Jump to content
Dogomania

Seminaria w Szczecinie!


aangelaa95

Recommended Posts

Dzięki za fotki Ewelinko:loveu: :loveu: :loveu:

Seminarium było suuuper
wykładowczyni bardzo konkretna,
z bardzo dużą wiedzą:lol:

bardzo Madziu dziekujemy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

i prosimy o częstsze zagladanie do Szczecina:lol: :lol: :lol:
moja ZINKA uwielbia Cię:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

było po prostu bosssssko ;-)Chciałam bardzo podziękować Anecie za zorganizowanie semianarium, zaproszenie Magdy i za to że zgodziła się na udział szczeniaka.Chciałam podziękować Magdzie za czas, mnóstwo rad, cierpliwość i łopatologiczne tłumaczenia :)I chciałam jeszcze podziękować Iwonie za nocleg! Bardzo jestem wdzięczna :)I oprócz tego uczestnikom za atmosferę ;-)Ewelinie za zdjęcia. Ewelina w a[aracie widziam kilka zdjęc Weny w czasie skoku, a tu nie ma nic? :( Mogłabym rposić nawet rozmazane na maila chociaż?I Lady śliczna tez była jak skacze a tu labo przed albo po? ;-)I wśród zdjęć podpisanych "Ewelina B..." rozpoznaje dużo moich :PPPozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior'] Ewelina w a[aracie widziam kilka zdjęc Weny w czasie skoku, a tu nie ma nic? :( Mogłabym rposić nawet rozmazane na maila chociaż?[/quote]
No ja też bym prosiła ... nawet rozmyte, bo Boogie jest tylko kilka.



Było fantastycznie ... a ja mam dla Was filmy ... tylko niech ja je załaduje :eviltong: ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ewelina podpisane zdjęcia wkleiłam na stronkę - jeśli chciałabyś masz coś przeciw, albo chciałabyś, żeby podpis wyglądał inaczej wal śmiało ;-)[URL="http://www.bandzior-wena.za.pl"]www.bandzior-wena.za.pl[/URL][/quote]


smialo mozesz wziac zdjecia nie mam nic przeciwko;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mówiłam na seminarium ... zrobiłam jeden filmik ze wszystkimi [chyba wszyscy] ;)

A o to link:

[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=CaKuYKDDUi4"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=Red]>>FILM Z SEMINARIUM<<[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]





PS. Oczywiście z cenzurką :eviltong: :lol: :diabloti: :cool3: :evil_lol:


Pozdrowienia dla wszystkich agilitowców. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Tak jak mówiłam na seminarium ... zrobiłam jeden filmik ze wszystkimi [chyba wszyscy] ;)

A o to link:

[URL="http://pl.youtube.com/watch?v=CaKuYKDDUi4"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=red]>>FILM Z SEMINARIUM<<[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]



Pozdrowienia dla wszystkich agilitowców. :loveu:[/quote]

Chapsika nie ma na filmiku no tak zawisc nie zna granic:eviltong:a filmiki z nim mialas

Link to comment
Share on other sites

Asti dziękuję Ci bardzo za cenne wskazówki, bez Ciebie bym sobie rady nie dała. :loveu: :loveu: :loveu:

Ewelina Chapsa filmy się nie zgrały, to nie zawiść, jakbym miała to bym wstawiła. Jak ktoś ma filmiki psa którego nie ma na filmu to napiszcie mi na pv ja dołączę ... jest jeszcze trochę miejsca w filmie :)

Link to comment
Share on other sites

Palma dziękuje serdecznie za supercenzurę i piękny filmik-reportaż z warsztatów. Aczkolwiek wydał mi się trochę tendencyjny:evil_lol: , strasznie dużo borderów tam biega :cool3: ale są tez beardedy i nawet jeden taki owczarek się załapał :eviltong: . Wielkie dzięki !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501']Aczkolwiek wydał mi się trochę tendencyjny:evil_lol: , strasznie dużo borderów tam biega :cool3: [/QUOTE]

Oj :eviltong: :lol: :eviltong: Jak pytałam komu film to milczałyście :eviltong: A Paula podeszła i powiedziała żebym Wenke nakręciła :diabloti: :lol: :eviltong: Ale zrobimy też filmik dla psiego rancza :cool1: :razz: :)

Link to comment
Share on other sites

Karolinko z mojej stronę to sa oczywiscie żarty, bardzo podoba mi sie Twój filmik i dziękuje Ci , ze poswięciłas czas aby go zrobić.

Zapomniałam podziękować Ewelinie za cudne zdjęcia , zwłaszcza, ze mojej drużyny jest ich sporo. Wielkie Dziękuję !!!

Pozdrawiam
Aneta i ferajna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501']Karolinko z mojej stronę to sa oczywiscie żarty, bardzo podoba mi sie Twój filmik i dziękuje Ci , ze poswięciłas czas aby go zrobić.

Zapomniałam podziękować Ewelinie za cudne zdjęcia , zwłaszcza, ze mojej drużyny jest ich sporo. Wielkie Dziękuję !!!

Pozdrawiam
Aneta i ferajna[/quote]

nie ma za co;)

Link to comment
Share on other sites

Ale wstyd zabrakło podziękowań dla Magdy z mojej strony:oops: , ale nie jest tak źle podziękowałam osobiscie:p .
Madziu mam nadzieję, ze dojechałaś bez problemów i nie wyekspleatowalismy Cię za bardzo;) . Chcielibyśmy abyś miała jeszcze siły dla innych i oczywiscie dla nas na następny raz:cool3: .
DZIĘKUJEMY BARDZO, TWOJE WSKAZÓWKI JAK ZAWSZE SĄ BARDZO CENNE.
Do zobaczenia wkrótce na zawodachw Szczecinie!

Link to comment
Share on other sites

Amiśka mi powiedziała, że są fotki. My tylko przyszłyśmy popatrzeć jak wygladają ćwiczenia. Byłam pod wielkim wrażeniem. Niesamowite jak te psy odbierają gesty, słowa ....

Ewelina robisz swietne zdjęcia. Pięknie uchwycony ruch ....

Pozdrawiamy wszytkich - ja i moje cztery sznaucerki. My też mamy fotki.

PS Czy mogę skopiować nasze fotki do swojej galerii? Pliiiis.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...