Jump to content
Dogomania

stojaczek


mikimol

Recommended Posts

Czy sądzicie, że powinnam kupić suni stojaczek do jedzenia? To jest goldenka, na razie ma 5 m-cy i jada na leżąco (!) -micha między łapami.

Wode generalnie pije na stojąco, chyba , że jest zmęczona po spacerze to też na leżąco.

Pytam, bo te które widziałam mają bardzo duże miski (2,5 litra)- to chyba przesada. Myślę, że takie do 1,5 l to góra.

Link to comment
Share on other sites

Tak-sama mam(dla bokserków) i innym polecam.

Tak jest psiakowi wygodnie,zdrowo(nie znam problemu skrętu żołądka u goldenów),chętniej je i chętniej pije.

Poza tym psiak uczy się ładnego trzymania główki i postawy-nieważne,czy to sunia wystawowa czy nie-każdy piesek z dumnie podniesioną główką jest ładny. :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moim pieskom ustawiam miski na plastikowych kubełkach.

Mam takie po jakiejś karmie (nie pamietam nazwy, bo piszę z pracy) i świetnie spełniają rolę pdwyższenia pod miską.

Audeo, na takim wiaderku można postawić miskę z tworzywa, to nie będzie się odbijać ( :drinking: heep).

Link to comment
Share on other sites

Audeo ale dogi są piękne to czego on się boi? Wpęedziłaś psa w kompleksy!!?? A tak poważnie to możesz zamalować dno czarną farbą to nie będzie sie tak odbijać. Ja swojej obkleiłam rant misek od spodu silikonem, bo strasznie ją wkurzało jak micha stukała tak metalicznie!

Link to comment
Share on other sites

A ja się własnie zastanawiam nad stojakiem dla Kapsia.

Powstrzymuje mnie tylko przekonanie że on to będzie przewracał. Z miską potrafi jeździć po całej kuchni w trakcie jedzenia (mimo że jest w rogu i nie powinna się suwać). On sam ją wyciąga z kąta.

A może coś mo podpowiecie jaki stojak powinienem kupić.

Link to comment
Share on other sites

A michę masz pewnie plastikową? Takie się najfajniej ciąga po kuchni i gryzie! A stojak jest metalowy i dosyć ciężki, poza tym poruszony strasznie hałasuje, a dzwięk ten jest na tyle nieprzyjemny dla psa, że odechciewa mu się bawić z michą!

No, przynajmniej u mnie tak było!

Link to comment
Share on other sites

A mi stojak zrobił mój kochany tatuś :D

Stojak jest z metalu i ma podstawkę, z czegoś co kiedyś mogło być cieżarkeim o wadze 15 kg.

Założenia stojaka były następujące: wysoki na 50 cm, trwały i stabilny.

I dzięki temu stojak na miski moich dziewczyn, przetrwa wybuch bomby :D

Link to comment
Share on other sites

A michę masz pewnie plastikową? Takie się najfajniej ciąga po kuchni i gryzie! A stojak jest metalowy i dosyć ciężki, poza tym poruszony strasznie hałasuje, a dzwięk ten jest na tyle nieprzyjemny dla psa, że odechciewa mu się bawić z michą!

No, przynajmniej u mnie tak było!

Nie, nie nie!!!! :)

Michy kapsio ma metalowe (takie błyszczące)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam!

Ja tez wlasnie Anno2 czytalam o podwyzszeniu misek w vetserwisie i szczerze mowiac, to sie powaznie zastanawiam nad tym co napisali.Przeciez to dwa przeciwne poglady-miska na ziemi?czy miska na stojaku!?Przeczytalam wiele na ten temat i poglady byly zgodne.Zeby zmniejszyc prawdopodobienstwo skretu zoladka i uksztaltowac postawe;ladnie podniesiona do gory glowe zaleca sie stojak.

Sama mam bordoga i stosuje stojak z dwoma 1,5 l metalowymi miskami od szczeniaka.

Pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
  • 1 year later...

[quote name='Blizniak2']Osobiście nie spotkałem ceramicznych misek na stojakach.
Możesz ewentualnie poszukać stojaczka z miską metalową i podmienić na ceramiczną. Myślę o czymś takim: [URL]http://zoo-sklep.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=feeder[/URL][/QUOTE]
są ceramiczne na stojaku
tylko nie wiem jak wysoki ten stojak jest
moje pytanie jeśli ktoś ma te miski to poproszę o napisanie jakiej wysokości jest ten stojak
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/miski_karmniki_dla_psa/stojak_na_miske/152358[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...