Jump to content
Dogomania

Gryfonik + OFF


oktawia6

Recommended Posts

na alegratce są gryfoniki za 290zł,abstrachując od ich wygladu jest fotka dorosłego rudego-nie wiem czy to jako rodzic czy przykladowa jak taki gryfonik będzie wygladał jak dorośnie ale fota ewidentnie wycieta,więc nie wiem czy nie jest wykorzystane cudze zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wszystkich ludzików "dobrej woli" zapraszam na tutejszy wątek
forum robi się nudne jak flaki z olejem - ... odnoszę wrażenie że tak ma być

:flop:

brakuje mi tutaj kreatywnych i barwnych postaci

[B]halo!!! moderatorzy[/B] jak tak dalej pójdzie może będzie trzeba sięgnąć po tych, których zbanowano,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']wszystkich ludzików "dobrej woli" zapraszam na tutejszy wątek
forum robi się nudne jak flaki z olejem - ... odnoszę wrażenie że tak ma być

:flop:

brakuje mi tutaj kreatywnych i barwnych postaci

[B]halo!!! moderatorzy[/B] jak tak dalej pójdzie może będzie trzeba sięgnąć po tych, których zbanowano,[/quote]
Piotrek,forum Wy tworzycie nie moderatorzy [SIZE=1](my tu tylko przecie banujemy :eviltong:)[/SIZE].Więc do roboty.Rozkręć towarzystwo ;).ATy marudzisz na swoim blożku,ze czasu nie masz.

[quote name='McDzik']Zawsze ja zostaję :P

lothia, podrzuc link do tego ogloszenia.....[/quote]
Chyba,ze na priv.Bo inaczej-patrz j.w. co robią modzi ;) :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']

tak 3maj Magda, Vice Miss no wątku to - hoho :eviltong:[/quote]

Hahaah jako ViceMiss Dogo zrobię kampanię propagującą pokój i miłość na świecie oraz na tym forum i będę apelować o przywrócenie dusz błądzących=zbanowanych, by dać im drugą szanse :grin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']HAhahhaha dobre :grin:

Taaak, Wy tu śpiewajcie i ołtarzyk mi najlepiej wyprawcie, a ja przez ten czas przeprowadzę małe ... reformy po mcdzikowemu :2gunfire:[/quote]

eee tam "małe reformy" :eviltong: celuj Magda w rewolucje.
(w końcu mniej więcej co sto lat mamy jakąś rewolucje a to burżuazyjną we Francji a to wielką październikową, teraz czas na kolejną :evil_lol:)

Działaj, działaj - a my będziemy Cię wspierać - razem stępimy zęby imperializmu :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

:cunao:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Maskotka :evil_lol: ... znajomy kiedyś opowiadał, jak ustawił tego typu maskotkę zakupioną podczas wystawy w Ponznaniu, połozył na ziemii obok swojego leżącego psa (potężnego samca molosa!) i przechodnie zdjęcia robili, mówiąc - Patrz, patrz! Ten duzy urodził tego małego :lol: ! - i tak oto jego pies został mamą :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Milky']:multi: no na reszcie nowy roczek i nowy sezon :) zycze wszystkim by ten 2009 byl pelen sukcesow hodowlanych i bysmy nie raz mogli sie spotkac w pelnej obsadzie. Do zobaczenia do siego roku :diabloti:[/quote]
i ja się przyłączam do życzeń

ale w jakiej obsadzie??? ( Ty, Ja, Browar i św. Gral )
miłośnicy gryfoników rzadko tu zaglądają,
chyba zauroczenie rasą minęło ???
:siara:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...

[quote name='Jakaranda']A ja mam od trzech tygodni gryfonika. Nazywa się Maruszka od Wilmy. Zdjęcia można zobaczyć tutaj [URL]http://s283.photobucket.com/albums/kk294/Jakaranda_01/MARUSZKA/[/URL]
Na razie lepszych nie będzie, bo pogoda nie sprzyja spacerom ze szczeniakiem[/QUOTE]

Gratuluje super psinka.
Nalezaloby ja juz troche podskubac.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...