Jump to content
Dogomania

SATYR - onkowaty pieszczoch 29 V 2010 przeprowadził się do hoteliku a 7 VII 12 za TM.


Bjuta

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bjuta']Tak, calkiem niedawno. Wątroba do poprawy (dostaje leki). Nery bez rewelacji. W sumie - poza klopotami z wchlanianiem - wyniki jak na staruszka przystalo...[/QUOTE]
ahhh niestety na starość nie ma lekarstwa:(.....niewiem czy jest sens meczyc Go kolejnymi badaniami i wizytami u weta

Link to comment
Share on other sites

No właśnie. Dzisiaj też dzwoniła Agnieszka. Im się tam serce kroi, że on tak niknie w oczach. No ale faktycznie - nie bardzo jest co zrobić. Jestem przekonana, że gdyby go oddać na przebadanie do psiego szpitala, to stres by go zjadł. A tak to wet może przyjechać, krew pobrać i w sumie tyle. Satyrek ponoć jest w dobrym nastroju, przychodzi się miziać, je za trzech. Ciągle jest w stanie się zerwać i potruchtać za jakąś panną... Dziewczyny mówią, że to dobry pies z kościami... Mógł być ozdobą i radością czyjegoś życia. Wielka kochana przylepa...

Link to comment
Share on other sites

Satyr ma w sumie gotowane specjalnie jedzenie, więc pewnie nie w jakości problem... Poprosiłam o zbadanie tej krwi. Dorzucę coś ekstra do Satyrowego mieszka. Tak sobie myślę, że jakby dociągnął do wiosny, to by jeszcze miał jakąś frajdę w życiu.

Link to comment
Share on other sites

Satyrek ma wpłaty od:
agata51 - 10 zł :loveu:
Lu_Gosiak - 10 zł :loveu:
Syla - 10 zł
Awit - 10 zł :loveu:
luisien - 100 zł :loveu:
Bjuta - 10 zł :loveu:
bico - 10 zł :loveu:
Bjuta - 50 zł :loveu: wpłata extra
Kaas1 - 20 zł :loveu:

Bardzo dziękuje za wpłaty!!!Za hotelik zapłaciłam 02.03.2001

Bjutko zasiliłaś nie tylko Satyrka, więc jak następnym razem będziesz robić, skok na bank, to ja też się piszę :evil_lol::eviltong:;):evil_lol:

Wpływy 3.946,93 - Wydatki 3.782 = 164,93 na dzień 04.03.2011

Link to comment
Share on other sites

Satyrkowe konto zasiliły cioteczki:
migama - 10 zł :loveu:
WIGA - 20 zł :loveu:
BasiaD - 10 zł :loveu:
al-ka - 20 zł :loveu:
baldek2 - 40 zł :loveu: za 2 m-ce
kakaicezar - 50 zł :loveu: za 5 m-cy
Jolanta08 - 10 zł :loveu:
mparsley - 20 zł :loveu:
Lu_Gosiak - 10 zł :loveu:

Serdeczne podziękowania !!!

Wpływy 4.136,93 - Wydatki 3.782 = 354,93 na dzień 21.03.2011

Link to comment
Share on other sites

Sylo, Satyrkowi się skończyło to coś na stawy. Satyrek jest trochę lepszy w tej chwili. Dziewczyny zadzwoniły uprzedzić, że psiaki teraz zostaną przeniesione na wybieg przed boksami, na czas wysiania i wykiełkowania trawy w ogrodzie. Bo na razie wokół domu jest jedno wielkie błocisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Sylo, Satyrkowi się skończyło to coś na stawy. Satyrek jest trochę lepszy w tej chwili. Dziewczyny zadzwoniły uprzedzić, że psiaki teraz zostaną przeniesione na wybieg przed boksami, na czas wysiania i wykiełkowania trawy w ogrodzie. Bo na razie wokół domu jest jedno wielkie błocisko.[/QUOTE]

Dzisiaj poślę za hotelik 350 zł.

Satyrek dostał przelew od:
agata51 - 10 zł :loveu:
Bjuta - 10 zl :loveu:
Syla - 10 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Sylo i na ten lek! :)[/QUOTE]

Na lek na razie nie da rady Bjuto.Poczekam kilka dni na nowe wpłaty.
Wpływy 4.166,93 - Wydatki 4.132 = 34,93 na dzień 01.04.2011

Zadzwoniłam do Przebieczan, z pytaniem czy kwota tego ARTHROBLOCK FORTE się nie zmieniła i kosztuje tyle samo, czyli 90 zł + koszta wysyłki.Satyrek może mieć kilka tygodni przerwy.Jak uzbiera się ta kwota, to ja ją wyślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']A no tak. Postaram się chociaż dyszkę mu wysłać.[/QUOTE]

Słuchaj Bjutko, dostałam po południu przelew od:
luisien - 100 zł :loveu:

Bardzo dziękujemy!!!

Tak więc wyślę od razu te 93 zł.

Wpływy 4.266,93 - Wydatki 4.225 = 41,93 na dzień 01.04.2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...