Jump to content
Dogomania

Maluszek "śmieciuszek" sobie rośnie / ma super domek! :D


zebra12

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najnowsze foteczki :)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/8/e044d6a4aafadfc8.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/8/1f18c69b8312288b.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/8/8b2e64338c0bc64f.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Karusiap, z niego kawał chłopa może i jest, ale tylko w porównaniu do tego jaki był wcześniej :-). Nadal to jest takie maleństwo, że trzeba uważać gdzie się nogi stawia, żeby go nie nadepnąć. A że jest na prawdę bardzo szybki, więc co chwilę zmienia miejsce położenia ;)
W tej chwili jest mniejszy od zwykłego kota.

Z oczkami mnie się wydaje, że jest lepiej. W tej chwili bardzo trudno jest zauważyć że coś jest nie tak. Nie wpada na przedmioty, biega za piłeczką. Zachowuje się jak normalny szczeniak . Może trochę gorzej widzi w półmroku. Natomiast wydaje mi się, że widzi w takim stopniu, że w zupełności mu to wystarcza do normalnego funkcjonowania.

Częstosć sikania na szczęście też już się zmniejszyła. Potrafi już wytrzymać całą noc, ale rano natychmiast trzeba go przetransportować na miejsce do sikania, bo inaczej nie zdąży ;-).
W tej chwili upatrzył sobie że załatwiać się będzie w łazience i tam mu też przeniosłam gazety. Ale nauczył się już, że na trawce się sika i zaraz jak wychodzimy na spacer, to Miodek robi wszystko co trzeba :-)

Energii ma mnóstwo, spokojnie obdzielił by nią wszystkie moje psy. Goni koty, ale w celach zabawowych. One niestety nie podzielają jego entuzjazmu :cool3:
Niewielu rzeczy się boi, nawet za odkurzaczem biega i próbuje go łapać. To samo dotyczy mopa. W ogóle wszystko dla niego jest ciekawe, każdą rzecz musi zobaczyć :-)
Nie usiedzi też długo na kolanach, bo zaraz musi biec innymi rzeczami się zająć. Ale jak mu się już baterie wyczerpią to idzie grzecznie spać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kiwi, to ja Ci go chętnie dam :cool3:. Nawet on trochę podobny jest do jamnika :roll:. Może mógłby mieć krótsze łapki i trochę dłuższy tułów, ale jest szorstkowłosy, a szorstkowłosego jamnika jeszcze nie masz :razz:

Maluszek przez ostatnie dni sporo urósł. Waży już 3,5 kg. Zaczyna już 12 tydzien życia. W najbliższym czasie będzie go czekać ostatnie szczepienie.

Jest bardzo kochany, coraz grzeczniejszy, coraz bardziej usłuchany. Rozumie już na szczęście słowo fe :evil_lol:. Próbuję go nauczyć siadać, ale przy jego energii ciężko jest mu taką pozycję przyjąć ;). Jedynie gdy jest już śpiący, to czasem usiądzie :lol:
Uwielbia za to śpać na kolanach i zawsze być blisko człowieka.
W ogóle lubi towarzyszyć we wszystkich czynnościach. Najbardziej podoba mi się gdzy próbuję pozamiatać podłogę, a on wisi mi na końcu szczotki :diabloti:.

Bardzo ładnie zostaje sam, gdy wracam do domu, to wychodzi zaspany, więc przypuszczam, że cały czas przesypia. Żadnych zniszczeń jak na razie nie zanotowałam. Opanował już całe mieszkanie. Nauczył się chodzić po schodach, ale sikać chodzi na szczęście do łazienki. Na zewnątrz też już ładnie się załatwia, ale nie mam na tyle czasu, żeby z nim wychodzi co godzinę, czy dwie, więc jeszcze muszę po nim sprzątać.

Całkiem ładnie już chodzi na smyczy, tylko zamieniłam mu obroże na szelczki, bo dla takiego sprinterka, są chyba bezpieczniejsze

Ehh, sama zatrzymałabym go, gdybym już swoich czworonogów nie miała... a tak muszę mu szukać jak najlepszego domku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Maluszek we wtorek skonczył 3 miesiące :loveu: . Waży już prawie 5 kg. Apetyt mu bardzo dopisuje, więc pomimo tego, że ostatnio go mocno wyciągnęło do góry, to troszeczkę tłuszczyku też ma :lol:.

Jest bardzo kochany, choć ma czasem swoje zdanie :evil_lol:.
Muszę przyznać, że maluch już się u nas tak zadomowił i jest już tak długo, że jakbym miała go oddać, to czułabym się jakbym oddawała własnego psa:shake:. Dlatego postanowiliśmy, że mały rozrabiaka ZOSTAJE NA ZAWSZE :loveu:
Nikomu już go nie oddamy :loveu:

Bardzo dobrze czuje się na kanapie, a jeszcze lepiej na poduchach :loveu: W nocy wpycha się pod kołderkę, bo ma tak króciótką sierść, że chyba marznie :lol:. Na dłuższe spacerki nie chce chodzić, bo łapki mu marzną i woła wtedy żeby go wziąć na ręce. Zaopatrzyłam go już w sweterek, ale niewiele to dało :roll: . Także taki kanapowy piesek się z niego zrobił.

Ma już na sumieniu zjedzony krawat, swoje własne szelki, pantofla i obgryzione krzesło :evil_lol: Potrafi też wysoko skakać, dosięga już klamki. W ogóle tak mi się coś zdaje, że to jakaś mieszanka wybuchowa z charakteru;). Jak będę miała chwilę, to wyślę nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

No! Aniaaaaaaa! Gratuluję małemu i Tobie! Cały czas tak marzyłam, żeby został u Ciebie! Już jak go nie dałaś do Wrosławia, to przeczuwałam, że go pokochałaś...
On mi się terierkiem wydaje. Na bank ma z niego bardzo dużo. Matka lub ojciec musiał być terierkiem.
Czekam na zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

[URL]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/lb/ai/hstg/FjcGj6ii8tkD5IBbjB.jpg[/URL]


[URL]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/lb/ai/hstg/PBBhEGEKtsksVZPnFB.jpg[/URL]

Ania pisze, że mały ma się dobrze Jest żywiołowy, jakby miał ADHD. Bardzo skoczny, wskakuje np.: na stół. Brak mu jednak instynktu samozachowawczego i potrafi zekakiwać nawet ze schodów, zamiast schodzić. Nieraz upadł. Czasem widzi coś wyimaginowanego i szczeka przez 5 min w przestrzeń. To wszystko ponoć wina niedotleniania i braku wzroku.
Ania pozdrawia wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Ania jest za granicą. Nie znam szczegółów. Wróci na Święta to się na pewno odezwie. Poprosiłam o te fotki, bo sama byłam ciekawa, jak maluch teraz wygląda. Nie umiem wkleić w wątek więc tylko linki podałam :) Dostałam tylko te dwie foteczki. Jak coś mi jeszcze przyśle, to zaraz pokażę :)
Ania wszystkich POZDRAWIA!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...