Jump to content
Dogomania

Gdzie z psem w góry ? okolice śląska


Basia&Safi

Recommended Posts

Polecam Agroturystykę Piotr w Sopotni Wielkiej /okolice Jeleśni/.Byłam tam z moim Reksiem w lipcu.Zaliczyliśmy wszystkie szlaki włącznie z wejściem na Pilsko:multi:Dla małego pieska też znajdzie się dużo ścieżek do spacerów. Płynie tam rzeczka Sopotnia,gdzie można sie popluskać.Okolice są piękne gospodarstwo znajduje się w bardzo zacisznym miejscu.Gospodarze bardzo mili i goscinni,chętnie przyjmują z pieskami, jak ja byłam było z moim 4 pieski i wszyscy się zgodzili.;)Naprawde polecam Podaję stronkę [URL="http://www.gawlas.info.pl"]www.gawlas.info.pl[/URL] gdzie można znaleźć zdjęcia i wszystkie potrzebne informacje.Pozdrawiam.;)

Link to comment
Share on other sites

ZAZDROSZCZĘ Ci tej Sopotni! Całe życie jeździłam do Sopotni Małej (3 km od Wielkiej) na ferie i wakacje, zabierałam zawsze psa. Jeździłam do zaprzyjaźnionej rodziny góralskiej. Od 7-miu lat tam nie byłam i cholernie zazdroszczę mojej mamie, która właśnie teraz TAM spędza wakacje...

JAK NAJBARDZIEJ POLECAM TE OKOLICE!

Link to comment
Share on other sites

Basiulko ja polecam Ci Rudawy Janowickie. Najlepiej zatrzymać się w miejscowości Janowice Wielkie, tam w informacji turystycznej można nabyć mapy okolicy i ciekawe publikacje. Do zwiedzenia polecam ruiny zamku Bolczów, bardzo malownicze ( z Klarą jeździłam tam kilkakrotnie - może pamiętasz ze zdjęć). Janowice Wielkie leżą pomiędzy Wałbrzychem a Jelenią Górą, okolice przyjazne psom, górki niewysokie a bardzo malownicze. Jeśli jesteś zainteresowana to mogę wymienić więcej atrakcji w tamtych okolicach.

Link to comment
Share on other sites

[B][I]a my włąsnie wrocilismy z zakopanego :):):):) pogoda nie dopisała :( ale i tak bylo fajnie pochodzilismy po gubałówce, pod reglami chwilke noi po krupówkach w kanjpkach i barach nie bylo problemu wszedzie chodzilismy z Safi :) nawet na kolejke na szymoszkowa mozna jechac z pieskiem:)aaa noi bylismy 2 dni na słowacji tam tez nie bylo problemow :) [/I][/B]
[url]http://pink.hej.pl/[/url] polecam na wyjazd z psiakiem :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...