Jump to content
Dogomania

Gryfonik + OFF


oktawia6

Recommended Posts

Mała już jest prawie cała wyskubana tylko ogonek i przy ogonku jeszcze włos się mocno trzyma. Trochę mam kłopotu z wnętrzem ucha ale podobno jest puder, który to ułatwia.

[SIZE=1]Tylko nie rozumiem dlaczego zawsze przychodzi mi ochota na skubanie jak jestem w czarnej polarowej kamizelce[/SIZE]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jakaranda']Mała już jest prawie cała wyskubana tylko ogonek i przy ogonku jeszcze włos się mocno trzyma. Trochę mam kłopotu z wnętrzem ucha ale podobno jest puder, który to ułatwia.

[/QUOTE]

Jest takie fajne coś! Może jakiś groomer Ci pomoże nabyć. Ja z uszami też biegam do zakładu choć resztę robię sama. Czasami tylko przy główce korzystam z pomocy, gdyż nie posiadam takiej kolekcji zgrabnych przyrządów. Ten puder jakby rozluźnia pory naskórka i lekko znieczula. Wychodzi po nim jak po maśle....:cool3:

Co do kamizelki, to proste - po to żeby ją rozebrać!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='norbiwa']Jest takie fajne coś! Może jakiś groomer Ci pomoże nabyć. Ja z uszami też biegam do zakładu choć resztę robię sama. Czasami tylko przy główce korzystam z pomocy, gdyż nie posiadam takiej kolekcji zgrabnych przyrządów. Ten puder jakby rozluźnia pory naskórka i lekko znieczula. Wychodzi po nim jak po maśle....:cool3:

Co do kamizelki, to proste - po to żeby ją rozebrać!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Puder do uszu znalazłam już w kilku sklepach internetowych w cenach od 35,00 do 42,00 za najmniejsze opakowanie. Zaraz zamówię tylko zobaczę co jeszcze zamówić przy okazji. Główkę i ucholki powierzę jednak zawodowcowi. Na razie wystrzygłam nożyczkami i mała wygląda jak kura rosołowa kupiona na targowisku:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Aaale śmieszna :loveu: I widzę, że masz małe stadko. Zdjęcie z dwoma śpiącymi psiakami i kotem jest przeurocze!
A jak jest właśnie z włosami Twojej gryfonki, czy to prawda, że prawie w ogóle nie linieje? Słyszałam, że wyskubana nie gubi włosów ale co w okresie zimowym, nie macie większych problemów z jej sierścią? Najbardziej obawiam się tego zarośniętego pyska i widma codziennego mycia mordki :razz: Można tą bródkę trochę przycinać?

Link to comment
Share on other sites

No niestety brudki sie nie przycina, ale karmienie sucha karma nie powoduje zabrudzenia wasow i brody.Gryfonika trymuje sie 2-3 razy w roku i naprawde nie lnieje.

Jakarada Twoja sunia jest bardzo ladna z jakiej hodowli pochodzi?Czy wybierasz sie z nia na wystawe?

Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś chce gryfonika bez bródki to przecież są brabantczyki:lol:.

Moja sunia nazywa się Maruszka od Wilmy. Na razie była na dwóch wystawach w szczeniakach. Jesienią trochę z nią pojeżdżę po okolicznych wystawach.

W galerii umieściłam zdjęcia z ostatniego weekendu jak mała łowi rybki. I złowiła;)!

Trochę zdjęć gryfoników z wystawy katowickiej jest tutaj [URL]http://s283.photobucket.com/albums/kk294/Jakaranda_01/KATOWICE%20CACIB%202010/?start=20[/URL]
[SIZE=1](chciałam umieścić na forum gryfonikowym ale nie napisałam odpowiedniej ilości postów, więc nie mogłam)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Gryfonik - pies kanapowiec

[QUOTE]To nadal bardzo mało popularna w Polsce rasa. A szkoda, bo gryfoniki są niezwykle ciekawymi psami. Sympatyczne, miłe i spokojne, a do tego wesołe. Chętnie dostosowują się do swojego właściciela i lubią robić to, co on: albo spędzać czas w domowym zaciszu wylegując się na kanapie, albo biegać po lesie.[/QUOTE]
:diabloti:
[URL=http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101204/PUPILE40/965701107] artykuł o gryfonikach[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Przypominam o Skarpecie Plaskatych, która została stworzona na potrzeby wszystkich plaskatków.
Zapraszam do współpracy:
[B][COLOR=Green][U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189267-Skarpeta-PLASKATYCH-%29?p=15045762#post15045762"][SIZE=5][B]SKARPETA PLASKATYCH[/B][/SIZE][/URL][/U][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...