Jump to content
Dogomania

Chce sie zapyta o sprzatanie po psiaku.


Ka$ka9141868

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć powiem wam, że po swoim psie od początku (czyli już ok 14 miesięcy) sprzątam i .. mam coraz mniej serca do tego. Dlaczego?:

1. myślałam że ktoś weźmie ze mnie przykład. Choćby ze znajomych włascicieli psów. Ale pomyliłam się co do ogromnej liczby osób, a to nie za miłe uczucie.:-( Ba na osiedlu oprócz mnie nie widziałam żeby ktokolwiek sprzątał! Począwszy od matek mających i dzieci i psa (sama do tej grupy należe i myślałam, że to chyba najbardziej uświadomiona grupa właścicieli )- po emerytów wychodzących na spacer z pupilkami i na pewno czasu im by na to nie zabrakło
2. nie raz mnie wyśmiano - co prawda, akurat to nie jest dla mnie powód do zaprzestania sprzątania, ale w połączeniu z powodem pierwszym zaczynam sobie myśleć a po ch.. mi to sprzątanie
3. brak śmietników. U mnie na osiedlu są dwie sztuki, ale u mamy czy u teściów nie ma ani jednej. Co? w kieszeni mam nosić - takie rozwiązanie zaproponował mi kiedyś klótliwy jegomość wieku podeszłego:crazyeye: Gdzie te śmietniki mające stanowić o naszym ogólnym poziomie czystości

Achh tak sobie narzekam, ale jak już człowiek zacznie sprzątać i się do tego przyzwyczai to nie potrafi przestać;) Ot taki niewinny nałóg:evil_lol:

Dlatego sprzątajcie ludzie, może jak zobaczę że ktoś jeszcze sprząta to mi będzie raźniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska9141868']tez wlaśnie tych 3 punktow boje sie najbardziej.
1.nikt niesprząta to po co ja mam to robic.
2.Pewnie mnie wysmieją.
3.Smietnika w łomzy na od chody niema zadnego,A zwykle smietniki znajdują się jakies 200 m od miejsca gdzie chodze z psem :/[/quote]

ha, kaska, i tu cie mam :Pte trzy punkty no coz, wszystkie mnie tez dotykaja a jakos dzielnie sie trzymam, choc to syzyfowa robota :(200 metrow do przejscia z kupalem? to nie tak duzo :) zwlaszcza na osiedlu.. ja musialam tyle albo i wiecej przejsc ruchliwa ulica, w samo poludnie, po drodze mijajac zatkany ludzmi przystanek autobusowy.. i zyje :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska9141868']O ejjku ja niemuwie ze niesprobuje jak mnie wysmieje wiecej niz 10 osob w ciągu miesiąca to zrywam z tym :)[/quote]

Zrywanie z kulturą, tylko dlatego, że ludzie Cię wyśmieją?
O masz.
A jak pies narobi w domu to sprzątasz, prawda? A jak na klatce? To też.
A teraz wyobraź sobie sytuacje, że Twój pies załatwia się komuś pod oknem, bo tam jest trawnik. Człowiek ten ma otwarte okno , bo jest gorąco.
Temperatura + fekalia ... = mało przyjemny zapaszek.
Chciałabyś mieszkać na parterze, w takim wypadku?
Bo ja nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska9141868']Tylko ze u mnie nikt niesprząta po psie i wygląda na to ze nawet niemają zamiaru ;/[/quote]

skad wiesz ze nie maja zamiaru? a co cie obchodzi cala reszta?dlaczego pomyslalas w ogole o tym, by sprzatac kupale po psie? skad ten pomysl? takie przepisy w twoim miescie? widzialas ze ktos sprzata? czy sama z siebie pomyslalas, ze kulturalnie by bylo zbierac to co psiak narobi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska9141868']Tragedia :roll: To takie ciepłe ochydne fuu :roll:
Naprawdę trzeba się przejśc do sklepu po jakieś mega grube worki :)[/quote]

E tam przesadzasz :cool3:.

Może coś w diecie szwankuje?
Kupki nie mogą się "ciągnąć " - być za miękkie, ani twarde jak skała.
Mają być tak po środku, twarde , ale nie kaleczące psa.... No nie wiem jak kto określić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...