Jump to content
Dogomania

Mś Wusv


dorplant

Recommended Posts

tez uwazam ze jak juz to po pierwsze ara a po drugie vat.boszsz...:roll:
nomen omen ara:cool3: :evil_lol: -no ja nie kumam niestety bo mp mialy byc eliminacjami tak?to wg jakiego klucza byly te eliminacje bo neistety ja durnowata byc i juz nic z tego nie rozumiem.wiem juz ze jest za malo psow/zawodnikow zeby robic eliminacje do mp.dobra.ok.zalapalam.ale co z tymi eliminacjami na ms?oswieccie mnie:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[COLOR=gray][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]1 ROSSO Angsbackeus - Pierre Wahlstrom S 100/97/97 = 294[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=gray][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]2 ERGO Hartis Bohemia - Jaromir Vacha CZ 96/95/94 = 285[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=gray][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]3 SARO Satoris - Wolfgang [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#000000]Tuchs D 94/96/94 = 284[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=gray][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]3 DIGITHE Jabina - John Jabina DK 94/96/94 = 284 [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]


[COLOR=gray][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]78 VAT Cevaro - Sławomir Kawka 93/78/73 = 244[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=gray][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]79 ROKO z Poltynanu - Włodzimierz Gossa 87/85/71 = 243[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=gray][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]84 BRITA Psi Kantor - Ludwig Pisarczyk 91/73/70 = 234[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=gray][FONT=verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]101 ARA Fuchsgraben - Magdalena Królikowska 35/78/78 = 191
Coś Arze zupełnie nie poszło na śladzie. Mimo to gratulacje dla całej naszej ekipy.
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

on byl w czolowce w zeszlym roku.gdzies tu sie peta stary temat z ms wusv z 2006 roku i tam wrzucalam zdjecia.
baardzo mily przewodnik.baardzo lubie taka robocikowa prace.:p.ale i tak nikt u mnie nie wygra z ellute mohnwiese-uwielbiam tego psa to jest po prostu i wygladowo i charakterowo uzytkowy odpowiednik jecka noricum dla mnie-slinie sie i tyle.
merlina lubie bardzo ale to dlatego ze rodziiiina:evil_lol:.nie no fajny pies tylko ze brzydkie toto jak noc:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...