmy, że niektóre rasy psów mają to do siebie, że szczekają i tego nie zmieni właściciel, a gdyby to był kundel to żalby mi było wydać te 1tys - 2tys na tresure dla kundla. ;] I nie każdy pies zmienia się po narodzinach dziecka, niektóre są nawet wtedy gorsze, bo są zazdrosne o maluszki. ;]


no tak w koncu na kundla nie warto wrr musze sie zalogowac ...

Link to comment
Share on other sites

ale jak patrze jak dyskusja sie rozwija to mi rece opadaja z powodu nowych wynurzeń pseudo psiarzy
cytat: "Uwielbiam zwierzęta i jestem przeciwna zabijaniu itd.. Ale są sytuacje, że uśpienie to jedyna możliwość :"

normalnie az sie we mnie gotuje :angryy: :mad: :angryy: :mad:

to ja wogole psychiczna jakas jestem po z yorkami dreptałam na pt i do psiego przedszkola :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

Posty Pani N. wołają o pomstę do nieba :roll:
I ten fałsz: "Jestem przeciwna zabijaniu.."
Pewnie najlepiej uśpić kundla,bo przecież jest możliwość,że obudzi,ugryzie
itp.:roll:
No i szkoda wydawać siano na zwykłego kundla....
Ech,brak słów.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks']Ręce opadają...:shake:

Polska to rzeczywiście ciemnogród pod tym względem... nasze społeczeństwo (poza niektórymi wyjątkami, za które dziękuję Bogu) nadal traktuje zwierzęta jak przedmioty.:angryy:[/quote]

Co pokazuje film TOZ'u nadawany podczas wakacji.:-(

Link to comment
Share on other sites

Ja ja byłam w ciąży miałam psa i koty, jak urodziłam córkę miałam psa (doga niemieckiego, potem wilczura - nierasowego- suczkę ) i koty. Jedna kotka spała z córką w łóżeczku. Głupie baby mnie straszyły toksoplazmozą albo, że mi kot w nocy dziecko zagryzie.:mad: Ale ja miałam koty od dziecka z kotami i psami się wychowałam i wiem lepiej. Żadna paniusia nie będzie mnie uczyć jak mam moje dziecko chować.
Moja córka wyrosła (no ma 14 lat dopiero) na wyjątkowo [B]zdrową[/B] pannę, mowy nie ma o jakiś alergiach). Już mi do domu przyniosła pierwszego znalezionego kotka :multi: "bo co miałam go zostawić, żeby zginął".
Można być w ciąży i mieć zwierzęta, można wychowywać dziecko i mieć zwierzęta tylko trzeba mieć jeszcze serce i zdrowy rozsądek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Ale dogomaniacy też się wiedzą i taktem nie popisali.
Naprawdę z takim ludźmi trzeba delikatniej, żeby dotarło, a nie tak z grubej rury, bo się zamykają na inne poglądy.[/quote]

Zgadzam się. ;) Gdy się od razu zaatakuje to duże prawdopodobieństwo będzie, że osoba również odpowie atakiem. Choćby racji nie miała... Choć zauważyłam, że ta pani czeka tylko na posty ludzi, o podobnym zdaniu co ona. Jakby chciała się upewnić w swojej decyzji. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

[quote name='Jagienka']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
Rzadko się spotyka takie namacalne przykłady [B]braku mózgu[/B] jak Niuśka...
z drugiej strony... strach się bać jak takie się rozmnażają... :shake:[/quote]

Inteligencja tej Pani widoczna jest nawet na fotce.:jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']jakbym miala taka twarz to bym jej tak nie ujawniala :siara: [/quote]
Trafne spostrzeżenie! Czytam wątek i uwierzyć nie mogę, jak głupim może być człowiek. Widzicie Dogomaniacy, "BO KUNDLE SĄ OKROPNE".
No i jak w ogóle można wydawać na takie psy pieniądze?
Gdyby taka kobita zobaczyła, co prawdziwy Dogomaniacy robią dla swoich psów, chyba padłaby na zawał.
Diabełkowa, twoje wypowiedzi na tamtym forum są świetne!
Może chociaż jedna baba pomyśli zanim coś zrobi i napisze... :shake:

Śmieszy mnie jedno.
" Mam uprzedzenie do kundli. Nie wydawałabym pieniędzy na kundla"
A później:
[quote]Kocham zwierzęta i jestem przeciwna krzywdom które wyrządzają im ludzie
[/quote]
No ciekawa jestem, jak skończyły amstaffy tej pani, i czy nie były KUNDLAMI...

A, tak na marginesie: możecie jej pogratulować rozmnażania psów :shake:
[QUOTE]Ja swoje psiaki mam od poczatku tzn sunie jak miała 6 tyg, a pies urodził się u mnie w domu na Moich rękach.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...